Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokerStars: Pogosta vprašanja FAQ

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Men je isto crklno na vseh ps straneh (ps.eu, ps.fr, ft) okol 00:20. Ostale strani so delale normalno. Mam telemach ampak mi tud backup prek simobila ni potegnu... Okol 01:10 sm resetiru comp in router in je začel delat... Čudno...

    Comment


    • #47
      Isto Telemach, ampak vse ostalo je delalo normalno. Vem pa, ko sem tam kliknil Network status je za 3serverje pisalo 0%.
      <a href="http://www.sportscienceslovenia.wordpress.com ">sportscienceslovenia.wordpress.com </a>

      Comment


      • #48
        fantje a ste že dobl kej nazaj od supporta, men še niso nič odgovoril...?
        <em>“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”</em>

        Comment


        • #49
          Jaz sem dobil in sicer je njihov odgovor bil, ker sem prišel v ITM na enem MTT, ki sem ga še igral takrat, kljub disconectanju ne dobim nič dodatno povrnjenega denarja. Napisali so tudi, da so ostali igralci za mojo mizo lahko igrali dalje nemoteno, torej je bila po njihovem težava na moji strani.
          <a href="http://www.sportscienceslovenia.wordpress.com ">sportscienceslovenia.wordpress.com </a>

          Comment


          • #50
            Super... Jest grem pa čez cca en mesec na telemach :P
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #51
              Tudi jaz sem pri telemachu...

              Comment


              • #52
                Meni so vrnili nazaj..na dveh turnirjih sem pa kljub diskonektu prišel v denar tako da je ok.

                Comment


                • #53
                  Kolko časa ponavadi traja document verification? Online izpisek od banke bo šel skozi?

                  Comment


                  • #54
                    Prejšnji teden sem nardil document verification za cashout malo večje vsote. Pa so mi odobrili v 8 urah.

                    Comment


                    • #55
                      ce misls PS.fr bo trajal kak teden

                      Comment


                      • #56
                        collers wrote: Kolko časa ponavadi traja document verification? Online izpisek od banke bo šel skozi?
                        Raje sprintaj zadevo, trikrat prepogni, ko da bi prišla na dom, skeniraj in pošlji
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #57
                          NI blo potrebno printat je šlo skozi tud online varijanta. trajal pa je cca 5ur.

                          Comment


                          • #58
                            Kul
                            Sem mislu, da čakaš že en teden, ker si vprašal na forumu
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #59
                              Eh ne informativno me je zanimal samo kok to traja (ure al dnevi) ker pač je blo vse blokirano nisem mogu igrat in nič zato.

                              Comment


                              • #60
                                Po nekaj časa sem spet instaliral PS klient. Imam pa neaktivno funkcijo Poišči igralca (Ctrl+F). Ctrl+T in ostale pa delajo bp A moram imeti kaj na računu, da mi dela ta funkcija?

                                Comment

                                Working...
                                X