Announcement

Collapse
No announcement yet.

Varianca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ferlich wrote: Moja packarija 2013/14 omaha...
    Rake paid?
    FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

    Comment


    • #17
      Sem probal malo Twister Poker na iPokru in me po 2 dneh lepo minilo, si nisem mislil, da je taka varianca. Pa tut na svoje sem probal, brez kakršnegakoli branja o tem formatu, tako da najbrž ni bila neka dobra igra.

      Comment


      • #18
        lol
        ..........

        Comment


        • #19
          Namesto plusov pa minusov, bi lahko kdo z besedo komentirau, če zna Vsi tako pametni...

          Comment


          • #20
            Mamokisho wrote: Namesto plusov pa minusov, bi lahko kdo z besedo komentirau, če zna Vsi tako pametni...
            Sicer iz tvojga grafa ne vidim, kolk je sample turnirjev pa kolk je tvoj chip ev. Ampak predvidevam da je po odigranih handih okol 200 iger , pa chip ev nekje 55, cca 37% ev itm.
            No pri twisterju s 37% ev itm lahko v 200 igrah pričakuješ take rezultate:

            Lol sample itak...
            Po 20k igrah pa pr istem winratu možni taki scenariji:

            Rake mislim da je na Ipokru kr velik, ne vem pa kake majo rb deale, če se to splača grindat za rb.
            Tkole nekak zgleda, če imaš 30% RB:

            Now is blessed - The rest remembered

            Comment


            • #21
              LOOOOOL nj en od tistih treh ko so dal mr.mojo risinu minuse lepo prosim razlozi zakaj jih je dobu? E da vas vidim zdej....
              <em>“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”</em>

              Comment


              • #22
                ..meni dali 4 za smeh
                @momo: vidu sm 6 kil betona in sm se nasmejal pa vidim da gre za čipe.. se ne smejim več.

                Comment


                • #23
                  Hyper.Active wrote: LOOOOOL nj en od tistih treh ko so dal mr.mojo risinu minuse lepo prosim razlozi zakaj jih je dobu? E da vas vidim zdej....
                  Pretežko branje verjetno....
                  Mislm, da če hočeš pluse zbirat, moraš prlimat neki tazga:

                  Now is blessed - The rest remembered

                  Comment

                  Working...
                  X