Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predstavitev najbolj profitabilnih PPPoker unij

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predstavitev najbolj profitabilnih PPPoker unij


    Pri PokerProju se vedno trudimo priskrbeti vrhunsko igro za svoje igralce, zato sodelujemo s tremi najpopularnejšimi poker aplikacijami na svetu, to so PPPoker, PokerBros in UPoker. Pri nas boste našli veliko izbiro klubov, kjer se igra najbolj profitabilen poker. Vsi pa so tudi uvrščeni v različne unije, ki jih bomo spoznali v tem in še v naslednjem članku. Tokrat si bomo ogledali PPPoker unije.
    Ker so to agentske strani, je možnost depozita in cashouta samo preko agenta, v tem primeru smo agent mi (PokerPro). Depoziti so opravljeni zelo hitro, cashouti pa so sprocesirani v enem ali največ dveh dneh. Poleg tega pa PokerPro svojim članom zagotavlja varnost sredstev na PPPoker računih, v primeru kakršne koli težave, vam vaša sredstva na računih povrnemo!
    PokerPro ima dostop do več različnih unij, najbolj popularne s katerimi sodelujemo pa so: PPPfish union, Prime time, Banana latina, Pinoy Donks, Bulldog in Suprema.
    Podroben opis vseh pa si lahko ogledate v članku.
    Za kakršna koli vprašanja o PPPokru, klubih in unijah nas lahko kontaktirate na:
    1. prosupport@pokerpro.cc[/*]
    2. Whatsapp/Telegram +386 69 700 179.[/*]

    ---------------------------------------------------------------------------
    ODPRI SVOJ PPPOKER RAČUN
    V primeru, da še nimate PPPoker računa in bi se želeli registrirati, kliknite spodaj na gumb registracija.

    - +35% Rakeback
    - Največ azijskih igralcev
    - Heads Up NLHE & PLO
    - Zelo profitabilna igra
    - Varnost sredstev

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Meni osebno je od vseh teh unij najbolj soft avstralska, precej je akcije že v dnevnih urah, sem bolj jutranji. Ostale unije za vse, ki uživate v večerni in nočni igri.

    Comment

    Working...
    X