Announcement

Collapse
No announcement yet.

GG mreža najava ogromnih aprilskih promocij

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GG mreža najava ogromnih aprilskih promocij


    Pri GG mreži, kjer v PokerPro ponudbi najdete 2bet4win in Bestpoker, tudi v aprilu ne bodo razočarali, saj nas ponovno čakajo bogate promocije.
    Rush & Cash Daily 15K Leaderboard

    Pravimo, da so pri GG mreži pohiteli z aprilskimi promocijami, ker se dnevna Rush & Cash lestvica začenja že 30. marca!
    Ste naveličani lovljenja in zbiranja točk za tedenske promocije? Na GG mreži pripravljajo odlično promocijo, kjer boste lahko nagrade osvajali vsak dan: Rush & Cash Daily 15K Leadeboard.
    Tako boste ponovno zbirali točke preko Rush & Cash in se potegovali za dnevne nagrade, ki bodo skupno nanesle največji mesečni nagradni sklad do sedaj. Vsak dan bo razdeljenih kar $15.000 med igralce preko lestvice.
    Sodelovanje še nikoli ni bilo tako preprosto
    Vse kar rabite storiti je, da igrate Rush & Cash in ob dejanskem pritiskanju gumbov služite točke. Barvna shema točk za določeno akcijo:

    * V enem handu je mogoče zbrati maksimalno 10 točk
    Igralci bodo dobili dodatne točke tudi ob zmagi pri cash dropih. Tu je mogoče dobiti do 20 točk.
    VESELE URICE za dodatne točke
    Igralci bodo imeli možnost zbrati dvojne točke med Happy Hour uricami. Te urice bodo potekale vsak dan med 04:00 in 06:00 zjutraj, po našem času.
    Lestvice si lahko ogledate kadarkoli TUKAJ.
    StayHome Freerolls

    GG mreža vsak dan organizira #StayHome $100 freerolle; ti bodo potekali vsak dan, vsako uro. Na njih lahko sodeluje prav vsak, tudi brez predhodnega nakazila! Edina omejitev je, da lahko odigrate en freeroll na dan.
    Poleg #StayHome freerollov, so na GG mreži znižali turnirski rake na VSEH turnirjih, na največ 8%.
    Več o tem si lahko preberete v tej promociji.
    Preizkusite Spin&Gold in zaslužite do 60% Cashbacka

    GG mreža je za vse svoje Spin&Gold igralce pripravila poseben izziv, v katerem lahko prejmete kar do 60% cashbacka.
    Vse kar morate storiti je, da si v Spin&Gold lobbyu izberete sebi primeren izziv, za katerega veste, da ga boste opravili. Izberite koliko ur od 1 do 8 boste igrali in koliko zlata boste v tem času zbrali.

    Kliknite na izziv levo zgoraj, izberite čas igranja in koliko zlata boste narudarili v tem času.
    Glede na svoje igre in uvrstitve boste zbirali zlato in če ga na koncu zberete toliko, kolikor ste si zadali, lahko osvojite do $500. Število izzivov je neomejeno, promocija pa traja do nadaljnjega.
    Koliko zlata prejmete v vsaki igri:

    Denarne nagrade v izzivu:

    Odigrajte 100 handov AoF in pridobite 1 buyin vsak dan

    Hočete vedeti, kakšna je najlažja pot do osvojitve enega buyina na dan, vsak dan? Enostavno, vsak dan odigrajte All-in or Fold!
    Vse kar morate storiti je, da odigrate 100 handov določenega limita in takoj boste prejeli denarno nagrado v višini enega buyina. Če ste AoF igralec je to odlična priložnosta za vas, če pa ne, pa dober razlog za preizkus te igre.

