Announcement

Collapse
No announcement yet.

Menjava FPP točk pred novim letom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Menjava FPP točk pred novim letom


    Evo, še zadnje opozorilo pred novim letom za menjavo FPP točk. Po 1. januarju bodo te namreč spremenjene v StarsCoine in mnogi med vas bi znali zaradi tega izgubiti na vrednosti.
    Enostavno priporočilo bi bilo, če v VIP storu kupujete tickete (ki imajo ponavadi vrednost 0,016$/FPP), potem FPP-je menjajte pred novim letom. Enako velja za vse, ki ste GoldStar+ in kupujete Cash Bonuse. Ne pa tudi za Bronze/Chrome/Silver in cash bonuse - za vas je dejansko bolje, če pustite, da se FPP-ji prekonvertirajo v StarsCoine (po 0,012$/FPP).
    Se pravi, če v tem trenutku v trgovini FPP zapravite po kurzu vsaj 0,012$/FPP, do it!
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Kolk je vredn zdej ta star coin? A bi kdo men neki vzel iz vip trgovine, pa mu nakazem na PS dolarje..
    Fajn bi blo čeb kak k se mu lahk zaupa,drugač raj počakam da sam naberem dovolj točk.....Gre se pa za okol 4000 star koinov če se prow spomnim...

    Comment


    • #3
      1 StarsCoin je 0,01$.
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        men te stopnice nikakor niso jasne...enkrat ma stopnica v mojem primeru(micro) 45 coinov ko jo koncam ima 100koinov,pol spet 3X 45 coinov,zdej mam kar 120 koinov...po kakem ključu se to izbira,pa imam občutek da sem potreboval za clearanje 100 coinov priblizno enako casa kot za 45...ali me obcutek vara

        Comment


        • #5
          Vsak peti step dobiš več coinov za isto količino VPPjev, tako da te občutek ne vara. Bronze imajo 5VPP stepe, Chrome 20VPP, Silver 100, Gold 250, Platinum 500 in SN 1000.
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Nisem sploh videl da je bilo odgovorjeno...sem nasel tabelo z vsemi koraki od chrome do supernove...
            https://www.pokerstars.eu/assets/pdf...coin-table.pdf

            Comment

            Working...
            X