Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vodič po ne-Pokerstars online igrah ta hip

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vodič po ne-Pokerstars online igrah ta hip

    Vabljeni k branju kratkega vodiča po online igrah, ki razkriva, kam bi morda lahko razširili svoje poker borbe sedaj, ko se Pokerstars umika iz Slovenije.


  • #2
    Zame bo sigurno najbolj primeren 888, jebeš te starse, bo vsaj konkurenca zdej na ostalih sajtih, btw super napisan pregled smukc alecgor:

    Comment


    • #3
      Hja, al pa kašn Coral recimo, ko maš bolši rb. sam še največ špilam z bitcoini (sicer brez ugodnosti). Rečmo, da ne sledi post-apokalipsa ampak rajš kaka mini renesansa. Hvala, vodič sva z Babotom skup spravla okerpro:

      Comment


      • #4
        Kje bi pa lahko igral Xman sngje pa da se filajo na normalni ravni? Za mttje je drgač 888 + iPoker/party super samo fora je k trajajo.
        our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

        Comment


        • #5
          888 poker je k.... ker so 2 mesca nazaj spremenili VIP sistem in naredli RB=0.

          Comment


          • #6
            Ali mi lahko kdo pove na kerih teh evropskih sajtih dela hem1 ,če sploh še dela na kerem?hvala lp

            Comment


            • #7
              @ newjack - dejansko je bil za konkreten volumen na mtt sng-jih do sedaj edino PS, da se kombinirati z ipoker/ Microgaming mrežo- na microtu priporočamo predvsem PokerLoco in Betsafe kjer so dili za igralce ovrall zelo visoki.
              @ Dinamit Pro - res so zmanjšali pred kratkim nagrade, bomo pa imeli Tournament Leaderboard, mesečne Freerolle in zelo verjetno čez nekaj mesecev tudi Rake Race-e na 888, tako da poleg tega, da je field igralcev tukaj še vedno zelo slab, software pa je zelo simpatičen, tudi mobilna aplikacija je, mislim, da bo to trenutno prvi sajt za večino slovenskih igralcev pokra.
              @ Birko - nisem 100% ampak mislim, da bi moral skoraj povsod, torej na največjih mrežah 888, iPokru, microgaming, Unibet (tukaj imamo tudi dva ogromna rake race-a)
              Če ima kdo še kakšno vprašanje mi galahko zastavite tukaj ali pa mi pišete na PM. glgl

              Comment


              • #8
                Tale Tournament leaderboard na 888 zna biti zanimiv, če nas bo toliko Slovencev začelo tam igrati No, jst bom sprobal sigurno še Coral za turnirje ter PokerHost, ker mi frendi pravijo, da je res solid traffic na spin&go-jih. Nimamo kej, nč jamrat, se je treba prilagoditi :P

                Comment


                • #9
                  Bebik wrote: ...tudi mobilna aplikacija je...
                  sm probu zdownloadat iz mobitela, iz kompa, iz tablice, nekak 888poker za android še ni dosegljiv... bil je, ker sem ga že imel inštaliranega, zdej ga pa nikjer več ne najdem/dobim.... mogoče veš kje bi se lahko našel apk?
                  Shut up and take my money!!!

                  Comment


                  • #10
                    http://www.888poker.com/mobile-poker/android/ tole bo šlo verjetno?

                    Comment


                    • #11
                      Bebik wrote: http://www.888poker.com/mobile-poker/android/ tole bo šlo verjetno?
                      žal ne... na kompu z adguardom sploh ni odprlo linka, brez AG je odprlo, poskenirana koda mi da old-www.888poker.com link, ki ne dela... email isto pošlje ta link, tudi na telefonu se mi iz emaila v browserju odpre ta link, ki ni več aktiven.... pa ne jamram al pa karkoli, samo to se meni dogaja...
                      je kdo k ma andoirda slučajno probal instalirat?
                      Shut up and take my money!!!

                      Comment


                      • #12
                        na 888 večkrat igram Wolrd Cup, skupinske turnirje. če bo sedaj več slovencev tam, bo Team Slovenija še močnejša in številčnejša.
                        tisti, ki ste igrali K.O. turnirje na PS, kje jih boste sedaj? oz. na kateri strani imajo najbolj podobno varianto?

                        Comment


                        • #13
                          Dober nabor Knockout turnirjev je na Bwin-u, na 888 prav tako

                          Comment


                          • #14
                            Kje bi se dalo igrati spine z BI vsaj 15$, po možnosti 30$+?
                            Za take strani bi želel tudi link, kjer kaže verjetnosti za določene multiplierje in pa tudi rake.

                            Comment


                            • #15
                              Mene zanima kje je dost prometa za omaho-mikro limiti? Mogoce ve kdo kej?

                              Comment

                              Working...
                              X