Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ekskluzivni januarski GGnetwork Chase za PokerPro igralce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ekskluzivni januarski GGnetwork Chase za PokerPro igralce


    PokerPro za vse svoje igralce vsak mesec pripravlja odlično promocijo, ki vam bo zagotovo dala dodaten razlog za igranje na GG mreži na GGPokru ali 2bet4win!
    Pridružite se nam za poker mizami in sodelujte v odličnem ekskluzivnem Rake Chaseu, ki vas bo nagradil z vse do $17.500 (35%). Rake Chase poteka od prvega do zadnjega dne v mescu, vsak mesec, vaša naloga pa je, da zberete čim večje število PokerPro točk in osvojite bogate dodatne denarne nagrade.
    Prijavite se na PokerPro Rake Chase na prosupport@pokerpro.cc ali Whatsapp/Telegram +386 69 700 179.
    Podrobnosti promocije
    Trajanje: od 1. do 31. januarja
    Tip promocije: Rake Chase
    Nagrade: od $10 do $17.500 (od 18-35%)
    Poker klient: GGPoker ali 2bet4win (GG mreža)
    Registracija: sporočite nam svoje GGPoker ali 2bet4win uporabniško ime in nickname za mizami na prosupport@pokerpro.cc ali Whatsapp/Telegram +386 69 700 179.
    Izplačilo nagrad: od 15. do 20. dne za prejšnji mesec
    Metoda izplačila: Skrill ali Neteller račun
    Kalkulacija: $1 rake/fee = 2 PokerPro točki, statistika in nagrade so dodeljene na podlagi vašega PVI net rakea, izračun je sledeč: PVI rake - bonus dobrodošlice - fish buffet - deposit/cashout fees - turnirski overlayi
    POMEMBNO: za sodelovanje morajo imeti igralci odprt GGPoker, Natural ali 2bet4win račun preko PokerPro.
    Delni rezultati in posodobitve skozi mesec januar bodo objavljeni v tej temi. Decembrske rezultate si lahko ogledate tukaj.
    Nagradna struktura


    Bonus dobrodošlice
    Vsi novi igralci na GGpokru ali 2bet4win lahko izbirate med dvema bonusoma dobrodošlice, in sicer 100% do 600 $ bonus ter do 100 $ v brezplačnih ticketih in cash.

    ----------------------------------------------------------------------------
    ODPRI SVOJ GGPOKER ALI 2BET4WIN RAČUN

    - 100% do 600 $ bonus dobrodošlice ali
    - do 100 $ brezplačnih vstopnic&cash
    - Odlične promocije
    - Zelo soft igra z azijskimi igralci
    - PokerPro VIP dodatek
    - Ekskluzivni PokerPro Rake Chase


    - 100% do 600 $ bonus dobrodošlice ali
    - do 100 $ brezplačnih vstopnic&cash
    - Odlične promocije
    - Zelo soft igra z azijskimi igralci
    - PokerPro VIP dodatek
    - Ekskluzivni PokerPro Rake Chase

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Update 11.1.

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Zdravo, imam eno vprašanje.
      3 dni nazaj sem si odprl gg poker ter deposital 1k dolarjev.
      Včeraj sem želel ponovno naložiti, ampak mi transakcija ne gre skozi - enak način kot prvič, credit card.
      Kolikor sem zasledil, ne moreš ponovno depozitati vsah 24h po opravljenem nakazilu, ampak zdaj je minilo že 48h, pa še vedno ne gre.
      Any thoughts?
      p.s. poslal mail tudi njim, ampak ni odgovora.
      hvala in lp

      Comment


      • #4
        Zdravo aljo89, pisali smo ti na PM na Forumu in tudi na email, preveri prosim in stopi v kontakt z nami. Srečno za mizami

        Comment


        • #5
          Update 23.1.

          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Še zadnji update za zadnji push pred koncem meseca
            Toliko nagrajenih pa še ni bilo, bo treba počasi podaljšati lestvico

            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              Bebik wrote: Zdravo aljo89, pisali smo ti na PM na Forumu in tudi na email, preveri prosim in stopi v kontakt z nami. Srečno za mizami
              Zdravo, omenjeno zadevo sem uredil,čeprav sem imel več kot 10 dni blokiran acc,noro...
              Prosil bi (poslal danes ponovno ma vas support,kot ze skoraj 14 dni nazaj),če lahko preverite posredovan username,ki ga imam na gg,ker me ni na lestvici.Sem nekaj odigral na nl50 rushu,čeprav samo par dni..
              Hvala in lp

              Comment


              • #8
                poslal sem ti sporočilo na forumu, dodaj me na Telegram ali Skype in ti bom pomagal.

                Comment


                • #9
                  aljo89 wrote: [quote=Bebik]Zdravo aljo89, pisali smo ti na PM na Forumu in tudi na email, preveri prosim in stopi v kontakt z nami. Srečno za mizami
                  Zdravo, omenjeno zadevo sem uredil,čeprav sem imel več kot 10 dni blokiran acc,noro...
                  Prosil bi (poslal danes ponovno ma vas support,kot ze skoraj 14 dni nazaj),če lahko preverite posredovan username,ki ga imam na gg,ker me ni na lestvici.Sem nekaj odigral na nl50 rushu,čeprav samo par dni..
                  Hvala in lp
                  Tukaj izpolni tretji korak spodaj na strani: http://si.pokerpro.cc/ponudba/116-ggpoker.html
                  Vpiši nickname na igralnici in email s katerim si se registriral.
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    Tnx Corey,izpolnil.

                    Comment


                    • #11
                      Ti si m-a****?
                      Dobil si že mail od PokerProja 12.1., tudi Jaka ti je pomoje pisal tam okoli 21.1. se mi zdi. Si uspešno registriran preko PokerProja.
                      Rabimo tvoj Skrill/Neteller račun in valuto. Najbolje da kar pošlješ na support.
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        CoreySteel wrote: Ti si m-a****?
                        Dobil si že mail od PokerProja 12.1., tudi Jaka ti je pomoje pisal tam okoli 21.1. se mi zdi. Si uspešno registriran preko PokerProja.
                        Rabimo tvoj Skrill/Neteller račun in valuto. Najbolje da kar pošlješ na support.
                        Ja,to sem jaz in tudi poslal sem že skrill,pa bom se enkrat,ni problema

                        Comment


                        • #13
                          Januarski rezultati. Čestitke vsem.

                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment

                          Working...
                          X