Announcement

Collapse
No announcement yet.

2bet 4win in Natural 8?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2bet 4win in Natural 8?

    Imam vprašanje. Preko vas sem pred več kot letom odprl 2bet4win račun. Lahko odprem še natural 8 račun, in koristim bonus? Njihov live support sem vprašal in so rekli da lahko, samo da ne smem naenkrat imeti odprta oba klienta. Za vsak slučaj spašujem še vas, da ne bo nesporazumov.Lp

  • #2
    Na GG mreži imaš lahko samo en račun, kar pomeni, da ne smeš imeti enega na GGpokru, enega na Natural8. Torej so ti narobe sporočili.
    Vprašaj jih še enkrat na live support in nam pošlji screenshot na manager@pokerpro.cc
    Torej ne smeš imeti dveh aktivnih GG network računo, le enega. Na ipoler mreži, ki je prav tako zelo zrastla v zadnjem času, imaš recimo lahko račune na različnih poker straneh. Probaj Bestpoker v Pokerpro ponudbi, tam je super setup za naše igralce.

    Comment


    • #3
      Se mi je zdelo ja, da sem že nekje prebral da imaš lahko samo en račun. Raje preverim, prej ko tja nesem denar in pride do zapletov. Bomo pa našli kaj drugega. Hvala.

      Comment


      • #4
        Če imaš račun na 2bet4win lahko odpreš Natural8. To je dejansko ena izmed redkih izjem na GG mreži
        Tako da, če je kdo v podobni situaciji, naj zbriše piškotke, klikne tale Natural8 link, odpre račun in nato pošlje username + registracijski mail na prosupport@pokerpro.cc
        Na Natural8 dobiš 200% do 1.000 $ bonus dobrodošlice ali do 100 $ brezplačnih ticketov in cash. Natural8 ima tudi raznorazne svoje promocije, poleg standardnih z GG mreže. Sodelujete pa seveda še v Ekskluzivnem PokerPro Rake Chasu.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Pa lahk umes spilas mal na 2Bet4win mal na Natural8?

          Comment


          • #6
            Ja, tako kot so Br1cotu odgovoril.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              2bet4win ni skin od GGpokra kukr natural8 oni so "channeling partners" kukr super affiliate.
              2bet4win, pokercode, kings, betkings.
              Kdorkoli ima acount na eni izmet teh ali pa GGpoker nemore odpred nikjer drugje.
              Lahko pa imas naprimer gg pa nat8.
              Informacije iz prve roke 2x

              Comment


              • #8
                2bet4win ni skin od GGpokra kukr natural8 oni so "channeling partners" kukr super affiliate.
                2bet4win, pokercode, kings, betkings.
                Kdorkoli ima acount na eni izmet teh ali pa GGpoker nemore odpred nikjer drugje.
                Lahko pa imas naprimer gg pa nat8.
                Informacije iz prve roke 2x

                Comment


                • #9
                  Zakaj imam depozit samo v bitcoinih?(natural 8) Nekaj časa nazaj sem imel možnost skrill depozita vendar je vedno javilo napako.
                  Račun je verificiran, v čem je problem?
                  Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

                  Comment


                  • #10
                    Natural8 je žal ukinil deposite z e-denarnico. Če imaš račun na N8 preko PokerProja, lahko delaš deposite/cashoute preko nas. Kar piši na prosupport@pokerpro.cc
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment

                    Working...
                    X