Announcement

Collapse
No announcement yet.

ko se poigra matematika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ko se poigra matematika

    Mene zanima,če se je že komu zgodilo,da na NL 6 max v zadnjih 30K handov sem pod črto EV 3000 BB.Ali je toliko smole na kupu pogost pojav ali je to nekaj ekstrmnega.Pa še zanimljivo je to,da vstopam vselej z 50 BB v igro,si predstavljate,koliko je to izgubljenih allinov na 50% proti 50% ali podobno.
    Lp ivan

  • #2
    30 BI je kar veliko, ni pa vseeno to nič zelo ekstremnega.
    Če boš še dolgo igral poker, boš sigurno prišel ene parkrat še v hujši položaj
    Je pa možnost, da je tut kaka napaka v HM. Kje pa igraš? Maš updatano verzijo?
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      SIgurno ma tut veze s tvojim stilom igranja oz 50bb stackom.
      AIEV graph coach.

      Comment


      • #4
        Jebeš ti short-stack. Pjt not z max buyinon pa brij ovce. Evo, tuki maš mojo verzijo SS... sicer ne čist ABC, ampak isto 2500bb under ev za šalo. Lih tko 30k handov. Tuki ni odstopanja niti za milimeter, čene se ne izide - vsaj tko pravjo.
        Si pa loh na višjih limitih trn v peti k maš neki fold equitya - do nl50 najbrž nič
        LP
        Parametri: NL2, hero stack between 30 and 50 bb, FR, Pokerstars

        .. Count your (ways) out.

        Comment


        • #5
          Rohypnol wrote: SIgurno ma tut veze s tvojim stilom igranja oz 50bb stackom.
          To nima nobene veze z koliko bb greš allin a si under al over. Edino verjetnost da boš šel večkrat allin je večja .. to pa nima nobene veze na končni rezultat.
          Igraj kar lepo naprej. Mogoče se ti zdaj splača vklopit: https://www.insuredplay.com/ ker slej ko prej se ti bo moralo vrnit.

          Comment


          • #6
            Govoril sm za SS način igranja, kjer si večkrat AI pred riverjem. Na končni rezultat mogoče nima vpliva, ima pa zato v tako malo handih tako odstopanje. Čisto premajhen semple, da bi govoril o neki neverjetni matematiki.
            AIEV graph coach.

            Comment


            • #7

              3.5$ enomizni SNG. Se je RNG odločo da se bo malce pozabaval
              <a href="http://www.sportscienceslovenia.wordpress.com ">sportscienceslovenia.wordpress.com </a>

              Comment


              • #8
                Če te kej potolaž jaz sm 6000BB pod EVjam v 370k hendih
                pa največja razlika se je delala glih na najvišjih limitih

                Comment


                • #9
                  Malo me pa res Dodatno sem še nekih 25-30BI pod EV na 7$, kr brutalno vglavnem ja Si nočem predstavljat kaj bi šele blo, če bi tiltal, še posebej v tvojem primeru
                  <a href="http://www.sportscienceslovenia.wordpress.com ">sportscienceslovenia.wordpress.com </a>

                  Comment


                  • #10

                    spet čez 2000 BB smole v 7 K handih na NL 0,5/1, 6 max

                    Comment


                    • #11
                      tam med 5k pa 6k handov si moral bit res vesel, EV lepo konstantno gor, winningsi pa zrcalno dol :/
                      u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                      Comment


                      • #12
                        Madona, več kot 20 BI v 7K handih razlike, to si pa nisem mislu da je mogoče....
                        Upam, da se danes obrne!

                        Comment


                        • #13
                          pri meni bi se verjetno tam okoli 1k handu začel lom :|

                          Comment


                          • #14
                            no,pa so mi spet pokradli 2200 BB v petih dneh

                            Comment

                            Working...
                            X