Announcement

Collapse
No announcement yet.

Starsi lazejo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Starsi lazejo?

    Zadnjic sem igral hyperce na starsih in izgubil 20 iger zapored, igram jih pa ze kar nekaj casa...pa sem malo pocekiral pokertracker in pregledal hande s katerimi sem sel AI preflop.:
    - Boljsi Ax sem izgubil s tem da je zadel svoj x par 26 od 31...
    - Z visjim parom proti nizjim parom v rokah sem danes izgubil AI 18 od 22... (AA - 6x zapored)
    Razumem da se v nekem procentu to zgodi, da se pa v taksnem si pa nisem mislil...in to se na starsih zgodi kdaj po 10x zapored itd...sem precekiral druge dni igranja...in zarad tega mam minus namesto plusa...v glavnem,.. ko imam boljse karte preflop AI vecinoma izgubim..
    V zivo veliko igram poker, pa takih bolanij v takem procentu se nisem videl...
    Pa se to, ko smo se malo pogovarjali o teh zadevah s prijatelji, ki igrajo poker...Kolega pravi matematicar je naredil racunico iz 60.000 hendov in je prefiltriral flope... in v 68% so padle na flop dve vecji karti od devet in ena manjsa...Meni se zdi da je vecjih kart manj???
    Mislim da je 60.000 flopov dovolj za izracun realne statistike,...
    Kdo bi mi lahko razlozil, kako na starsih z znanjem naredis plus? je res treba igrat sam CG ..Razumem da so hyperce vcasih brutalne...samo, ne tok no...
    Je imel se kdo take izkusnje??

  • #2
    naštelan do konca!
    The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

    Comment


    • #3
      Its all rigged! :lol:

      Comment


      • #4
        +1
        ..........
        <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

        Comment


        • #5
          O tem se ne govori javno
          play wit heart not wit ego

          Comment


          • #6
            zakaj pa ne?
            zelenizmaj wrote: O tem se ne govori javno

            Comment


            • #7
              gotof je
              ..........

              Comment


              • #8
                Ko withdrawaš pejt za 1k iger na dve nižji limiti in bo ok

                Comment


                • #9
                  "- Z visjim parom proti nizjim parom v rokah sem danes izgubil AI 18 od 22... (AA - 6x zapored)"
                  daj dokaži mi to s sliko prosim,lepo slika,datum ,čas poleg itd.ker mam filing da spet nekdo iz vrha glave vleče bullshit vun . pa če je slučajno setno pa si mu vse dal in podobno ni glih to to. dokaži da si zgubil 18/22 danes z višjim parom ,hvala. pa ne da to ni možno,ampak za 22 takih situacij morš kr nekaj iger odšpilat in tebi se je zgodlo vse to danes.je pa možno seveda. drugače pa uninstall pokerstars pa gg.
                  Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                  Comment


                  • #10
                    Na 888 poker naj bi bli baje pošteni...

                    Comment


                    • #12
                      Program računa kombinacije glede na igrane karte ..to so te res pelal urinirat..
                      Poker is a game of luck. And the more I practice the luckier I get.

                      Comment


                      • #13
                        to se mi je res zgodilo le zadnjic, vse je blo cudno..ampak statistika se tu mocno skrega..
                        hende se mi ne da se enkrat prebirat pa stet..ce se mi nebi to zgodilo, sploh nebi preverjal...
                        nejc1805 wrote: "- Z visjim parom proti nizjim parom v rokah sem danes izgubil AI 18 od 22... (AA - 6x zapored)"

                        Comment


                        • #14
                          hehehe,se mi je zdelo ja . uninstall pa bo življenje takoj bolj fair
                          Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                          Comment


                          • #15
                            Ni me tok przadel tole, da bi nehu igrat, ampak mi gre na zivce, ko je clovek boljsi od nasprotnika in ta ga recimo 5x zapored premaga...
                            Danes ko sem igral hyperce, se mi je pa tok sral... AA proti AK...padejo board 22228 in valda split...dobr zame ampak... ))
                            nejc1805 wrote: hehehe,se mi je zdelo ja . uninstall pa bo življenje takoj bolj fair

                            Comment

                            Working...
                            X