Announcement

Collapse
No announcement yet.

$200 PokerPro Freeroll na ClubGG!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • $200 PokerPro Freeroll na ClubGG!





    Za vse slovenske igralce na ClubGG pripravljamo freerolle, prvi bo odigran že to nedeljo, 19. februarja!

    Vsak igralec, ki se prijavi na ClubGG preko PokerProja, bo prejel geslo, s katerim se lahko vpiše na turnir. Za geslo nam prosim pišite na eno od naših kontaktnih opcij. Na prvem freerollu se še ne pričakuje velikega obiska, zato je to odlična priložnost za lepe denarne nagrade!





    Kako deluje ClubGG?

    Prvi korak je prenos aplikacije ClubGG. Na voljo za vse mobilne naprave, tako uporabniki Android kot iOS lahko igrajo poker prek te aplikacije. Poleg tega lahko prenesete in namestite namizno programsko opremo, ki je na voljo tudi za Windows 11.



    Ko prenesete platformo, je naslednji korak ustvarjanje računa. Če že imate račun, se lahko prijavite prek Facebooka, Googla ali Apple ID-ja. Če ste prvič, kliknite »Register no«. Prikaže se obrazec, ki ga morate izpolniti. Vključite informacije, kot so država, račun (e-pošta), geslo in potrditev gesla. Ko dokončate te korake, bo na vaš e-poštni naslov poslano potrditveno e-poštno sporočilo. Na tej točki potrdite svoj e-poštni naslov, da dokončate postopek ustvarjanja računa.

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Komaj danes sem naredil račun in poslal mail, ter izpolnil polja na spletni strani. Je kakšna možnost dobiti geslo za danes zvečer?

    Comment


    • #3
      Zdravo!
      Prejšnji teden sem naredil račun, zanima me kako je s freerolom? Se sploh igra? Kako dostopat do njega? Sem pisal že prejšnji teden na mail, forum in discord, zanekrat še ni bilo odgovora. Hvala in LP, bananor

      Comment


      • #4
        Jutri v nedeljo ob 18. uri je na sporedu $1000 Freeroll.

        Vse kar rabite je, da se pridružite klubu Cream UTG z IDjem 603464

        Late reg 90 minut, možen re-entry za $2.

        Click image for larger version

Name:	freeroll_2023_02_cream_utg.jpg
Views:	113
Size:	143,7 KB
ID:	175336
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          A ta 200$ freeroll bo še kdaj ali je bil zgolj 1x?

          Comment


          • #6
            Je v planu še, objavimo več info, ko bo več znanega.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment

            Working...
            X