Announcement

Collapse
No announcement yet.

888 mi je zaprl račun

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 888 mi je zaprl račun

    Na 888 poker so mi zaprli racun, rekoc da uporabljam ''bote'' . Niti sanja se mi na o teh zadevah. Na racunlniku imam posnet samo HM.
    Nic niso odpisal nazaj, da mi pojasnijo v cem je problem in da mi dokazejo, če sem kaj narobe naredil. Ur sem imel zadnji mesec kar precej. Denar vzel....jaoooo
    Your Membership
    Dear Matej,
    This is the Operations Team at 888poker and we are contacting you with regards to your account with username "***********".
    As you may be aware we carry out security checks on all of our members at some point during their membership with us.
    During a security check on your account we have been alerted to suspicious game play on your account indicating that the use of Artificial Intelligence may be involved.
    The use of artificial intelligence is strictly against our terms and conditions and will not be tolerated at our site. This email is to inform you that we no longer require your membership on any site owned or operated by Cassava Enterprises.
    Please refrain from opening any further accounts as these too will be closed from use and no monies refunded.
    Regards
    Operations Team
    operations@cassava.net
    888poker

  • #2
    To je vse kar si dobil od njih? Ti niso prej zamrznili računa ali kaj podobnega?
    Kdaj se je to zgodilo, so imeli že čas odgovoriti?
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      hmm... ja verjetno jim morem dati nekaj dni casa, da odgovorijo. Racun, sem pa imel verificiran, ze davno nazaj. Tudi cashoutov vmes. Sem pa se enkrat sel pregledat emaile. 20. novembra sem dobil, da se morem enkrat verificirat racun. To sem spregledal in ga nisem verificiru. Verjetno je to krivo za zmedo?

      Comment


      • #4
        zamrznili niso nikoli racuna...

        Comment


        • #5
          ok naslov bi lah bil malo manj dramatičen.

          Comment


          • #6
            koncana zgodba, prekinal pending , za vedno zaprli racun,... bodite previdni

            Comment


            • #7
              ....Artificial Intelligence may be involved..
              Zaradi tega? Pa predlagej jim, da se magari posnames med igro? Obenem bi jim reku se za kak bonus, ce jim dokazes nasprotno
              FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

              Comment


              • #8
                Ok model, se lahko prosim izjasniš, koliko si igral, kako točno si igral in kaj točno si počel, da so te označili za bota? Si mass multitabling nit, ki igra od petka do svetka, ne tilta, ne uporablja chata in cashouta na veliko? Ali pa nam prikrivaš kakšno ključno informacijo? Kjer je namreč dim, je ponavadi tudi ogenj. V nasprotnem primeru lahko na takšen način zbrcajo dol kogarkoli, ki 'ne ustreza njihovi poslovni strategiji', kar pa je potrebno preprečit. Torej?

                Comment


                • #9
                  MamiNaKoki wrote: .. bodite previdni
                  pri čem? še nobenmu niso kar tako zaprli račun!

                  Comment


                  • #10
                    MamiNaKoki wrote: koncana zgodba, prekinal pending , za vedno zaprli racun,... bodite previdni
                    Kar tako konec ponavadi tudi ni (razen, če nisi kriv). Odpri temo na 2+2 pod Internet Poker. Daj vse informacije, ki jih imaš. Vse maile, ki si jih dobil in jih poslal. Daj normalen naslov teme. Nič ne izpuščaj, ker bo folk prec zavohal. Povej kaj igraš, kako igraš, katere programe vse uporabljaš, povej svoj nick, ... Na 2+2 pod IP je aktiven tudi 888rep.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment

                    Working...
                    X