Announcement

Collapse
No announcement yet.

Boste nastavili VPN, če se Starsi ne vrnejo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boste nastavili VPN, če se Starsi ne vrnejo?

    Ne vem, koliko je o tem dovoljena odprta debata na forumu, zato predlagam, da jo (vsaj zaenkrat) obdržimo v teoretičnih okvirih.
    Torej, ste pripravljeni dostopati do PokerStars prek VPN omrežja, če se ne vrnejo na slovenski trg? Morda to že počnete? Koliko časa ste še pripravljeni potrpeti?

  • #2
    Kako boš pa obšel zadevo z naslovom in dokumenti?
    Drugače pa da ti odgovorim da zaenkrat ne, itak nisem pro, tako da meni je vseeno, sicer sem rad igral na PS zaradi prometa logično, ampak ključno zame to ni.
    TILTLESS!

    Comment


    • #3
      SoulCrew wrote: Kako boš pa obšel zadevo z naslovom in dokumenti?
      Če bi se že spustil v kaj takega, bi verjetno ustvaril nov račun, dokumente in ostalo pa pridobil od kakšnega Rusa v zameno za flašo vodke. :P Svojega računa nimam namena ogrožat že zaradi možnosti, da se Starsi kadarkoli vrnejo na naš trg. Sem pa zaenkrat dokaj happy pri konkurenci in se mi ne mudi nikamor.

      Comment


      • #4
        Ste vsi zalimani za praznike al je tema preveč tabu? :P

        Comment


        • #5
          tema ni tabu ampak retarded.

          Comment


          • #6
            Ne bit tako užaljen, boš stiltal še tistih 10€, ki ti jih je tvoja mama posodila

            Comment


            • #7
              Homer wrote: Ste vsi zalimani za praznike al je tema preveč tabu? :P
              Sploh se ne gre za tabu temo. Mislim pa da precej precenjuješ koliko ljudem na forumu se splača ukvarjati z VPN-ji. Večina nas tukaj drka NL5, NL10, $5 turnirje ipd in za take je drugje dovolj rešitev. Tudi za tiste, malo résnejše.
              Takim, ki pa so Starsi življenjskega pomena in so dovolj obupani, da bi se šli VPN, pa o tem ne bodo ravno razpredali na forumu.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Homer wrote: Ne bit tako užaljen, boš stiltal še tistih 10€, ki ti jih je tvoja mama posodila
                Prav da si ji za vsak blow job dal 15, tko da bo se za rebuy.
                ne vem pa kjerega dela pojma retardiran ne razumes.
                Ce poskusava v tvoji logiki- Starsi te dobijo ce igras prek VPN-ja.. Torej logika? Ni si ravno tok jak, ker bi sicer rental flet p heftal zunaj.
                Glede na predlog VPN- ja pa ne ne da nisi jak, tud brihten le lih...
                Tko da lah se zbengas parkrat mojo mt za 15... pa ti pol posodim za flet v zagrebu?
                Al pa ce mi das sestro pa jo skupi tiltneva

                Comment


                • #9
                  CoreySteel wrote: Sploh se ne gre za tabu temo. Mislim pa da precej precenjuješ koliko ljudem na forumu se splača ukvarjati z VPN-ji. Večina nas tukaj drka NL5, NL10, $5 turnirje ipd in za take je drugje dovolj rešitev. Tudi za tiste, malo résnejše.
                  Takim, ki pa so Starsi življenjskega pomena in so dovolj obupani, da bi se šli VPN, pa o tem ne bodo ravno razpredali na forumu.
                  A tako, hvala za pojasnilo.
                  Vprašanje je bilo itak bolj teoretične narave. Obstajajo še vse možnosti, da se Starsi kmalu vrnejo k nam in ne bo nobene potrebe po tem. Pa tudi sicer je ponudbe drugje dovolj, tudi za high stakes ballerje, samo malo se je treba prilagodit.

                  Comment


                  • #10
                    Homer wrote: [quote=CoreySteel]Sploh se ne gre za tabu temo. Mislim pa da precej precenjuješ koliko ljudem na forumu se splača ukvarjati z VPN-ji. Večina nas tukaj drka NL5, NL10, $5 turnirje ipd in za take je drugje dovolj rešitev. Tudi za tiste, malo résnejše.
                    Takim, ki pa so Starsi življenjskega pomena in so dovolj obupani, da bi se šli VPN, pa o tem ne bodo ravno razpredali na forumu.
                    A tako, hvala za pojasnilo.
                    Vprašanje je bilo itak bolj teoretične narave. Obstajajo še vse možnosti, da se Starsi kmalu vrnejo k nam in ne bo nobene potrebe po tem. Pa tudi sicer je ponudbe drugje dovolj, tudi za high stakes ballerje, samo malo se je treba prilagodit.
                    Starsi se nebojo vrnili, ker smo premali market in je preveč zajebancije in vložka da lahko nam omogočijo igro

                    Comment


                    • #11

                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment

                      Working...
                      X