Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spraznen racun na PS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spraznen racun na PS

    Zdravo,
    prizgem danes PS in vidim da mi je nekdo "pospravil" nekaj tistega malo drobiza ki sem ga imel na racunu PS.
    Pogledal sem na mail in sem dobil sporocilo od PS security da se nekdo prijavlja na racun ob okoli 6 zjutraj.
    Malo kasneje pa se nek mail z naslovom "PokerStars Auszahlungsanforderung" z vsebino:
    "USD 400,00 werden innerhalb von 72 Stunden Ihrem NETELLER-Konto gutgeschrieben (4*******9497).
    Falls Ihre Auszahlung in mehrere Beträge aufgeteilt wurde, so liegt das daran, dass Auszahlungen automatisch
    in derselben Höhe wie die Einzahlungen an die unterschiedlichen Einzahlungsquellen zurücküberwiesen werden.
    Auszahlungen, die sich innerhalb des Gesamtbetrags der Einzahlungen bewegen, werden automatisch bearbeitet.
    Auszahlungen, die den Gesamtbetrag der Einzahlungen übersteigen, müssen von unserer Sicherheitsabteilung
    freigegeben werden, bevor sie bearbeitet werden können. Deshalb kann es bis zu 72 Stunden dauern, bis Sie diesen Teil
    Ihrer Auszahlung erhalten.
    Wenn Sie mehr über unsere Auszahlungsbestimmungen erfahren wollen, klicken Sie bitte auf:
    http://www.pokerstars.eu/de/poker/real-money/cashouts/
    Zanima me ali ima sploh smisel da pisem maile na PS in "jamram" da so me okradli ali je pac to zaklucena zgodba? Zamenjava gesla in reload?
    Znesek ki sem ga vcasih imel je bil 50$

  • #2
    ma ja pust kva te briga pa zanalesc pust isto geslo sam nalovdi

    Comment


    • #3
      ne razumem tega. gor si imel 50 dolarof, ukradli pa so ti jih 400?
      v nobenem primeru pa ne bi pustil zadeve, če lopovov ne bo nikoli nihče prijavil, ne bodo nehali.
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #4
        sem pogledal zgodovino in tip je igral mal HUje. Prilezu je do 400$ v pol ure.

        Comment


        • #5
          LOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL.
          Oprosti za tvojih 50$ ampak mi je pa res polepšal dan: vlomiš nekomu v račun in igraš in pole cash outaš. No ja, v bistvu je imel free roll.
          Drugačepa ga pa seveda prjavi!

          Comment


          • #6
            hehe,če bi tip pustil gor teh 50$ in dvignil samo 350$ bi lahko freerollal se kdaj...smeh

            Comment


            • #7
              Mene zanima a je sploh mozno dvignt denar dol in ga nakazat na račun od tuje osebe(skrill, nettler). Mislm tud d starsi ne bi smeli pustit tega cash outa če se je nekdo prjavu iz druzga kompa. Pa nujno jim piši da najdejo storilca in da ga kaznujejo. Še neki a je mozno d kdo ve tvoje geslo. Srečno

              Comment

              Working...
              X