Announcement

Collapse
No announcement yet.

10. obletnica turnirja Sunday Million

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 10. obletnica turnirja Sunday Million


    Turnir Sunday Million praznuje deseto obletnico in ob tej priložnosti bo 20. marca 2016 ob 19.30 po slovenskem času zagotovljenih neverjetnih 10 milijonov USD, vključno z najmanj milijon USD za zmagovalca.
    Prijavi se neposredno za 215 USD ali osvoji sedež že za 1 USD na enem od denarnih satelitov, ki že potekajo. 1.200 brezplačnih sedežev za obletnico turnirja Sunday Million pa bo na voljo tudi na posebnih tedenskih freeroll turnirjih Sunday Million!
    Bonus kode
    Freeroll turnir 12. marca: Da prejmeš brezplačno vstopnico za ta turnir, nakaži 20 USD ali več med 5. marcem od 20. ure in 12. marcem do 20. ure po slovenskem času in uporabi bonus kodo "MILLIONFREE5".
    Freeroll turnir 19. marca: Da prejmeš brezplačno vstopnico za ta turnir, nakaži 20 USD ali več med 12. marcem od 20. ure in 19. marcem do 19. ure po slovenskem času in uporabi bonus kodo "MILLIONFREE6".
    Sateliti Deadline
    Poleg običajnih satelitov in freeroll turnirjev za turnir Sunday Million bodo na dan turnirja (20. marca) gostili tudi dva satelita Deadline. Na prvem satelitu Deadline bo podeljenih neverjetnih 1.000 zagotovljenih sedežev in vstopnina znaša 11 USD (sedež za satelit Deadline v vrednosti 11 USD lahko osvojiš že za 1 USD na posebnih satelitih, ki potekajo vsako uro). Na zadnjem satelitu Deadline bo podeljenih 333 zagotovljenih sedežev in vstopnina znaša 33 USD.
    Satelit VIP Bash
    V soboto 12. in 19. marca se lahko kvalificirate tudi s StarsCoini. Na prvem bo podeljenih 50, na drugem pa 100 sedežev. Vstopnina znaša 1.000 SC.
    V primeru, da še nimate PokerStars računa in bi se želeli registrirati, kliknite spodaj na gumb registracija.

    - PokerPro darilo - PokerStars karte
    - 100% do $600 Sign Up Bonus
    - Free $20
    - VIP program lojalnosti
    - Največja poker igralnica na spletu

    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Trije re-entryi, če se ne motim?
    Razmišljam, da bi ga odigral. Parkrat sem že špilal Milijončića, pa sem bil kar presenečen, da je kljub stakesom en donkfest.
    Also, če se res nabere 50k+ entryev, potem bi online pokru lahko šlo tudi slabše ...

    Comment


    • #3
      Evo, začenja se. Srečno vsem!
      Jest streamam #MinRaiseMafiaDoesSundayMillion, ampak ne pričakujte kaj dosti od mene
      Vseeno pa vabljeni na stream.
      http://www.twitch.tv/coreysteel111
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Ves zajeban Go stari!
        Drugač pa 55.000 entryev in 275.000 prisotnih igralcev alecgor:
        Online poker kao umira lololo :P

        Comment


        • #5
          Zajeban izpadel še pred koncem late.reg.
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Eh, sej čez 10 let bo nova šansa :P

            Comment


            • #7
              toti bugar, ki je bil drugi, bi moral že v drugem levelu ven letet, če ne bi bili starsi naštimani.....

              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

              Comment


              • #8
                Najboljši naši
                68. mesto pestrichi - $16.138,89
                129. mesto lasertisk - $9.056,10
                266. mesto kire4 - $5.120,48
                422. mesto RickyB00oby - $2.207,86
                492. mesto objekten - $1.673,79
                586. mesto c'monBABYx - $1.271,86
                ...
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  izplen bi bil se boljsi ce ne bi idiot ki je bil na koncu drugi kreknil mojih dam. preflop all in qq vs 66. flop 6 river 6 ... valda ne pomaga double avg stack kadar norcem daje...

                  Comment


                  • #10
                    mbaus wrote: ce ne bi idiot ki je bil na koncu drugi ...
                    a tebe je tudi krekal??
                    jaz sem imel na flopu imel set kingov, pa mi jih je zlomil.
                    sicer pa bo dal nazaj. zdaj ima kaj dati....

                    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                    Comment

                    Working...
                    X