Announcement

Collapse
No announcement yet.

Konec veselja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konec veselja

    Jebemti, ravno za vikend sem hotel na NL10 prešaltat z 300€ role.. No pa sm vseeno raj grindu 5k NL5.. in this is what happen.. Loh rečem sreča, da nism šou gor... Optimistično čakamo na upswing, pol pa sam hitr jump na NL10 po "extra upswing equity". Direkt ves rakeback mi bodo vzel

    AK vs QJ preflop JAM 150bb deep
    [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/5668823[/pokerhandreplayer]
    AK vs AQ flop TOP2 jam 200 deep
    [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/5668824[/pokerhandreplayer]
    Pa še par naštimalk na flopu, no sam te bi loh bl na izi odigrou.. max value(owned)
    .. Count your (ways) out.

  • #2
    2BI si izgubil + še rakeback zraven... Prej al slej boš dobil vse nazaj
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      8 BI k sm petko grindov.. paja... velik rakebacka ta mesec cca 70
      .. Count your (ways) out.

      Comment


      • #4
        Konec veselja pri -2 buyinih, lol kam smo prišli. Kaj boš šele rekel ko te pravi downswing udari.
        Ya hya chouhada!!!

        Comment


        • #5
          ... da je nekaj hudo narobe z mojo igro
          .. Count your (ways) out.

          Comment


          • #6
            To bo potem precej destruktivno razmišljanje. Razen če verjameš da ti bodo non-showdown winningi preprečili nek downswing, ampak potem verjetno še nimaš dovolj handov za sabo. Ker vsak downswing je inevitable tudi če igraš super. Varianca slej ko prej udari, žal.
            Ya hya chouhada!!!

            Comment


            • #7
              Kak je pa mesečni graf?

              Comment


              • #8
                JANUAR nl2, nl5 FR

                CELOTNI JANUAR (POISKUS nl10 + RB)

                STATSI PO ŠT. IGR.

                Sej se načeloma nimam kaj za pritoževat.. je bil dober mesec.. planiral sem samo Silverstar, samo vidim da moram narest še nekih 300 pik, tko da grem grindat goldija.
                @Invictus: nekako idejno isto, kot v drugem postu, pač kakor jaz vidim poker dandanes, smo skoraj vsi boljši/slabši TAGi, tko da je celotna situacija dosti player depended. To sem mislil z "svojo igro". Nekaj so procenti, nekaj je pa zdrava pamet kaj kdo ima kje, kdaj in kako te vidi na mizi.. vseh 10ih.
                .. Count your (ways) out.

                Comment


                • #9
                  so me pošolal na NL10 o preflop rangeou. 12 primerov preflop allina... AK ni dober, KK tud ne, QQ sploh ne .. pol pa še ostale smeti ko smo ostal sami boti na mizi... Zakaj mislim da se kdo prilagaja na SH igro? whatugonnado
                  AMPAK sem pa ponosen goldstar
                  .. Count your (ways) out.

                  Comment


                  • #10
                    Js sem tud enkrat lovil zlato na starsih. Na NL10 Zoom. Pušnil najprej 250€, nakazal še 100 in jih skadil še 85, v dveh dneh. Nakonc sem meu goldstar in !5€ na racunu, ki sem jih dal za novo miško

                    To be or not to be. -- Shakespeare<br />[br]To do is to be. -- Nietzsche<br />[br]To be is to do. -- Sartre<br />[br]Do be do be do. -- Frank Sinatra

                    Comment


                    • #11
                      jz sm "sam" 50€ požgou, da sm nagrindou pike :P... v 5000 handih mi 15/12 ni nč pomagou. Zgleda da sm preveč vajn ovc k pošiljajo € your way. Bo pršlo zdej s prvimi pikami nazaj.
                      Na 10 se felta sam z nutz postflop... še 2nd nutz ne.. wp
                      .. Count your (ways) out.

                      Comment


                      • #12
                        drgač maš čist napačnu razmišlanje ker če bi šu gor ni nujn da bi te downswing sploh udaru vrjetn bi lahk clo zlu dobr upswing dubu lol sej ne morš vedt kaj bo dokler se ne usedš za mizo pa igraš konc konc bi čist druge karte pa situacije dubu
                        pa drgač sploh ne vem kaj se bojite tok th downswingou :P konc koncu če is bolši igralec od ostalih boš meu dost več upswingou kot downswingou

                        Comment


                        • #13
                          Kaj pa vem. Nisem bot in kako karte padajo, ima nek vpliv na mojo igro. Zdaj probam ga minimalizirat sam sej vemo kako je to. Tko da ne, niti slučajno ne mislim, da takrat ko se počutiš na B-gameu, da bi mogu pa limite višat. None the less, sem imel tokrat prav (se da debatirat ali se lahko zanašaš na ta občutek). Trend se pa trenutno nadaljuje na nl5, kamor sem se šel zdravit tko da ta teden lepo počasi...
                          HERO LOST +31bbs, pfAI

                          stackoff range je mal off, ker je zraven še SH game
                          .. Count your (ways) out.

                          Comment


                          • #14
                            Ko dobiš upswing si itak misliš, da je to zasluženo, ker si valda najboljši. Ko pa pride downswing se ti pa zdi, da si najnesrečnejši človek na tem planetu
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #15
                              Res je... sam da te pa tepejo preflop, pa postflop... jano mal se ti zameri... verjetno je pa tut men že varovalka pregorela za ta mesec..
                              .. Count your (ways) out.

                              Comment

                              Working...
                              X