Announcement

Collapse
No announcement yet.

2bet4win registracija.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2bet4win registracija.

    Zdravo, mogoce sem kaj spregledal ampak a nista GGpoker in 2bet4win 2 razlicni sobi? namrec ko kliknem na link 2bet4win mi sicer odpre njihovo stran a mi po kliknu na "download" gumb zacne prenasat GG software. Po instalaciji se lahko normalno prijavim na GG kjer ze imam account.

  • #2
    Dve različni strani, na isti platformi, uporabljata isti software Zato se lahko logiraš v GGPoker račun.
    Greš na link kot si rekel, downloadaš software. Klikneš v klientu sign up, odpreš nov račun. Uporabit moraš drug email, ker email je po novem "username" in ne moreta biti dva ista usernamea zasedena. Vpišeš nujno pri registraciji PokerPro kodo pokerprocc in to je to. No, še javiš na support.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      *Rush & Cash games do not count towards unlocking the bonus cash.
      joj glede na to ca igram samo ta tip igre mi potem 1st deposit bonus ne pomeni kaj dosti , ali je to kako drugace misljeno? Sem vam pisal na support pred kaksnim tednom pa mi zaenkrat ni se nobeden nic odpisal. Na gg pokru je najbrz enako a ne ? Tam sicer ze imam racun odprt in opravljeno nakazilo. se da vseeno kaj zrihtat ?
      - PokerPro VIP dodatek
      - Ekskluzivni PokerPro Rake Chase

      Comment


      • #4
        Na kateri support si pisal? Zdaj vse preusmerujemo na prosupport@pokerpro.cc
        Rush&Cash dobivaš že za mizami 50% rakebacka s cash dropi, tako da bi bilo dodatnih 50% iz first deposit bonusa in še 15% iz fish buffeta (in še PokerPro rake chase) vse skupaj preko 100%, kar seveda ni izvedljivo.
        Na GGPokru isto velja ja.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          mislim da sem celo poslal na ta mail ja. hmmm sem naredil racun ampak nism opazil da je pri registraciji skrita tista opcija za bonus , tako da nism vpisal kode. je pa res da se nisem opravvil nakazila. se da to se zmeraj uredit ?

          Comment


          • #6
            Na 2bet4win si naredil račun, ali na GGPoker?
            Pošlji meni podatke na ZS, bom jaz naprej rihtal.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              CoreySteel wrote: Dve različni strani, na isti platformi, uporabljata isti software Zato se lahko logiraš v GGPoker račun.
              Greš na link kot si rekel, downloadaš software. Klikneš v klientu sign up, odpreš nov račun. Uporabit moraš drug email, ker email je po novem "username" in ne moreta biti dva ista usernamea zasedena. Vpišeš nujno pri registraciji PokerPro kodo pokerprocc in to je to. No, še javiš na support.
              racun po nakazilu blokiran :/

              Comment


              • #8
                Bug zaradi kyc. Si že odklenjen.
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  bravo =) res je , dela ok sedaj. hvala corey

                  Comment

                  Working...
                  X