Announcement

Collapse
No announcement yet.

Posnemi svoj video in osvoji nagrado

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posnemi svoj video in osvoji nagrado


    PokerPro Šola vam je spet pripravila nov izziv, tokrat bomo snemali videote!
    Navodila:
    1. Za snemanje lahko uporabite program Camtasia (preden se lotite snemanja naredite en test run, da vidite če zadeva deluje).[/*]
    2. Dolžina videa naj ne presega 45min. Posnet video producirajte v mp4 format in ga uploadajte na http://www.filedropper.com/[/*]
    3. Povezavo do videa pošljite uporabniku Kady po zasebnih sporočilih, ki vam bo odprl temo z video vsebino.[/*]
    4. Kriterijev kar se limite in načina igre (FL, NL, SNG) ni, veseli bomo vseh videov.[/*]


    Med prispelimi videi bomo izbrali zmagovalca, ki bo prejel 100$ nagrade in oceno videa.
    Zmagovalca bo izbrala žirija (Pjer, Kady, WonderKid), finalista pa bosta videa z največ zbranimi like-i.
    Pri izbiri zmagovalca bomo pozorni na kakovost posnetka (resolucija, artikulacija govorca, retorika), informiranost (uspešnost podajanje znanja) in zanimivost videa.
    Za več informacij pa se lahko odpravite na PokerPro Šola forum.
    Tekmovanje poteka do 21.3.2011.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Videi so naloženi in glasovanje se je že začelo.
    Trajalo bo en teden, za svojega favorita pa glasujete tako, da v posamezni temi videa kliknete zgoraj desno na "Všeč mi je".

    Videe si lahko ogledate na PokerPro Šoli na oddelku PokerPro Šola te izziva.
    Veliko sreče.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Tako finalista sta:
      Megalodon
      in
      Klemen17
      Zmagovalca bomo izbrali v petek 1. aprila!
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Izziv je zaključen in zmagovalec je znan.
        Tako tekmovanje je zaključeno. Osebno sem bil presnečen nad velikim odzivom tekmovalcev. Ocenjevanje je bilo tokrat malce nenavado, pač poiskusili smo nekaj novega, bomo za naslednič upoštevali vaše želje .
        Oba videa sta dobra, megalodon je imel malce tehničnih težav z zvokom (potrebno dvigniti glasnost pa gre).
        Vsebinsko sta si videa povsem nasprotna, 5max vs 9max. Ker sta oba videa dobra, bomo čez oba posneli komentar coachev (5max bo pokomentiral dro, 9max pa eden od FR coachev).
        Naj še dodam da je bil moj favorit Bojan999 tako da mi je škoda da ni prišel v finale, ker se drži modulov pokepro šole .
        Zmagovalec je lahko samo eden in tokrat je to Klemen.
        Marku podarjamo tolažilno nagrado - komplet kart iz najboljše trgovine PokerPik.
        Zmagovalca prosim, da mi na na PM sporoči kam želi prijeti nagrado, drugouvrščenega pa naslov kamor želi prejeti nagrado.
        Še enkrat hvala za sodelovanje in upam da boste tudi naslednjič tako zagnani!
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment

        Working...
        X