Announcement

Collapse
No announcement yet.

888 Poker predstavitev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 888 Poker predstavitev


    V PokerPro ponudbi sedaj tudi 888 Poker, med igralci poznan kot Pacifik Poker, je v zadnjih letih postal ena najboljših in najbolj priljubljenih poker strani med evropskimi igralci. Igralnica posluje že nekaj let in je del 888.com, kar pomeni da veliko kazinojskih igralcev zajadra na poker mize. Dobri igralci tako zagotovo odidejo z mize s profitom.

    Free $8 in 100% do $400 Sign-up bonus
    Vsi PokerPro igralci prejmete brezplačnih $8 - depozit NI potreben.
    888 Poker pa vam ponuja tudi odličen Sign-up bonus 100% do $400. Za vsakih 100 Bonus Points se vam sprosti $10 bonusa. Bonus Points prejemate samo, če čistite kakšen bonus.
    Na vsaki mizi boste imeli bonus meter, tako da boste lahko že med igro spremljali koliko BS ste zbrali in koliko vam manjka do naslednjega bonusa. Drugače pa lahko svoj bonus spremljate tudi v Cashierju pod Get Rewards.
    888poker Rewards
    Na 888poker imajo preprost sistem nagrajevanja svojih igralcev: več kot igrate, več nagrad boste prejeli. Za vsak $1 rejka vas bodo nagradili z 2 Status Points. Število Reward Points, ki jih prejemte za 1 Status Point, pa je odvisno od vašega Statusa.
    888 POKER OPIS IN REGISTRACIJA

  • #2
    zanima me kak je glede rakeback-a ko tam piše VIP....razmišljam da se bi registriral Lp

    Comment


    • #3
      Za vse te informacije pošlji mail na našo podporo: support@pokerpro.cc
      Drugače pa rakebacka ni, žal
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        ni več RB-ja. 888.comje kupil vse pacific skine. Trenutno imajo samo tisti VIP sistem nagrajevanja.

        Comment


        • #5
          Zdravo,
          imam eno vprašanje... V čem je fora ticketsov na 888, če jih skoraj nikoli ni možno koristit, potem pa propadejo??
          Mislim kera glupost, ali pa jaz za kaj ne vem?
          Hvala za pomoč.
          Lp
          ****** Zdaj sem komaj videl, da je ta tema namenjena poker transakcijam.
          Če je treba, prosim admina da tole sporočilo prestavi v temu namenjeno temo.
          Hvala!******

          Comment


          • #6
            to pa je res, tudi meni je večina ticketov propadla, ker so turnirji ali ob času, ko nimam časa, ali pa so takoj, ko se odpre registracija takoj polni
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment


            • #7
              nič čudnega če dva dni ne igraš tam ti že dajo "5" free tictekov" čez 3 dni pa jih maš že skor "18 zraven" . Itak skoz talajo te tickete

              Comment


              • #8
                bedni so čist na mtt je skor nemooče + delat za 100 eu ti dajo 99 us$ pri cashoutu ti pa za 100eu dajo 88 eu bedniki da telih free ticketov ne omenjam pesek v oči bi bil bolš se obnašajo kt vodilni na pokerpro :lol: boli jih kurac.
                za mtt priporočam winamax poker super skin majo pa lepe nagradne sklade sploh nedelski lp pa gl

                Comment

                Working...
                X