Announcement

Collapse
No announcement yet.

Razburljivi Rush(-and-)Cash na GG mreži z ogromno nagradami

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razburljivi Rush(-and-)Cash na GG mreži z ogromno nagradami


    Če imate radi hitri poker, velike nagrade in nič čakanje med handi, potem je Rush & Cash na 2bet4win kot nalašč za vas!
    Rush & Cash je novi hitropotezni poker, ki je zelo na hitro postala najbolj popularna igra na GG mreži, še posebej med azijskimi igralci.
    Pravila se nekoliko razlikujejo, a ideja ostaja enaka - med handi ne rabite nič več čakati, kliknite Rush in že imate nov hand v rokah. Hkrati pa dobite 65% rakeback in do konca marca tekmujete v Rush & Cash Festivalu, kjer bo na 2bet4win med igralce razdeljenih več kot $100.000.

    Denar pada kar z neba
    Na Rush & Cash igrah denar skoraj dobesedno pade z neba v novi pogruntavščini imenovani CASH DROP. Na začetku naključno izbranega handa, bo z neba na mizo padel dodaten denar.
    Cash dropi znašajo od 10BB pa vse do 500BB. Za manjše se je potrebno boriti in so dodani potom, kar pomeni še več akcije za mizo. Večji cash dropi pa so razdeljeni med igralce in nakazani direktno v igralčev stack za mizo. Na dolgi rok te nagrade doprinesejo rakeback v višini 65%.

    Kako deluje Rush & Cash
    Gre za podoben hitri poker, kot smo ga vajeni na ostalih poker straneh (Zoom, FastForward, ...), torej ko si zaželimo nov hand preprosto stisnemo Fold in že nas premakne na drugo mizo, s svežim handom. Vseeno pa je na Rush & Cash nekaj drugačnih pravil.
    Vsak igralec plača ante, med tem ko button plača t.i. button blind. Igra poteka v kitajskih juanih (1CYN = ~0,15$) in denar je avtomatično pretvorjen iz USD, ko se priključite oz. zapustite mizo.
    All-in Insurance na hitrih mizah ostaja, zato pa ni na voljo "Run It Two/Three Times", z razlogom da se obdrži hitrost za mizami.
    Igra se v treh različnih nivojih, in sicer:
    1. Button Blind in ante ¥0,10 ($0,015), buyin znaša od ¥5 do ¥25 ($0,75 - $3,75).[/*]
    2. Button Blind in ante ¥1 ($0,15), buyin znaša od ¥50 do ¥150 ($7,5 - $22,5).[/*]
    3. Button Blind in ante ¥10 ($1,5), buyin znaša od ¥500 do ¥1500 ($75 - $225).[/*]


    Rush & Cash Festival

    Od 1. do 31. marca bo na 2Bet4Win potekal Rush & Cash Festival, kjer bo razdeljenih več kot $100.000 nagrad. Vse kar morate storiti pa je, da odigrate čim več handov!
    Festival bo razdeljen na tri različna tekmovanja, eno za vsakega od buyinov. Na visokem limitu bo nagrajenih 200 igralcev, na srednjem 300 in na najmanjšem 400. Vse kar šteje za uvrstitev na lestvico pa so odigrani handi. Lažje ne gre.
    Več o Rush & Cash ter o Festivalu si preberite v promociji.
    V primeru, da še nimate 2bet4win računa in bi se želeli registrirati, kliknite spodaj na gumb registracija.

    - $1000 First Deposit Bonus
    - $100.000 mesečna turnirska lestvica
    - Zelo soft igra z azijskimi igralci

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    A z visa electron se pa ne da nakazat kot vidim?
    Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat

    Comment


    • #3
      Po defaultu ne, moraš poslat photo ID za verifikacijo prej.
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Huda igrca, res zanimiv gameflow nardijo tile anteji.

        Comment


        • #5
          Celo noč nisem spal, ker sem razmišljal kako špilat tole V teh cash dropih, ko maš 20bb pot ipd, lahk pomoje odpiraš tut s 15bb, pa je še vedno +EV.
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Imamo tudi enega PokerProjevca, ki se bori za prvo mesto na srednji lestvici na ¥1 Rush.
            Nagrada pa lepih $1.161. Včeraj zvečer je bil še vodilni, zdajle v zgodnjih urah pa je Tajec malo nadoknadil

            Še sam sem nekje okoli 100. mesta za $40
            300. mesto, ki prinaša $36 ima trenutno zbranih 800 handov, kar je ena ura igranja na treh mizah, tako da priti na lestvico je trenutno precej enostavno.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              CoreySteel wrote: Imamo tudi enega PokerProjevca, ki se bori za prvo mesto na srednji lestvici na ¥1 Rush.
              Nagrada pa lepih $1.161. Včeraj zvečer je bil še vodilni, zdajle v zgodnjih urah pa je Tajec malo nadoknadil

              Še sam sem nekje okoli 100. mesta za $40
              300. mesto, ki prinaša $36 ima trenutno zbranih 800 handov, kar je ena ura igranja na treh mizah, tako da priti na lestvico je trenutno precej enostavno.
              Moram poizkusit. Naredu sem account pa, kar nekaj oklevam. Kako je s cash out-i? Vse ok? HUD dela?

              Comment


              • #8
                Prvi cashout sem dobil naslednji dan, verificiraj racun predtem. HUD ne smeš koristiti, lahko pa spremljaš svojo igro v Poker craft aplikaciji.

                Comment


                • #9
                  Tajci na žalost ne spijo :P

                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    Meni se igra na GG networku ne zdi kaj prav dosti softer od tiste na Partyu. Je pa res, da srečaš veliko (večinoma kitajskih) ballerjev, ki buyinajo za 10 BB, ampak ne z namenom push/foldanja.

                    Comment


                    • #11
                      Na koncu zmagal(a) neka slovaška pricesa :P
                      Naš pa na 18. mestu za ¥1700 ($247).
                      Jaz sem končal 232. za ¥225 ($33), tako dobil 2 buyina nazaj, kar vsaj malo ublaži dejstvo, da sem ene 10 jih pod EV

                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        Huda igrca je, meni osebno se še bolj dopade kot Shortdeck, na obeh se da narest pomoje lepo zdele v začetkih.

                        Comment

                        Working...
                        X