Announcement

Collapse
No announcement yet.

Varianca, kaj je to?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hja, poglejte njegov graf zdaj na sharkscopu. Spomnem se dveh modelov na ftp, hu in 6max rega. Nekje 300k profita in oba fish rega, ki sta hitro odnehala, ko so lobbiji postali bol battlefield.
    Jebat ga, eni smo še v zlati cajtih pokra še v šolo hodli
    play wit heart not wit ego

    Comment


    • #17
      ja, nebi rad reko, da smo zamudli zlate čase online pokra, ampak nažalost smo zamudli zlate čase online pokra

      Comment


      • #18
        Zlati časi še prihajajo, čakamo Kitajce in Indijce :P :P
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #19
          CoreySteel wrote: Zlati časi še prihajajo, čakamo Kitajce in Indijce :P :P
          haha to bojo šele boti prišli 'spet' na sceno... a niso lih indijci pa kitajci zelo dobri računalničarji in inženirji pa to.....? =)
          Shut up and take my money!!!

          Comment


          • #20
            Rešitev za to je dosti enostavna. Unknow zoom ali uknown spin table z visokim rejkom, kjer razni matematični boti enostavno ne bodo mogli premagovati igre.
            Potem kakšen bolj zapletene igre kot so omaha, več antejev...
            play wit heart not wit ego

            Comment


            • #21
              se7en.de2ce72 wrote: [quote=CoreySteel]Zlati časi še prihajajo, čakamo Kitajce in Indijce :P :P
              haha to bojo šele boti prišli 'spet' na sceno... a niso lih indijci pa kitajci zelo dobri računalničarji in inženirji pa to.....? =)
              Z Azijci se v bistvu že nekaj časa bijejo borbe na online Mid in High stakes, zaenkrat še večinoma NLHE cash game igrah, najprej je bil zelo atraktiven FulPot poker, ki je v originalu produkt Južnokorejcev, sedaj je še vedno dokaj soft ampak precej manj kot kako leto in pol nazaj. Sedaj je primat prevzel Poker Monster, ki je produkt iz Kitajske, delni lastniki so celo WPT. Princip igranja je isti kot na Ful Pot pokru, playmoney chips kjer se igra vse do NL2000, nekaj naših mid stejks plejerjev jih lepo tolče, imamo tudi dodatne VIP dile za naše igralce, strani nisem še objavil v public PokerPro ponudbi, bom sicer kmalu, verjetno naredimo tudi video predstavitev. Za mid-high stakes je res nor sajt, saj je na nl400- nl2k čez dan povprečno od 4-6 miz na vsakem limitu, rake je pričakovano večji ampak fantje lepo delajo odkar smo začeli sodelovati s Poker Monstrom pred cca dvema mesecoma. Trenutno sem siguren, da relativno malo affiliate-ov že pozna ta sajt, zato tudi še ni zaregan in ima pomoje vsaj eno leto ''življenjske dobe'' predenj se jih potouče iz vseh koncev.
              Odkrito rečeno, jaz pričakujem v naslednjih letih ogromen razcvet podobnih azijskih sajtov, poker še zdaleč ne umira fantje, samo malo bo drugače vse skupaj v prihodnosti. Medtem ko glavni (PS, 888) nižajo promocije, guaranteed sklade, se borijo z upadom cash game prometa, se na drugem koncu sveta šele počasi začenja. Še zelo zanimivo bo v naslednjih letih...

              Comment


              • #22
                1,33 $ ABI. Ta pa res igra za dušo

                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #23
                  Tist občutek, ko binkneš en turnir in misliš "to je to, sem vedel da znam".

                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #24
                    :O

                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #25
                      Jaz na husngjih na Microgamingu (MPN). Desno so chipi. Oranžna črta je EV-line, zelena pa winnings. Rahlo brezveze, z rejkom ki ga majo sem lih na pozitivni nuli. Povsod drugod sem zmeraj runnal dokaj normalno. But not here. Aja, je premali sample?

                      Comment


                      • #26
                        Daj spodaj št. iger in desno buyine.

                        Comment


                        • #27
                          Zakaj? Saj pravim da sem na nuli plus rakeback. Lahko pa ti jutr postam ce res zelis vidt

                          Comment


                          • #28
                            No, bom. Ene 55 bi pod evjem najbrz ☺

                            Comment


                            • #29
                              HU PLO O_o

                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment


                              • #30
                                In od tega je 3 mio na stakeih 25/50.
                                Ya hya chouhada!!!

                                Comment

                                Working...
                                X