Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odprite račun na WPTGlobal in prejmite BREZPLAČEN 110 $ ticket!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Mamokisho wrote: Surgeon jo je! Wasn't me
    ma ja dobr recimo da za cashout ni pričakovat problemov, za ta 100k gtd freeroll me pa mal skrbi, če bo sploh 2. dan na koncu
    2 good 2 be true

    Comment


    • #32
      Ne vem od kje ti ta ideja. Govorimo o WPT-ju. Misliš da si ne morejo privoščit $100k freeroll?
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #33
        CoreySteel wrote: Ne vem od kje ti ta ideja. Govorimo o WPT-ju. Misliš da si ne morejo privoščit $100k freeroll?
        Tud partypoker in pokerstars sta že skenslala(uradno sicer zarad technical difficulties) turnirje med igro, ko so mel nek mega overlay, tko da to nebi blo nič novega zares...
        Pa govorimo seveda o nekem kitajskem WPTju(vsaj tak filing je ko igraš), kjer je vse malo bolj shady in neregulirano
        Ne me narobe razumet, ne govorim da se bo to zagotovo zgodilo, ne bom pa ful presenečen če se
        PS: dobu free 25$ ticket, ker sem izpolnil neko feedback anketo, škoda ker sta edina dva turnirja v dnevu s tem buyinom vsakič skenslana ker sem samo jaz registriran vsakič, tko da izpolnite feedback, da se nas nabere za eno mizo

        Comment


        • #34
          Kdaj se je kakšen turnir na PokerStarsu začel in niso izplačali nagrad, če je prišlo do odpovedi?
          WPT je "kitajski", ker so kupili software (in pripadajoči pool) od Azijcev. Igre ne ponujajo na nobenem "prepovedanem" trgu, v bližnji prihodnosti načrtujejo licence za vse regulirane trge kot so Švedska, Nemčija, Nizozemska, VB, ipd. Daleč od shady in nereguliranega.
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #35
            CoreySteel wrote: Kdaj se je kakšen turnir na PokerStarsu začel in niso izplačali nagrad, če je prišlo do odpovedi?
            WPT je "kitajski", ker so kupili software (in pripadajoči pool) od Azijcev. Igre ne ponujajo na nobenem "prepovedanem" trgu, v bližnji prihodnosti načrtujejo licence za vse regulirane trge kot so Švedska, Nemčija, Nizozemska, VB, ipd. Daleč od shady in nereguliranega.
            sej nisem rekel, da niso izplačali nagrad, samo da so skenslali turnirje v primerih overlaya
            mogoče veš kakšen ma WPT policy, če do tega pride?
            sicer pa izražam samo svojo skeptičnost, zato ker pač ne verjamem v čistost in dobre namene poker sob (po mojem mnenju upravičeno), kar je pa drugače čisto razumljivo, saj so na trgu za lasten profit in valda bojo delal tko, da minimizirajo lastne stroške

            Comment


            • #36
              surgeon wrote:
              sej nisem rekel, da niso izplačali nagrad, samo da so skenslali turnirje v primerih overlaya
              Ja kaj ti pa pol pomaga kenslanje overlay turnirjev, če moraš nagrade vseeno izplačat?
              surgeon wrote:
              mogoče veš kakšen ma WPT policy, če do tega pride?
              Ne bi vedel.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #37
                CoreySteel wrote:
                Ja kaj ti pa pol pomaga kenslanje overlay turnirjev, če moraš nagrade vseeno izplačat?
                sej ravno zato me zanima njihov policy
                ja nič pol, upam da se 29.5. moji strahovi ne uresničijo
                gl vsem

                Comment


                • #38
                  prvi teden so še mel brejke na xx:55, zdej ni več tega :lol:

                  Comment


                  • #39
                    Bo pa v roku enega tedna opcija Skrill in Neteller za deposit in cashout
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #40
                      Kako cashoutat winningse od freerolla? So kaksne omejitve?
                      FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                      Comment


                      • #41
                        Ti boš moral bit naš poskusni zajček
                        Še kdo s kakim scorom včeraj?
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #42
                          evo jaz sem lihkar cashoutal na luxon (prej sem moral narest deposit), čakam da gre skozi
                          btw, zgleda sem res delal paniko za brezveze glede včerajšnjega turnirja, teklo do konca brez problema, razen med enim brejkom je klient freeznil in ga je blo treba restartat
                          sicer sem pa bil 35. po imenih sodeč se mi zdi, da so ene trije naši končali še višje

                          Comment


                          • #43
                            Soft freeroll, zal koncal le 180.
                            Koliko si dobil za 35.mesto?
                            1.mesto faking 36k omg.

                            Comment


                            • #44
                              Meni je uspelo priti do konca.
                              https://imgur.com/kqP5ChS
                              HU sem začel z zaostankom 40bb vs 22bb, 10 minut kasneje sem bil v vodstvu z 38bb vs 14bb, ko sem iz SB limpal s 66, nasprotnik pa all in z A7s, kar so moje 6ke zdržale.
                              Do zdaj je bil največji uspeh v moji rekreativni karieri zmaga na GGjovem 2$ Daily Monsterju za 762$.
                              Hvala PokerProju za promocijo turnirja. Brez vas bi za WPT site slišal verjetno kaka 4 leta prepozno.

                              Comment


                              • #45
                                Vsa čas Turbo. Evo še novička
                                ----

                                Razen če živite za Luno, ste verjetno v teh dneh zasledili, da je WPT lansiral svojo novo spletno poker platformo WPTGlobal. V čast novi strani je bil v aprilu in maju organiziran $100k GTD turnir dobrodošlice s prijavnino 110 $.
                                Vsi, ki ste se na WPTGlobal registrirali preko PokerProja, pa ste lahko na turnirju sodelovali povsem brezplačno. Vemo, da ste mnogi med vami dobro izkoristili ponujeno priložnost, a nihče je ni izkoristil bolje kot TurboLimach, ki si je v noči z nedelje na ponedeljek pokoril celotno konkurenco in v žep za zmago pospravil kar 36.840 $ denarne nagrade!
                                Več si preberite v novici.
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X