Announcement

Collapse
No announcement yet.

Everest Poker VIP Rakeback !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Everest Poker VIP Rakeback !!!


    Z veseljem Vam sporočamo, da smo se dogovorili z Everest Pokrom za ekskluzivni VIP bonus / rakeback, ki ga ne boste našli nikjer drugje na netu. Daleč najboljši bonus GARANTIRAMO 100% !
    Bonus: za vsakih 1000 pik v tekočem mesecu prejmete $20. Torej če ste zbrali recimo 5000 pik boste prejeli $100 od nas (PokerPro.si) Če igralec priigra 5400 pik, bo še vedno prejel $100. Izplačuje se samo za VSAKIH 1000 pik.
    Pike se štejejo kot Dealt, torej ne rabite biti v potu, da prejmete pike. Izplačujejo se tudi delne pike, recimo 0,01.
    Po naših kalkulacijah in kalkulacijah Everest Pokra znese $20 =15% rakeback-a.
    Morda se bo določenim zdelo malo, vendar če vzamemo v obzir še Everest Poker VIP loyalty program (njihov interni program), lahko že v prvem Base Camp (rabite samo 500 pik) razredu prejmete 10-11% rakeback-a. Kar znese skupaj z našim VIP Rakeback programom skupaj cca 25% za najmanjši razred.
    Če pa dosežete najvišji razred na Everest Pokru - The Summit, pa lahko prejmete z naši VIP Rakeback programo 38 - 42% Rakebacka !!! Kar je za tako loose poker igralnico kot je Everest Poker zlata jama za vsakega solidnega poker igralca.
    Več o Everest Poker rakeback tabeli in našem VIP Bonusu si lahko preberete tukaj...

  • #2
    Se pravi da POLEG njihovih bonusov za njihov VIP program se dodatnih 20$ za vsakih 1000pik lepa. Skoda da sem ze vpisan na Everest poker ;(
    Aja pa po mojih izkusnja je 20$ za 1k pik na FR NL10/25/50 kjer sem jaz igral to dodatnih 23-26% rake backa na SH mizah pa 18-20%. Edin problem pri everestu je da rad lagira in da ima ogromne mize ;(
    F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

    Comment


    • #3
      Ja res je, glede miz ma najmanjšo resolucijo 640x480. Glede tega da maš že odprt račun, pa pomoje rečmo fotr, brat al pa frend ki rad igrajo poker tut lahko odprejo nov račun in je stvar rešena

      Comment


      • #4
        Vule wrote: Ja res je, glede miz ma najmanjšo resolucijo 640x480. Glede tega da maš že odprt račun, pa pomoje rečmo fotr, brat al pa frend ki rad igrajo poker tut lahko odprejo nov račun in je stvar rešena
        Vem da je to opcija samo so potem se dodatne komplikacije s prenosom denarja ;( Zaenkrat mam se vsaj Ongame za probat pa se kako malo manjso stran
        F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

        Comment


        • #5
          Lepa, šefa fajn sta to uštimala....
          lp
          Give fish a chance.

          Comment


          • #6
            hehe tu citronček - zdej pa kr udrihtat po njih!

            Comment


            • #7
              Lepo, lepo.
              Vule wrote: Če igralec priigra 5400 pik, bo še vedno prejel $1000.
              100$
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                CoreySteel wrote: Lepo, lepo.
                [quote=Vule]Če igralec priigra 5400 pik, bo še vedno prejel $1000.
                100$
                Tiskarski škrat ....... hvala CoreySteel...... je popravljeno.

                Comment


                • #9
                  Ste ziher da je dealt metoda ? Meni se zdi da moras v potu bit.
                  [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                  Comment


                  • #10
                    idl3r wrote: Ste ziher da je dealt metoda ? Meni se zdi da moras v potu bit.
                    Ja, prejeti moraš samo karte in v potu mora biti rake, neglede ali si ti prispeval k potu ali ne. Pike ne prejmejo samo tisti, ki so sitoutali.
                    Uradne terms & conditions za pike si pa lahko pogledaš tudi tukaj: http://www.everestpoker.com/en/policies/summit.html
                    Konec koncev pa lahko tudi sam vidiš če neboš v potu sodeloval in boš prejel pike. Iz mojih izkušenj 100% dobiš pike če ne prispevaš k potu.

                    Comment


                    • #11
                      idl3r wrote: Ste ziher da je dealt metoda ? Meni se zdi da moras v potu bit.
                      Pravkar sem še sam preveril in odigral par hendov, pike se ti štejejo tudi če ne prispevaš k potu!

                      Comment


                      • #12
                        Imam eno težavico. Grem po postopku za registracijo (brišem klienta, cookije...) stisnem na registracijo, pridem do free download in download now, potem pa tole:

                        Delam jaz kaj narobe, ali je kaj drugega?

                        Comment


                        • #13
                          zapri zaščito ko downloadaš.
                          BTW jaz imam tud težavo- ko si odprem everest poker lobby si moram začasno zapret NODa! Ko sem v lobiju pa si ga normalno aktiviram in zadeva dela. A ve kdo kako bi se to dal rešt?

                          Comment


                          • #14
                            Ja sej to sem že takoj poskusil pa ne gre. Sem zaprl antivirus in požarni zid pa je isto.
                            Smešno je da sem že imel klienta gor in še prejšnji teden je vse normalno delalo brez problema. Pol sem ga pa dol vrgu ker v navodilih tko piše pod točko 1
                            Z NODom sem pa včasih imel isto težavo in sem potem nastavil nekje v nastavitvah izjemo za everest poker, da mi ni stalno blokiralo. Ne vem pa točno kje, ker zdaj uporabljam drug antivirusni program.

                            Comment


                            • #15
                              lukaluk wrote: Imam eno težavico. Grem po postopku za registracijo (brišem klienta, cookije...) stisnem na registracijo, pridem do free download in download now, potem pa tole:

                              Delam jaz kaj narobe, ali je kaj drugega?
                              Najprej moraš izklopit 'web access protection v Nod32'.
                              1.)Desni klik na nod ikono v tray vrstici->open
                              2.)spodaj levo pazi da si v 'advanced mode' in ne standard mode
                              3.)Potem v levem meniju izberes Setup->Kliknes 'enter entire advenced setup tree'
                              4.) potem v podmeniju antivirus and spyware najdes 'web access protection' in odkljukas checkbox
                              5.)OK
                              pjer wrote:
                              BTW jaz imam tud težavo- ko si odprem everest poker lobby si moram začasno zapret NODa! Ko sem v lobiju pa si ga normalno aktiviram in zadeva dela. A ve kdo kako bi se to dal rešt?
                              1.)Desni klik na nod ikono v tray vrstici->open
                              2.)spodaj levo pazi da si v 'advanced mode' in ne standard mode
                              3.)Potem v levem meniju izberes Setup->Kliknes 'enter entire advenced setup tree'
                              4.) potem v podmeniju antivirus and spyware najdes 'Exclusions'
                              5.) klikneš gumb add in pokažeš pot do direktorija 'C:Program filesEverest Poker*.* '

                              Comment

                              Working...
                              X