Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokerstars.eu vs Pokerstars.fr

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokerstars.eu vs Pokerstars.fr

    Pozdravljeni,
    že dalj časa igram na ps.eu, kot že rečeno z vzponi in padci, v glavnem nič kaj prida zaslužka. Sem se odločil, da grem od začetka in sicer ponovno na PS, tokrat v Francijo. Res da še sam nevem zakaj sem si izbral ravno francijo, če se prav spomnim sem na turnirju na Bledu naključno v uho ujel stavek in sicer "ja stari, pjt na ps.fr, je ful boljše kot na ps.eu".
    No nekaj dni zatem, sem že izpolnjeval obrazce. Ker se izrecno želim posvetit igranju le na francoski platformi, me zanima par razlik, o katerih bi si upal nek prijazni forumaš tudi spregovoriti oz. napisati. Tisti, ki je igral oz. igra tako na .eu kot tudi na .fr. Sem brskal po netu, pa sem našel nekaj razlik, pa bi vseeno zadevo raje slišal od slovenca, ki bi mi lepo po domače povedal ali sem se odločil pravilno ali ne :lol:
    Prednosti/slabosti.
    Najlepša hvala in lahko noč

  • #2
    težko bi najdo kakšno prednost

    Comment


    • #3
      Očitne prednosti so : manj igralcev na turnerjih zato več možnosti za uspeh, več 6-max turnirjev, slabosti so : na cash game je zelo velik rake kot na vseh fr straneh ...

      Comment


      • #4
        Očitne prednosti so : manj igralcev na turnirjih zato več možnosti za uspeh, več turnirjev z 6 igralci na mizo, slabosti so : na denarnih igrah je zelo velik rake kot na vseh francoskih straneh ...

        Comment


        • #5
          Živjo,
          mene pa zanima v kolkem času, pokerstars.fr aktivira accaunt? Danes zjutraj sem dobil AVC kodo pa trenutno še nemorem igrati.

          Comment


          • #6
            sem imel podobno situacijo ne dolgo nazaj in sem mogu 5 mejlov napisat da so mi aktiviral račun tko da sam težit je treba na support pol se pa zganejo
            uživaj
            Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat

            Comment


            • #7
              Hvala round3r za informacije, urejam že en tedn ta .fr, pa mi grejo že na živce pa nism še ene roke odigrou hehe

              Comment


              • #8
                Sej bo, potrpežljivo.
                Francozi ne bodo šli nikamor
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  vrhunski boom na ps.fr
                  http://www.boomplayer.com/sl/poker-h...943_D88E586965
                  pomoje bols k ps.eu
                  Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat

                  Comment


                  • #10
                    denko ne skrbi pokerstar itak vse uredi sam na fr.com pac rabijo mal vec cajta
                    Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat

                    Comment


                    • #11
                      Zdravo!
                      Zanima me ali je account na ps.eu isti kot na ps.fr ali je potrebno narediti nov račun

                      Comment


                      • #12
                        Narediti moraš nov račun.

                        Comment


                        • #13
                          Ali imaš lahko račun na stars.fr če si na stars.eu bannan?

                          Comment


                          • #14
                            pomoje da ne..ker so kolegu fr tut zaklenl takoj
                            Poker je maraton in ne šprint!

                            Comment


                            • #15
                              Aha hvala
                              ..........

                              Comment

                              Working...
                              X