Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cash Out

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cash Out

    pozdravljeni,
    nekoč sem bil precej reden igralec na Pokerstars strani. Zadnjega pol leta pa sem bil službeno odsoten in nisem mogel igrati.
    Lahko si mislite kako pozitivno sem bil presenečen pred par dnevi ko sem poskusil spet igrati. Moja težava je da mi je avtomatsko
    inštaliralo pokerstars NET verzijo in nikakor ne uspem namestiti EU clienta da bi imel dostop do Cashiera,torej ne morem do svojega denarja.
    Ima kdo kak lilnk ali navodila kako do EU clienta, meni vedno avtomatsko naloži NET client.
    Res prosim za pomoč, na računu imam kar precej denarja za moje razmere. Support je slabo odziven
    hvala

  • #2
    Piši na support, kjer ti bodo dali poseben link za download real money klienta, kjer lahko tudi cashoutaš.
    Denar boš dobil, ne skrbi.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      hvala za odgovor.
      sem že poizkusil tako, vendar ko grem na link ki sem ga dobil me avtomatično preusmeri na pokerstars NET verzijo
      in nimam dostopa do blagajne. Bom še enkrat konaktiral support in se na veliko razpisal :/

      Comment


      • #4
        Dobit bi moral download link, tak te ne more preusmerit. Reči za to.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Sprobaj na telefonu, jaz še pridem normalno do blagajne.

          Comment


          • #6
            hvala za odgovore,
            zaenkrat še nisem našel rešitve, sem dobil link pa je isto avtomatsko inštaliralo NET verzijo,
            na telefonu pa tud ne dela, bom še mal supportu težil
            drugače bo pa teh par jurjev moralo počakat da se pokerstars vrne v Slovenijo

            Comment


            • #7
              Daj ta link, da vidim kaj si dobil.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Probaj tole:
                www.german-proxy.de/german-proxy.php?u=https%3A%2F%2Fwww.pokerstars.eu%2Fclie nt%2Fdownload%2F&b=0
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment

                Working...
                X