Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ekskluzivni junijski GG Network Chase za PokerPro igralce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ekskluzivni junijski GG Network Chase za PokerPro igralce


    PokerPro za vse svoje igralce vsak mesec pripravlja odlično promocijo, ki vam bo zagotovo dala dodaten razlog za igranje na GG mreži na GGPokru ali 2bet4win!
    Pridružite se nam za poker mizami in sodelujte v odličnem ekskluzivnem Rake Chaseu, ki vas bo nagradil z vse do $17.500 (35%). Rake Chase poteka od prvega do zadnjega dne v mescu, vsak mesec, vaša naloga pa je, da zberete čim večje število PokerPro točk in osvojite bogate dodatne denarne nagrade.
    Podrobnosti promocije
    Trajanje: od 1. do 30. junija
    Tip promocije: Rake Chase
    Nagrade: od $10 do $17.500 (od 18 -35%)
    Poker klient: GGPoker ali 2bet4win (GG mreža)
    Registracija: sporočite nam svoje GGPoker ali 2bet4win uporabniško ime in nickname za mizami na prosupport@pokerpro.cc
    Izplačilo nagrad: od 15. do 20. dne za prejšnji mesec
    Metoda izplačila: Skrill ali Neteller račun
    Kalkulacija: $1 rake/fee = 2 PokerPro točki, statistika in nagrade so dodeljene na podlagi vašega PVI net rakea, izračun je sledeč: PVI rake - bonus dobrodošlice - fish buffet - deposit/cashout fees - turnirski overlayi
    POMEMBNO: za sodelovanje morajo imeti igralci odprt GGPoker ali 2bet4win račun preko PokerPro.
    Delni rezultati in posodobitve skozi mesec junij bodo objavljeni v tej temi. Majske rezultate si lahko ogledate tukaj.
    Nagradna struktura


    Več kot $2 milijona nagrad med poker igralce na GG mreži

    V juniju se bo še posebej splačalo igrati na GG mreži, kjer na PokerProju v ponudbi najdete GGPoker in 2bet4win. Med igralce bo v najrazličnejših promocijah razdeljenih več kot 2 milijona dolarjev nagrad!
    Vse junijske promocije si lahko ogledate tukaj.
    Bonus dobrodošlice 100% do 600 $

    Vsi novi igralci na GGPokeru in 2bet4Win boste deležni bogatega bonusa za prvo nakazilo v višini 100% do 600 $.
    1. Kliknite Download in prenesite GGPoker klient oziroma 2bet4win klient.[/*]
    2. Po inštalaciji kliknite Sign Up[/*]
    3. Kliknite na "Do you have any Bonus Code?"[/*]
    4. V polje vpišite kodo usdpokerpro za GGPoker oziroma kodo pokerprocc za 2bet4win.[/*]
    5. Po končani registraciji pošljite svoj username in nickname na prosupport@pokerpro.cc[/*]

    Bonus se čisti po 10 $ za vsakih 20 $ generiranega rakea. Za čiščenje bonusa imate 90 dni časa.
    Fish Buffet

    Fish Buffet je novi način nagrajevanja igralcev, ki je zamenjal standardni rakeback sistem. Zbirajte točke za vsakih $0,01 plačanega rakea in se pomikajte po lestvici navzgor. Ko zberete dovolj točk, pa lahko zavrtite kolo sreče, ki določi vašo denarno nagrado. 7 različnih statusov (Plankton, Shrimp, Goldfish, Crab, Octopus, Whale in Shark) ter 24 nivojev, kjer se povprečen rakeback giblje od začetnih 15% pa vse do 50%.
    ----------------------------------------------------------------------------
    ODPRI SVOJ GGPOKER ALI 2BET4WIN RAČUN

    - 100% do $600 bonus dobrodošlice
    - Odlične promocije
    - Zelo soft igra z azijskimi igralci
    - PokerPro VIP dodatek
    - Ekskluzivni PokerPro Rake Chase


    - 100% do $600 bonus dobrodošlice
    - Odlične promocije
    - Zelo soft igra z azijskimi igralci
    - PokerPro VIP dodatek
    - Ekskluzivni PokerPro Rake Chase

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Prvi junijski update:

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Današnji update

      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Update 13.6.

        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Update 17.6.

          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Update 24.6.

            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              Update 29.6.
              Nekaterim se obetajo lepe nagrade

              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Živjo,
                Verjetno tole ne spada sem, ampak vseeno.
                Igram na 2bet4win in sicer nekje 9-10 miz 6max, regular. Ko igram 9-10 miz mi klient začne kar močno lagat, pri recimo 2-3 mizah je pa v redu.
                Zdej pa v bistvu nevem ali je kriv moj star laptop ali je kaj drugega. Ima kdo še kaj izkušenj z gg networkom in multitablanjem tam?
                ko igram, mi pozira nekje 46% pomnilnika in nevem a je to veliko al ne?
                Ima kdo se kaksno idejo kaj bi se lahko pogledalo?
                Hvala!

