Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker promocija: Igraj, zasluži in se spoznaj.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poker promocija: Igraj, zasluži in se spoznaj.

    POKER PROMOCIJA: IGRAJ, ZASLUŽI IN SE SPOZNAJ.

    Pozdravljeni ljubitelji poker igre.

    Sem Klemen Kos. S pokrom se profesionalno ukvarjam več kot 12 let. Specializiran sem za format NL Texas Holdem. Prva 4 leta kariere sem posvetil cash gameu(igral vse do nl1k, največ nl400). Leta 2012 sem se spustil v MTT vode ter bil precej uspešen na low, mid prijavninah. Nato pa sem se ponovno leta 2020 vrnil na cash game. Trenutno uspešno premagujem NL200, NL500.

    Sem pa v teh letih tudi nabral precej izkušenj na področju poker coachinga ter mentoriranja.

    Ker je moja velika želja in potreba predajati vso to nabrano znanje in izkušnje, odpiram projekt: IGRAJ, ZASLUŽI IN SE SPOZNAJ.
    Glavni cilj pa je, dati priložnost vsem ljubiteljem pokra, tako popolnim začetnikom kot tudi bolj izkušenim, da dobijo vpogled v proaktivni, kvalitetnejši ter holistični odnos do igre, učenja. Hkrati pa, da spoznajo metode, načine preko katerih lahko poker igro izkoristijo za spoznavanje samega sebe.
    Se pravi začnejo raziskovati svoja čustva, se uskladijo z intuicijo, izboljšajo koncentracijo ter tako lahko na račun tega sprejemajo boljše odločitve v kombinaciji s samodisciplino ter racionalnim delom(dobre poker strategije). Seveda pa je rezultat VEČ ZADOVOLSTVA TER DENARJA V DENARNICI.

    Z vsakim učencem bom tekom promocije opravil 2 coaching sessiona, ki trajata vsak po cca. 1 uro.
    Cena: 10€/session

    Ponudba velja do 1.2.2024



    Zainteresirani me lahko kontaktirate na:

    -facebook
    -skype: Klemen Kos ali kosec666

    -mail: kos.klemen1@gmail.com
    -tel.: 040336502


    Se že veselim sodelovanja z vami!


Working...
X