Announcement

Collapse
No announcement yet.

Po bogato božičnico na Pokio!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po bogato božičnico na Pokio!


    Na poker aplikaciji Pokio bo v zadnjem prazničnem tednu decembra potekala vrsta odličnih promocij, kjer si boste lahko prislužili denarne in druge nagrade. Za nekatere ne bo potrebno storiti nič drugega, kot se samo prijaviti enkrat na dan!
    Nagrada za prijavo
    Med 24. in 30. decembrom se vsaj enkrat na dan logirajte v Pokio in prav vsak dan v tednu boste prejeli darilo s strani Pokia. V darilih na jelki se skrivajo vstopnice za božični Freeroll, diamanti in naključne denarne nagrade, kjer lahko osvojite do 200 € dnevno.
    Če se logirate vseh sedem dni zapored in tako odprete vsa darila na jelki, pa prejmete posebno nagrado v višini 20 € in to brez odigranega handa!
    Božični Freerolli
    Prav vsak dan od 24. do 30. decembra bodo ob 16. uri na sporedu 400 € vredni Freerolli. Dnevno bo nagrado v višini 10 € osvojilo 40 najboljših igralcev na turnirju.
    Prijava je možna samo z osvojenimi vstopnicami.
    Raked Hand nagrade
    V času promocije, boste igralci na denarnih mizah, imeli možnost si dvakrat na dan priigrati dodatne denarne nagrade. Prvo dobite, ko odigrate vsaj 35 raked handov v dnevu, drugo pa ob odigranih 65 raked handov.
    Denarna nagrada, ki jo lahko priigrate, pa znaša do 200 €.

    Svoje trenutno stanje handov lahko vedno preverite v zgornjem desnem kotu mize. Za to promocijo ne štejejo handi na OFC mizah.
    Božičkova kapica
    Za dodatno praznično vzdušje pa okrasite še svoj avatar za mizo. Zberite karte A, 2 in 4 ter vaš avatar bo nagrajen z Božičkovo kapico.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Kaj je Pokio?

    Pokio je aplikacija za mobilne naprave (Android, iOS), ki ponuja igro za pravi denar in ne le za žetone. Pokio ima, tako kot vsi drugi večji poker ponudniki, malteško igralno licenco in vsa nakazila ali dvige lahko opravljate preko vseh priljubljenih opcijah (Paysafecard, Skrill, Neteller, ...).
    Z registracijo preko PokerProja boste sodelovali v štirih različnih klubih, ki se med seboj povezujejo v unije oz "Circle" in bili tako člani vseh največjih skupin - United Poker Clubs, Irish Poker Community in Mediterranean Circle. Skozi celoten dan potekajo denarne igre in najrazličnejši turnirji. V nedeljo ob 18.30 vas čaka 250€ turnir dobrodošlice.
    Pridružite se našim klubom:
    1. PokerPro World (Mediterranean Circle), ID 102551[/*]
    2. PokerPro United (United Poker Clubs), ID 102552[/*]
    3. PokerPro Irish (Irish Poker Community), ID 102553[/*]
    4. PokerPro Nordic (Nordic Circle), ID 102554[/*]


    Kako namestiti aplikacijo in ustvariti račun na Pokio
    Najlažje je slediti tej povezavi: https://app.pokio.com/static/club-ac...ink&gid=102551
    Celotna navodila pa:
    Namestitev za Android uporabnike
    Za Androidne mobilne uporabnike je proces namestitve zelo enostaven. Na spletni strani pokio.com kliknete gumb "Download for Android".
    Namestitev za Apple uporabnike
    Pokio aplikacije se po navadni poti ne najde v app storu. Uporabiti morate verzijo, ki se imenuje "test flight" in jo dobite na tem naslovu: http://www.pokio.com/static/app/down...nal_index.html
    Če imate kakršna koli vprašanja, ali težave z namestitvijo, nas lahko kontaktirate preko ene izmed spodnjih opcij:
    1. WhatsApp/Telegram: +386 69 700 179[/*]
    2. E-mail: prosupport@pokerpro.cc[/*]
    3. Skype: https://join.skype.com/invite/mDg7oNhEIEj7[/*]


    Potek registracije
    Po uspešni namestitvi aplikacije, je potrebno ustvariti račun, katerega lahko odprete tudi na računalnikih.
    Vpišite svoj e-mail naslov, ki bo tudi vaše uporabniško ime, izberite si geslo in izpolnite vse osebne podatke. Po končani registraciji boste na mail dobili potrditveno sporočilo.



    Za vsa dodatna vprašanja pa smo vam vedno na voljo.
    Srečno!
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Sem za sekundo mislil že, da sem dobil €520

      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Samo spomnim, da se res logirate in dobite brezplačno nagrado do 200 €
        Logirajte se v vseh sedmih dneh in dobite 20 € povsem brezplačno, brez da odigrate hand!
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          kaj se da narest z diamanti?

          Comment


          • #6
            Mečeš paradajze ipd., sprememba nicknamea. Lahko da je še kaj.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              No, pa smo dočakali božičnico! Srečno vsem!

              When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience

              Comment


              • #8
                Jaz sem se 7x loginal pa niti obljubljenih 20eu nisem dobil?

                Comment


                • #9
                  Mamokisho wrote: Jaz sem se 7x loginal pa niti obljubljenih 20eu nisem dobil?
                  jaz tud ne

                  Comment


                  • #10
                    Same here, dobil sem 57 centov lol

                    Comment


                    • #11
                      Sigurno bo, očitno bo treba malo počakat
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        Nvem, če je kdo kaj omenjal, ampak Elite hud po novem nudi tudi tracking na Pokiu alecgor:

                        Comment


                        • #13
                          Hm, jaz tudi nisem dobil. Nisem pa verificiral računa. Je verificiran račun pogoj za končno nagrado? Ker ostale sem dobil...

                          Comment


                          • #14
                            Verificiraj si račun, pred prvim cashoutom je potrebno. Glede na to kolk je ovc na Pokiu, je šansa za cashoute precej večja.
                            Srečno za mizami in srečno novo leto pokeraši!

                            Comment


                            • #15
                              Očitno verificiran račun ni pogoj za nagrado. Jaz sem verificiral pa tudi nisem (še) dobil

                              Comment

                              Working...
                              X