                Comment


                • #9
                  Jaz nimam nikjer tezav, 6 miz, vec klientov, ce pa odprem 2 od 2bet4win pa ucasih ze tezave, imam pa par let star komp. Tko da ja najbrz gg vec zre.

                  Comment


                  • #10
                    kokosss91 wrote: Živjo,
                    Verjetno tole ne spada sem, ampak vseeno.
                    Igram na 2bet4win in sicer nekje 9-10 miz 6max, regular. Ko igram 9-10 miz mi klient začne kar močno lagat, pri recimo 2-3 mizah je pa v redu.
                    Zdej pa v bistvu nevem ali je kriv moj star laptop ali je kaj drugega. Ima kdo še kaj izkušenj z gg networkom in multitablanjem tam?
                    ko igram, mi pozira nekje 46% pomnilnika in nevem a je to veliko al ne?
                    Ima kdo se kaksno idejo kaj bi se lahko pogledalo?
                    Hvala!
                    Ni pomnilnik ampak slaba grafična...Več miz boš mel odprtih več performanca ti bo GUI požrl.

                    Comment


                    • #11
                      darkzje wrote: [quote=kokosss91]Živjo,
                      Verjetno tole ne spada sem, ampak vseeno.
                      Igram na 2bet4win in sicer nekje 9-10 miz 6max, regular. Ko igram 9-10 miz mi klient začne kar močno lagat, pri recimo 2-3 mizah je pa v redu.
                      Zdej pa v bistvu nevem ali je kriv moj star laptop ali je kaj drugega. Ima kdo še kaj izkušenj z gg networkom in multitablanjem tam?
                      ko igram, mi pozira nekje 46% pomnilnika in nevem a je to veliko al ne?
                      Ima kdo se kaksno idejo kaj bi se lahko pogledalo?
                      Hvala!
                      Ni pomnilnik ampak slaba grafična...Več miz boš mel odprtih več performanca ti bo GUI požrl.
                      Misliš, da je potem možno, da zaradi slabe grafične vse skup šteka?

                      Comment


                      • #12
                        kokosss91 wrote: [quote=darkzje][quote=kokosss91]Živjo,
                        Verjetno tole ne spada sem, ampak vseeno.
                        Igram na 2bet4win in sicer nekje 9-10 miz 6max, regular. Ko igram 9-10 miz mi klient začne kar močno lagat, pri recimo 2-3 mizah je pa v redu.
                        Zdej pa v bistvu nevem ali je kriv moj star laptop ali je kaj drugega. Ima kdo še kaj izkušenj z gg networkom in multitablanjem tam?
                        ko igram, mi pozira nekje 46% pomnilnika in nevem a je to veliko al ne?
                        Ima kdo se kaksno idejo kaj bi se lahko pogledalo?
                        Hvala!
                        Ni pomnilnik ampak slaba grafična...Več miz boš mel odprtih več performanca ti bo GUI požrl.
                        Misliš, da je potem možno, da zaradi slabe grafične vse skup šteka?
                        Ja, laptopi majo že na splošno šit grafične, sploh pa stari...Verjetno je prešvoh, da bi ti tolko miz lahko laufalo optimalno

                        Comment


                        • #13
                          6 miz na gg mrezi gre lepo, ko odpres se 2 zraven klient zamrzne in tukaj ni vprasanje v racunalniku, ampak v klientu...
                          lp, Tomaž

                          Comment


                          • #14
                            envyy wrote: 6 miz na gg mrezi gre lepo, ko odpres se 2 zraven klient zamrzne in tukaj ni vprasanje v racunalniku, ampak v klientu...
                            lp, Tomaž
                            Tudi jaz imam tak občutek ja. Škoda, upam da kaj popravijo.
                            Corey, se jim da to na kak nacin sporociti. Mogoce bodo kaj popravili, ce jim prej pokepro namignete, da ima vec igralcev iste tezave

                            Comment


                            • #15
                              GG klient je malo požrešen. Ni to nič novega in nič kar ne bi oni že vedli
                              Sem si za hec zdajle odprl 12 miz in meni dela čisto normalno. Je pa tudi res, da imam zelo zelo dober PC
                              edit: pokerstarsova aurora mi ga pa zjebe huj ko igrce na 1440p in vse na Ultra-High
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment

                              Working...
                              X