Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ignorantsko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ignorantsko

    Grem še pograjndat tist 1% Rbja, pol pa kotej*be Pacifik.
    .. Count your (ways) out.

  • #2
    se strinjam totalno ignorantsko. moja izkušnja; na cash out čakam že več kot teden dni. sem pisal na support pa ni nič že več kot 2 dni. poker igram od leta 2009 pa nisem nikjer zasledil bolj lenih/počasni ljudi v poker industriji.
    da ne govorim of feejih in menjalni valuti. vse skupi je en veliko joke. pri manjših zneskih se neki ne pozna pri večih je kap. software isti drek. vse skup narejeno za en ku***. ne naložim na ta sajt ni 1c. ko jih je**. itd,...

    Comment


    • #3
      Verjetno imajo valuto placila do 90 dni kot nasa drzava... Prav je da se o tem govori in da se naredi velik obvoz taksnih ponudnikov...

      Comment


      • #4
        jst sem meu že 2x blokirano, 1x pred 3emi leti, ker so me trije prijavli, da sem bot in pol leta nazaj, ker sem bil na mizi, k so trije ukrajinci al rusi med seboj coludal.
        pa kešout več-dnevni je pr njih klasičen, večkrat je blo pr men tud dva tedna.
        pa rejk je tak, k da bi igral v kaki ciganski kleti.
        pa software je tak, k da bi ti v tej isti kleti karte delil retardiranec s touretovim sindromom.
        včasih se vprašam, zakaj vztrajam še tu.
        sem k nesamozavestna pička, k žvi s sociopatskim tipom, k jo redno zmasira vsak večer s krošeji in čaka tist dan v mescu, k pa on pride dobre volje domov in jo kušne in objame in si nato ona reče : ja pa sej ni tko slabo...sej bi lahko blo še hujš...
        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

        Comment


        • #5
          stari, ti si bolnik
          (biago)
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • #6
            zdaj pa še kratki povzetek:
            25.4.2012 se nekdo pritoži čez 888 (LuckyAce), v nekaj mesecih se nabere žolča za 21 strani, potem se stran 22 polni pol leta, na strani 23, marca leta 2013 tema dokončno zamre, potem pa se aprila leta 2014 nekdo spomni, da zadevo, ko je na njo pozabil že celo avtor, zalepi na slovenski forum, kjer tudi ni odziva in se potem najde nekdo, ki jo prebere in komentira marca 2016, kjer se bomo mi zdaj kregali kaj je bolje, igrati na naštimanih starsih, ali na počsnem in lopovskem 888, po pol leta pa bomo prišli na diskusijo o partizanih in domobrancih, ter se novembra 2016 potem dobili na DP, kjer bomo skupaj spili en špricar.
            dajmo se raje zmenit za špricar, brez predigre.
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment

            Working...
            X