Announcement

Collapse
No announcement yet.

sprememba prebivališča v tujino na pokerstarsih

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sprememba prebivališča v tujino na pokerstarsih

    Pozdravljeni!
    Mene zanima, če je to problem, da sem se preselil v tujino in sedaj želim spremeniti osebne podatke na pokerstarsih, vendar države ne morem spremeniti, kako se to naredi in kako to vpliva na celoten status, na izplačila in vse skupaj?
    Hvala vsem v naprej za pomoč!
    Lp
    Dejan Kepe

  • #2
    Pišešn supportu in ti bodo javili za dokumente, ki jih boš moral poslati. Seveda, če se v tej državi lahko igra PS.eu

    Comment


    • #3
      ok, hvala
      ..........

      Comment


      • #4
        ne vem, zakaj bi kompliciral in nekaj spreminjal.
        jaz zaradi službe ogromno potujem okrog, pa velikokrat igram iz tujine, pa me ni nikoli nihče nič vprašal.
        le enkrat ali dvakrat so nekaj preverjali iz FTP.
        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

        Comment


        • #5
          maliprofi wrote: ne vem, zakaj bi kompliciral in nekaj spreminjal.
          jaz zaradi službe ogromno potujem okrog, pa velikokrat igram iz tujine, pa me ni nikoli nihče nič vprašal.
          le enkrat ali dvakrat so nekaj preverjali iz FTP.
          Jaz sem se preselil in spremenil svoje stalno prebivališče in vse, z slovenijo nimam več nič in sedaj sem hotel spremenit svoj naslov na pokerstarsih in vse razen države lahko spremenim. Bv napišem avstrijski naslov če države nemorem spremnit. Zato bom pisal Supportu, da mi to tudi spremenijo.

          Comment


          • #6
            imaš avstrijsko državljanstvo?
            nimaš
            imaš dokument, na katerem je napisan tvoj naslov Avstriji?
            ne, nimaš
            torej z ničemer nisi prebivalec Avstrije.
            tam si samo gost. gastarbeiter.
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment


            • #7
              maliprofi wrote: imaš avstrijsko državljanstvo?
              nimaš
              imaš dokument, na katerem je napisan tvoj naslov Avstriji?
              ne, nimaš
              torej z ničemer nisi prebivalec Avstrije.
              tam si samo gost. gastarbeiter.
              imam na osebnem dokumentu avstrijski naslov, če pa sem prensel stalno prebivališče v avstrijo, v sloveniji nimam več ničesar. le državljan sem še za enkrat

              Comment


              • #8
                maliprofi wrote: imaš avstrijsko državljanstvo?
                nimaš
                imaš dokument, na katerem je napisan tvoj naslov Avstriji?
                ne, nimaš
                torej z ničemer nisi prebivalec Avstrije.
                tam si samo gost. gastarbeiter.
                ------------------------------------------------------------------
                Dj maliprofi mal se umeri,človek je lepo uprašal in ne bodi taka slovenska iznarita rit

                Comment


                • #9
                  kepedej wrote:
                  imam na osebnem dokumentu avstrijski naslov
                  na katerem dokumentu pa?
                  don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                  Comment


                  • #10
                    Mali miha wrote:
                    ------------------------------------------------------------------
                    Dj maliprofi mal se umeri,človek je lepo uprašal in ne bodi taka slovenska iznarita rit
                    jaz sem umerjen, pravim samo, da naj ne komplicira za brezveze.
                    tebi pa ne bi škodilo, če bi malo lektoriral svoje zapise, da bi vsi vedeli, kaj bi rad povedal, ne samo ti.
                    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                    Comment


                    • #11
                      Jaz ne kompliciram, ti ne razumeš, da na svoji osebni izkaznici imam sedaj avstrijski naslov, ker imam stalno prebivališče v Avstriji. Zaradi tega sprašujem, ker tu potem potrebujem tudi spremembo naslova, samo državo na starsih ne morem spremenit, o tem se gre.

                      Comment


                      • #12
                        oziroma da ne bo prišlo do nesporazuma na vseh izkaznicah imam sedaj avstrijski naslov ( vozniško dovoljenje, osedbna izkaznica,...)

                        Comment


                        • #13
                          na Slovenskih dokumentih imaš avstrijski naslov?
                          edini avstrijski dokument, ki si ga dolžan vzeti, če tam živiš, je vozniško dovoljenje. ampak tam ni napisan naslov.
                          sicer pa imam jaz od leta 2002 dvojno državljanstvo, pa me na starsih nihče nič ne vpraša.
                          in nihče te nč ne vpraša, kje živiš, kje delaš, zakaj igraš iz avstrijskega, nemšekega, bosanskega, angleškega IP, nič.
                          edini, ki mi težijo zaradi dvojnega državljanstva so organi obeh držav. in ko mi bo potekla veljavnost enega od potnih listov, je konec veselice, ker mi ga ne bodo izdali, dokler se ne odrečem drugemu.
                          ampak to že nima nobene zveze s tarsi.
                          raje se posveti svoji igri, namesto, da da se ukvarjaš s tem, kako si boš spremenil naslov.
                          jaz že od leta 1988 ne živim več pri svojih tastarih, pa sem še vedno tam prijavljen.
                          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                          Comment


                          • #14
                            maliprofi wrote: na Slovenskih dokumentih imaš avstrijski naslov?
                            edini avstrijski dokument, ki si ga dolžan vzeti, če tam živiš, je vozniško dovoljenje. ampak tam ni napisan naslov.
                            sicer pa imam jaz od leta 2002 dvojno državljanstvo, pa me na starsih nihče nič ne vpraša.
                            in nihče te nč ne vpraša, kje živiš, kje delaš, zakaj igraš iz avstrijskega, nemšekega, bosanskega, angleškega IP, nič.
                            edini, ki mi težijo zaradi dvojnega državljanstva so organi obeh držav. in ko mi bo potekla veljavnost enega od potnih listov, je konec veselice, ker mi ga ne bodo izdali, dokler se ne odrečem drugemu.
                            ampak to že nima nobene zveze s tarsi.
                            raje se posveti svoji igri, namesto, da da se ukvarjaš s tem, kako si boš spremenil naslov.
                            jaz že od leta 1988 ne živim več pri svojih tastarih, pa sem še vedno tam prijavljen.
                            seveda na slovenski osebni izkaznici imam avstrijski naslov kajti tam imam stalno prebivališče

                            Comment

                            Working...
                            X