Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokerStars new multi-table tournament schedule

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PokerStars new multi-table tournament schedule

    https://www.pokerstars.com/en/blog/2...u-161273.shtml
    kako vam je všeč vse skupaj?
    js sm najprej opazil nove formate turnirjev z 5k starting stacki alecgor: mi pa ni všeč varjanta, da se leveli začnejo višat na 7-8min pa pol vse do 12min, pri bounty builderjih je to vredo, pri ostalih, predvsem na bigih pa bi moglo ostat na min. 12min
    overall ni slabo vse skup, lah bi blo pa tut bolš

  • #2
    Malo je čudno vse skupaj, prej se mi je zdelo bolj preprosto... Sicer pa vedno manj in manj igram turnirje na Starsu, precej več na Coral pokru, manj folka pa zelo solidni garantiji, fishoni so pa itak prisotni povsod

    Comment


    • #3
      big se je spremenu v turbo ... kao 5k stacka ... a finalka 10-15bb avg

      Comment


      • #4
        Na HU turnire so tudi pozabili..

        Comment


        • #5
          Mnenje za novo strukturo se zdi precej polarizirano. Ljudje ali so čist navdušeni, ali pa precej proti.
          Medtem ko za mixed igro ne vem če je kdo ne proti :/
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Corey, a lahk kaj ukrenes, da bojo HU turnirje dali nazaj? Lepo prosim.
            Bili so 10.50$ HU KO, 15 minut skoraj čez vsako uro in Hyper turbo 11$ HU so bli pa ob 17.45, 19.45, 22.45, 00.45 in 5.45...Bi blo super, če bi kakšno pozitivno reku na to temo, jz sm jim sicer mail poslal, sam sem navaden smrtnik, pa bom o mojem predlogu obveščen " accordingly"....
            Nasplošno so pa turnirji glede prizepoolov slabši, mogoč jih je mal več, dobra stvar pa je večji starting stack.
            @ zhagyyyy7...še ti mail pošl, mogoč mamo pol namest 1 procent, 2 posto šans , da jih vrnejo.

            Comment


            • #7
              Mogoče jim je pa zmanjkalo dilerjev in miz za HU turnirje ....
              Drugače pa dosti nelogično, da jih ni :/

              Comment


              • #8
                lukec wrote: Corey, a lahk kaj ukrenes, da bojo HU turnirje dali nazaj? Lepo prosim.
                Je že kar nekaj pritožb za HU igre. Zakaj so bili skenslani, ne vem. Predvidevam, da so že imeli kak razlog.
                Pomoje jih bodo dali nazaj malo več, sigurno pa ne tako kot je bilo sedaj. Sam težko tukaj kaj pomagam, ker nisem HU igralec in ker potem izgubim integriteto pri borbi za limit igre.
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  afro wrote: big se je spremenu v turbo ... kao 5k stacka ... a finalka 10-15bb avg
                  so že spremenili. 6h so 10min, pol naprej pa 12. mal bolš je no

                  Comment

                  Working...
                  X