Announcement

Collapse
No announcement yet.

Možnost igranja na PS is Slovenije - vprašanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možnost igranja na PS is Slovenije - vprašanja

    Zdravo!
    Pišem zaradi vprašanj glede Pokerstarsa, davkov v tujini na poker in nakazil iz tujine na moj račun.
    Imam sorodnike v Kanadi in Nemčiji in sem razmišljal, da bi preko njih naredil account, postavil pri njih pc na katerega bi se povezal in igral na PSju. Zanima me, ali mogoče kdo ve kako je točno z davki v obeh državah, nekaj sem sicer bral in sicer za Kanado če nisi profi igralec te pustijo pri miru za Nemčijo je pa malo drugače oz. bolj zapleteno pri davkih na poker. Kdo ve kako jim vse to deluje v praksi? Zanima me tudi, kako je potem z davčno v primeru da se mi usedejo in moram dokazati od kje mi denar. Je dovolj bančni izpisek se pravi sorodnika in Pokerstarsa ali bo moralo biti tudi moje ime oz. account če si bom prenakazoval na moj račun?
    Za odgovore se vnaprej zahvaljujem.
    Lep pozdrav, Andrej

  • #2
    pol pa svizec zavije čokolado brezveze cenej če se preseliš

    Comment


    • #3
      Dobrodošel na forumu.
      Tole si drugače že v štartu malo slabo zastavil. Se zavedaš, da boš moral to narediti račun na enega od svojih sorodnikov? Ali kako si drugače mislil dokazovati svoje prebivališče v Kanadi/Nemčiji?
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Mislil sem kakor sem napisal. Sorodnik bi ustvaril račun in tam postavil kišto na katero se jaz vežem, se pravi tehnično bo on igral iz Kanade ali Nemčije. Ceneje? Za kišto dam 300e je dovolj. Kar me najbol zanima je kako je z davki v teh dveh dražavah.
        Mi mogoče lahko kdo odgovori na moje zadnje vpr;
        Zanima me tudi, kako je potem z davčno v primeru da se mi usedejo in moram dokazati od kje mi denar. Je dovolj bančni izpisek se pravi sorodnika in Pokerstarsa ali bo moralo biti tudi moje ime oz. account če si bom prenakazoval na moj račun?
        Lp

        Comment


        • #5
          warga wrote: Mislil sem kakor sem napisal. Sorodnik bi ustvaril račun in tam postavil kišto na katero se jaz vežem, se pravi tehnično bo on igral iz Kanade ali Nemčije. Ceneje? Za kišto dam 300e je dovolj. Kar me najbol zanima je kako je z davki v teh dveh dražavah.
          Za Kanado je tako kot si že napisal.
          V Nemčiji bi v teoriji davke moral plačevati, marsikdo se je zaradi tega tudi preselil v Avstrijo. V praksi je potem podobno kot v Kanadi.
          warga wrote:
          Mi mogoče lahko kdo odgovori na moje zadnje vpr;
          Zanima me tudi, kako je potem z davčno v primeru da se mi usedejo in moram dokazati od kje mi denar. Je dovolj bančni izpisek se pravi sorodnika in Pokerstarsa ali bo moralo biti tudi moje ime oz. account če si bom prenakazoval na moj račun?
          Lp
          Nisem siguren če tole povsem razumem. Če se bodo tebi "usedli na račun", ti izpiski sorodnika ne bodo nič pomagali.
          Tako in tako pa odmisli transakcije preko bančnih računov. To bi moral početi vse preko Skrilla/Netellerja. Problem je edino, ker tedva eWalleta v Kanadi nista dovoljena.
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment

          Working...
          X