Announcement

Collapse
No announcement yet.

NOVI RakeBack PokerStars!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NOVI RakeBack PokerStars!!!

    http://pokerfuse.com/news/poker-room...-volume-based/
    Flat 15%-25% + izzivi (40%) za max 65% total RBja...
    FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

  • #2
    Ja dobro zgleda ja... Nevem pa kako izbirajo folk ki prejme ta RB.. Tut tistih 40% v challengu je že kr neki časa v obtoku
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #3
      Sem bil izbran v poskusni program, lih narejkal za skrinjo. Stars program še vedno nima flat rakebacka ampak spet te jebene spin&go tickete. Mesečni poker izziv pa je flat 40%, minimum 25$ raka v cca 4 tednih. Aja pa starscoinov nisem dobil.

      Comment


      • #4
        Nevem, mogoče sm dobil še staro ker sm sm mel pike gor. Javim pri naslednji

        Comment


        • #5
          Vse štima... Dobiš normalno rakeback tko kot rečeno zj v skrinjah, + coinov sm dost dubu. Nevem sicer ker status mam sam sm dubu 13.000 coinov + 100€ RBja v skrinji
          "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

          Comment


          • #6
            Odprl še 2. Noter pa:
            -0 flat rakebacka
            -2x 2 spinngo ticket
            -1x weekly stars rewards freeroll ko ticket
            -0 starscoin
            Sem pa začel na modrih, eno še nucam za naslednji tier da vidim če bo tam kaj drugače. Aja pa fix sem v poskusnem programu, ker sm dobil na mail in na stars client obvestilo pa tut pike za napredovanje štimajo.

            Comment


            • #7
              Ja nevem kako so leveli tle Jst sm drugič dubu 200€ rakebacka Nevem kje bi sploh pogledal ker level sm... Če veš kje lahk preverim da mal vidiš kok sva razlike. Čeprav dvomim da sm med najvišjimi leveli kr praktično ni nikol prometa zame, kar je nad 500 je pa itak brez rejkbacka še vedno
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment


              • #8
                Anubis88 wrote: Ja nevem kako so leveli tle Jst sm drugič dubu 200€ rakebacka Nevem kje bi sploh pogledal ker level sm... Če veš kje lahk preverim da mal vidiš kok sva razlike. Čeprav dvomim da sm med najvišjimi leveli kr praktično ni nikol prometa zame, kar je nad 500 je pa itak brez rejkbacka še vedno

                Takole so tieri, js sm začel na modri cca 100 pik še pa rjava.

                Comment


                • #9
                  tako pa nagrade

                  Comment


                  • #10
                    Ja js mam te črne že neki cajta ja. Pa 200€ sm dubu; sam očitno ti ne dajo v kešu zmer, kr prejšnič sm dubu 100€ pa tiste coine ampak tut vredno ene 100€ vse skp
                    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                    Comment


                    • #11
                      Kdaj bo pa SLO online prvenstvo? Že dolgo ni bilo
                      Corey?
                      Lahko je z dobrimi kartami po koprivah mahat

                      Comment


                      • #12
                        round3r wrote: Kdaj bo pa SLO online prvenstvo? Že dolgo ni bilo
                        Corey?
                        blo je par mescov nazaj na PartyPoker...
                        Grind !!!

                        Comment

                        Working...
                        X