Announcement

Collapse
No announcement yet.

the big 11? koncentracija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • the big 11? koncentracija

    Iz sobote na nedeljo sem igral turnir the big 11$ na (1 mesto 18200)$ starsih in moram rečt, da sem z svojo igro zadovoljen. Do trenutka ko mi je padla koncentracija. Enostavono, ko nas je bilo še 30 igralcev sem bil CHIP LEADER, finalko sem že kar videl pred očmi ,do trenutka, ko bi se najraje vgreznil v zemljo. Dokaj agresiven igralec me je premagal z pokrom petk, (celotne igre ne bom objavil ker me je kar sram kako me je ujel v past) poker je ujel že takoj na flopu. Izgubil sem precej žetonov kar naenkrat sem se znašel med zadnjimi po žetonih in sem bil tok razkurjen da sem mal kasneje izpadel z 77 allin proti 1010. Disciplinirano sem igral 9ur.nato pa dve neumne potezi in turnir končal na 21 mestu. Drugače igram večinoma sng 180man 2,5-3,5$+r zadnje čase pa sem odigral par turnirjev na starsih The big,60kgtd,sat.splash... in mi je ratalo pridet trikrat med 50 sam na koncu vedno ista zgodba en neumna poteza pa si out. Sem razmišljav, da bi začel proti koncu turnirja jest persene, ker postanem preveč živčen, ko se turnir bliža koncu. Kakšno taktiko uberete ostali, ko turnir traja 9ur in si že precej zmatran. Prvi ukrep bo list paperja nad ekran z napisom DISCIPLINA . Aja pa še tole, ko ravno pišem kaj narest če ti v takem trenutku zmanjka elektrike, ker je 5min zatem ko sem izpadel iz turnirja za cca 40 min zmanjkalo (nevihta,strela).

  • #2
    Glede tega ko zmanjka elektrike, je pač najboljša opcija da nadaljuješ igro preko telefona, če le ima stran na kateri igraš mobile opcijo. Za kakšne krajše izpade elektrike je dober kakšen soliden ups, ampak če v celem mestu ni elektrike in pol nimaš interneta. ti to ne pomaga ravno dosti. Tablete lih nevem če so rešitev da boš miren na koncu turnirja. Da si nekaj napišeš na list in pripopaš na steno je ok start. Pač probaj se v tistem momentu spomnit da te je 8+ ur potrpežljive igre pripeljalo tako daleč. Turnirji pač imajo takšno strukturo da če ne prideš res daleč, se na teh manjših turnirjih za bankroll ne pozna nič kaj, tudi če končaš tam okrog 20. mesta. Tako da je imperativno da ravno tedaj odigraš najbolj disciplinirano.
    Ya hya chouhada!!!

    Comment


    • #3
      Pomaga če gledaš film/serijo zravn pa se ne obremenjuješ ker se tko zaposlis in pozabis da si zaspan,.. sicer to ko vs je se 30, ne pomen vedno finalke, ce bosigral mttje se kr navad da letis vn.. zou
      our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

      Comment


      • #4
        Al pa kontaktiraš kakega dobrega MTT igralca (kot je na primer Newjack), da te prek skypa raila, če ima čas recimo Vem, da meni, ribici, pomaga kdaj, da povabim zraven koga, ki se spozna na igro

        Comment


        • #5
          Ok vem, da se lohk zgodi, da lep čas ne bom bil niti blizu finalke, ampak vse eno je kdo od veščih igralcev pripravljen pomagati (za določen % od osvojene nagrade) preko skypa, če bom kdaj spet tako blizu. Sevda če bo dosgljiv na forumu, ker ponavadi je, ko se bliža turnir koncu že dost pozna ura...

          Comment

          Working...
          X