    Promocija poteka od 1. do 30. aprila, denarno nagrado pa lahko osvojite na vseh štirih prijavninah - $2, $8, $32 in $80.
    EKSKLUZIVNI POKERPRO RAKE CHASE

    PokerPro je za svoje igralce tudi v aprilu pripravil odlično promocijo, ki vam bo zagotovo dala še dodaten razlog za igranje na GG mreži na 2bet4win ali Bestpokru!
    Pridružite se nam za poker mizami in sodelujte v odličnem ekskluzivnem PokerPro Rake Chaseu, ki vas bo nagradil z vse do $17.500 (35%). Rake Chase bo potekal od 1. do 30. aprila, vaša naloga pa je, da zberete čim večje število PokerPro točk in osvojite bogate dodatne denarne nagrade.
    Več podrobnosti si lahko ogledate v marčevski novici, ali na našem forumu, kjer objavljamo najnovejše lestvice.
    ----------------------------------------------------------------------------
    ODPRI SVOJ 2BET4WIN ALI BESTPOKER RAČUN
    V primeru, da še nimate 2bet4win računa in bi se želeli registrirati, kliknite spodaj na gumb registracija.

    - $1000 Bonus dobrodošlice
    - Odlične promocije
    - Zelo soft igra z azijskimi igralci
    - PokerPro VIP dodatek
    - Ekskluzivni PokerPro Rake Chase

    V primeru, da še nimate BestPoker računa in bi se želeli registrirati, kliknite spodaj na gumb registracija.

    - $2000 Bonus dobrodošlice
    - Odlične promocije
    - Zelo soft igra z azijskimi igralci
    - PokerPro VIP dodatek
    - Ekskluzivni PokerPro Rake Chase

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Bomba! To bomo spet tolk heftal aprila :lol:

    Comment


    • #3
      kako naštimaš da ti ne prikazuje avatarje na mizi?

      Comment


      • #4
        Mislim, da se ne da skenslati avatarjev, sej so kar lušni, mene ne motijo.

        Comment


        • #5
          Se mi je kr zdelo ja, ker ponavadi je tam pod avatarji ta opcija. No mene pa blazno motijo.
          Opažam tut, da se riverji še vedno obračajo počasi čeprav mam na off tisto opcijo. Any ideas?

          Comment


          • #6
            Stremetzsky wrote: Se mi je kr zdelo ja, ker ponavadi je tam pod avatarji ta opcija. No mene pa blazno motijo.
            Opažam tut, da se riverji še vedno obračajo počasi čeprav mam na off tisto opcijo. Any ideas?
            Kako te avatarji motijo Sej so na vseh sajtih...
            River pa se spet ne da izklopit se mi zdi... Ampak se dogaja sam pri določenih potih, neki dnarja že more bit not nevem točno kok
            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

            Comment


            • #7
              Anubis88 wrote: [quote=Stremetzsky]Se mi je kr zdelo ja, ker ponavadi je tam pod avatarji ta opcija. No mene pa blazno motijo.
              Opažam tut, da se riverji še vedno obračajo počasi čeprav mam na off tisto opcijo. Any ideas?
              Kako te avatarji motijo Sej so na vseh sajtih...
              Motijo me ker ful izstopajo, če so lepo v malem okvirčku, kot na partyju, starsih, pol je čist kul

              Comment


              • #8
                V prihodnosti enkrat, če bomo hoteli igrati s funplayerji, boš mogel verjetno igrat proti kakšnim VR 3D avatarjem, k ti bo vrgel paradajz v glavo in ti bo headset zatreslo, tako da tole ni še nič
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  V Rush&Cash lobby so sedaj dodali tudi NL25 limit. Prej sta bila le NL10 in NL50, sedaj pa je tudi vmesni NL25, kar je odlična novica za marsikoga. Tudi za leaderboard je dodan ta limit, tako da bo GG mreža delila še več denarja med nami

                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    Kako se pa barvo mize spremeni? v options sem dal in shranil, pa je še zmeraj random barva

                    Comment


                    • #11
                      sam na keš mizah lahko spreminjaš. Mene tut moti to

                      Comment


                      • #12
                        Za vse ideje in feedback lahko pišete na ideas@ggpoker.com
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #13
                          Živjo,
                          mogoče še komu vse skupaj začne štekati na GG, ko imate odprtih 8-9 miz?

                          Comment


                          • #14
                            Software je vrhunski, včasih lahko malo šteka pri ogromno mizah, če imaš bolj povprečen kompjuter. Meni osebno ima GG najboljši mobilni poker, daleč prek Partijem ali PS, tist je res mega zadeva, se zgodi včasih, da več preigram na telefonu kot na kompu :lol:

                            Comment

                            Working...
                            X