Announcement

Collapse
No announcement yet.

Igranje na PS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igranje na PS

    LP!
    Postavil bi fizicno masino v drzavi kjer PS se posluje. Imam reg acc v tej drzavi. Igral bi iz Slo preko remote controla.
    Predvidevam da taksno dejanje ne sledi TOS PS.
    Online je dosti threadov na to temo a premalo specificnih informacij.
    Kaksen je riziko odkritja naprimer?
    Ali se uporabljajo programi kot so teamviewer?
    Ce ima kdo kaj izkusenj s tem bi bil vec kot vesel za kaksen info.
    Hvala.

  • #2
    Tako da si odpreš Party Poker račun. Jebeš ta Stars in njihovo politiko, prokleti lopovi.

    Comment


    • #3
      Hvala za pomoc. Party racun ze imam, tema je odprta zaradi drugega vprasanja.

      Comment


      • #4
        Malk wrote:
        Kaksen je riziko odkritja naprimer?
        Več kot banat te ne morjo. Če se že greš to maš pač sam za sproti dnarja gor, tolk da lahko igraš in ni preveč škode če zaprejo račun. Drugač pa če nisi sng grinder sta party in winamax čist solidna alternativa za PS.

        Comment


        • #5
          Malk wrote: Online je dosti threadov na to temo a premalo specificnih informacij.
          Kaksen je riziko odkritja naprimer?
          Ali se uporabljajo programi kot so teamviewer?
          Marsikoga odkrijejo, marsikoga pa tudi ne. Vseeno bi moral imeti zadevo postavljeno "v nulo". Uporablja se nek remote desktop, ja.
          Specifičnih informacij ni ker, 1. PokerStars noče razkriti, kako odkrivajo grešnike in 2. komur ratuje tako igranje se noče izpostavljati in povedati, kako mu dejansko ratuje. Potem pa samo ugibamo takole
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Pomojem zna bit precej zoprno (lag, tehnični problemi, mogoče se boš moral kaj vračat v to državo), lahko pa probaš, če meniš, da se ti splača.
            Je pa tole še en pokazatelj, kako butasto je 'urejena' zakonodaja na področju online pokra.

            Comment


            • #7
              fantje, saj meni so strasi tudi šli na živce, ampak treba se je zavedati, da v nobenem roomu, razen na starsih ne moreš kadarkoli, ob katerikoli uri igrati praktično kateregakoli limita si zaželiš in katerokoli igro.
              tak da mu ne ponujajte nekega partyja ali winamaxa
              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

              Comment


              • #8
                Ne rabiš remote controla, vse kar rabiš je dober privat vpn. Se pa tudi seveda da z remote controlom in mislim, da je to še bol safe opcija. Igram na stars prek vpn pa še nisem mel kakega tehničnega problema pa tudi vsi withdrawi so šli skoz. Boš pa rabil nekoga iz tujine kjer je ps legit, da ti pošlje slike osebne in bančnega izpiska/računa. Poleg tega boš seveda tudi rabil njegovo "dovoljenje", da si registriran na njegove podatke tako na ps kot tudi na withdraw opciji (v mojem primeru neteller). Igrat na ps se še vedno da, rabiš le par trikov.
                Lp

                Comment


                • #9
                  Pozdravljeni,
                  a je slovencu dovoljeno igranje na PS, če sem prijavljen v tujini? (Nemčija)
                  Včeraj sem iz Slovenije igral preko VPN.ja, ki je zablokiral, tak da me je za par min vrglo na slovenski Ip.(s katerim, se je celo dalo igrati par minut). Seveda mi sedaj ne pustijo withdrawat.. :/
                  lp, z

                  Comment


                  • #10
                    To da si Slovenec ni problem, problem je igranje z območja Slovenije. Zato rabiš (potrjen) tuj naslov in igrat iz tujine, iz Slovenije pač ne. Igranje z VPN-jem iz "prepovedanih" držav (se pravi, namerno) je za PS eden hujših prekrškov, ki se skoraj vedno konča z odvzetim denarjem, tako da se boš moral kar potruditi z opravičilom, če boš hotel narediti withdraw.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment

                    Working...
                    X