Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokeStars 7-2 BOOM!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PokeStars 7-2 BOOM!


    Zmagaj s 7-2 suited in zahtevaj denarno nagrado!
    Vsak igralec pokra ve, da sta 7-2 najslabši začetni karti v igri Texas Hold'em, toda ti lahko zaslužiš dodaten denar, če zmagaš s 7-2 suited v času posebnega 7-2 BOOM! tedna od 1. do 7. oktobra. Igrati moraš s 7-2 iste barve v Hold'em igri, zmagati in nato uporabiti BOOM! prikazovalnik iger, da deliš igro s svetom.
    Kako do nagrade s promocijo 7-2 BOOM!
    Igraj katerokoli denarno Hold'em igro - vključno z Zoom igrami - od 1. do 7. oktobra in osvoji igro s 7-2 suited. Igro lahko zmagaš z razkritjem kart ali tako, da vsi ostali igralci odstopijo, vendar jo moraš nato objaviti na BOOM! prikazovalniku iger.
    Denarne nagrade bodo določene na podlagi velikih blindov za mizo, kjer si zmagal igro, osvojiš pa jih lahko do trikrat na dan (med 06:00 CET in 05:59 CET). Veliki blind bo nato pomnožen s številom drugih igralcev za mizo, do največ 20 $. Na primer:
    Igraš za 9-sedežno denarno Hold'em mizo z blindi 1 $/2 $. Zmagaš s 7-2 iste barve in objaviš igro na BOOM! prikazovalniku iger. Osvojil boš 2 $ (veliki blind) x 8 (število nasprotnikov) = 16 $ denarne nagrade.
    Pomembno: Denarne nagrade bodo dodeljene na tvoj račun v roku 48 ur. Karte, razdeljene v heads-up igrah, ne štejejo za to promocijo.
    V primeru, da še nimate PokerStars računa in bi se želeli registrirati, kliknite spodaj na gumb registracija.

    - PokerPro darilo - PokerStars karte
    - 100% do $600 Sign Up Bonus
    - Free $20
    - VIP program lojalnosti
    - Največja poker igralnica na spletu

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Danes dopoldne sem bil prvič pozoren na to, kolikokrat sploh dobim 72 v roke
    V dveh urah se je to zgodilo 8-krat, od tega sicer le dvakrat 72s.
    Sem poskušal dobit pot, pa ni šlo
    Če komu uspe, naj pa prilepi potem še sem notri svoj Boom! hand
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      http://weaktight.com/6141611
      :lol: :lol: :lol:

      Comment


      • #4

        Zato je pa ta promocija tok dobra!
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          http://www.boomplayer.com/poker-hand...216_DC3597B12A

          Last night I stayed up late playing poker with Tarot cards. I got a full house and four people died.

          Comment


          • #6
            turn second barrel! nh anyway
            When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience

            Comment


            • #7
              Jaz sem danes v roku 20-ih minut dobil 3-krat. 2x preflop, enkrat pa na flopu. Samo kaj ko dajo starsi tako malo. Za črne kralje so dali vsaj 100bb.
              "Money won is twice as sweet as money earned"

              Comment


              • #8
                http://www.boomplayer.com/en/poker-h...810_E6C2B19FE2

                Comment


                • #9
                  Naj raje dajo promo 10 buyinov za royal flush
                  u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                  Comment


                  • #10
                    včasih se kdo spomni, pa to igramo v živi igri.
                    vsak igralec ki je za mizo, da tistemu, ki zmaga, en BB.
                    In potem staviš na flopu 20 bb, da bi jih dobil 8. ali pa na turnu barelaš 50 bb.
                    res +EV.
                    je pa res, da na neki točki vsak vsakega sumi, da ima 72 in je veliko več plačevanja, kar pomeni več rejka, tako pa bo tudi v tem primeru, kjer so starsi našli nov način, kako povečati prejemke.
                    res pa je, da je fajn občutek, ko na riverju porineš all in ko vsi foldajo, pokažeš 72.....
                    če pa te kdo plača, pa ni tak fajn...

                    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                    Comment


                    • #11
                      No, pa je tudi meni uspelo.
                      Hand čisto dolgočasen, ker mi je ratalo samo blinde ukrast, ampak za to bom dobil dodatnih 3BB (12$), kar je za fixed limit izjemno
                      http://www.boomplayer.com/poker-hand...623_D80ADC4E20
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        http://www.boomplayer.com/sl/poker-h...224_4174DAD0DC

                        Comment


                        • #13
                          a je dovolj sam klik v chat oknu objavi na BOOM za dobitek?
                          Včeraj sem namreč objavil pa nisem nič dobil, je pa res da sem igral turnir. A je to sam za cash game?

                          Comment


                          • #14
                            Samo za cash game je to, žal. Nagrado dobiš na podlagi big blinda, to pa za turnirje ne pride v poštev.
                            Drugače pa tudi jaz še nisem dobil za včeraj. Piše da traja do 48 ur, bomo vidl
                            Danes sem štirikrat probal, samo enkrat je uspelo :P
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #15
                              Mene pa zanima kako veš kdaj si dobil nagrado. A dobiš tudi po mailu ali ti samo nakažejo?

                              Comment

                              Working...
                              X