Announcement

Collapse
No announcement yet.

k se zravna...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • k se zravna...

    Ja, vikend, deepstack, prehod na višje limite, upswing, fishi, pijani regularci == Pokerstars god mode

    .. Count your (ways) out.

  • #2
    28bb/100?
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      lepa. ka je to nl20?

      Comment


      • #4

        ^^FEBRUAR, malo za bruhat.
        @Corey Yes, 28,5bb/100
        theone ja, to je mix NL10 deepstack, NL16deep, ante, 9max in 6max
        .. Count your (ways) out.

        Comment


        • #5
          [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/5826581[/pokerhandreplayer]
          !!! Že kontra touče. V sessionu dol 10BI, zakaj? loose prizadet reg suckouta bigtime, jest pa na monkeytilt...
          .. Count your (ways) out.

          Comment


          • #6
            ulala bi reku alešič. sej ne vem al je ta bolj grda k pa ena k se je meni zgodila 15min nazaj na "rahlo" višjem limitu.
            In sicer mojster over igre odpre na 4 in ga z 320bb na sb justam ( kk ) in na flop 667 na moj cek pride iz prve allin 195bb in ko pokaze a5o in v turn pade 6 si recem hvala za transakcijo me river pof...v rit. Pa nebi blo panike če nebi vse potalal da nisem niti $ dobil nazaj.
            nakar rahlo natiltan isti osebek poklicem 200bb pf allin z aks vs. qq in flop akx tut ni bil dovolj.
            No zdj se pa rajse kar malo tule udejstvujem k pa da odprem client nazaj

            Comment


            • #7
              takšnega mojstra ove igre nisem videl na nobenem sajtu ze par mesecev. no pa tut če ga dans nebi bi mi blo cist ok

              Comment


              • #8
                Ja sej.. Temu se reče magična moč shove-a ... folk prtisne not air in jim čudežno zloži do riverja
                Kurac, grdo je k tak pot zgubiš, in ponavad je potem najboljš, da greš stran.. tko za urco.. potem je lažje
                No, sej drgać taki mojstri plačajo kosilo more jim dat učasih
                .. Count your (ways) out.

                Comment


                • #9
                  A
                  HAHA, so že vse pobral nazaj. Sej sm sam kriv, k se grem neke HU reg wars... NI blo 50BI dovolj... back to grindig NL5
                  .. Count your (ways) out.

                  Comment


                  • #10
                    Uf, to je pa to, ko te zasrbi igrat: aaand its gone!
                    grda
                    včeraj je bil nek nor dan, folk je tiščal na gas ko pri norcih, luna?
                    To be or not to be. -- Shakespeare<br />[br]To do is to be. -- Nietzsche<br />[br]To be is to do. -- Sartre<br />[br]Do be do be do. -- Frank Sinatra

                    Comment


                    • #11
                      Ja, lepo so me pojebal... 200€ gor za vikend, učerej pa v enem sessionu dol za 240€.. Sam sem kriv, ker nimam stoplossa.
                      .. Count your (ways) out.

                      Comment

                      Working...
                      X