Announcement

Collapse
No announcement yet.

2016, hvala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2016, hvala

    Leto 2016 me je pričakalo z največjim downswingom odkar igram husngje. Me ma, da bi kr nehal. A se bo to kaj obrnilo? Igram regular in turbote, nič hyperjev.
    EDIT: aja rdeča linija je ALL-IN EV, zelena pa winnings.


  • #2

    Comment


    • #3
      nč hudga, sej bo bolš.... bolje, da te zdej malo prizemlji kokr pa pol proti koncu leta..... =) sej se boš vrnil in jim nazaj vzel 3x več..... =)
      Shut up and take my money!!!

      Comment


      • #4
        https://www.youtube.com/watch?v=ROyFFYNhFnQ

        Comment


        • #5
          vjeruj u kartu, Milko!

          Comment


          • #6
            edini pokeraš, ki ga je doletela varianca :lol: :lol:

            Comment


            • #7
              Tega seveda nisem rekel. Podtema je Lastna hvala, bad beati in varianca, tako da sem lahko to objavil, in ni mi žal. Zahvaljujem se 72u, Šrumu in Smukcu za lepe besede srečno!

              Comment


              • #8
                Ouch.
                Jest ponavadi rečem, da ko doživiš takle downswing in misliš, da hujšega ne more bit... Vedno je lahko še slabše...
                Sam pomoje ti to kaj dosti ne pomaga v tem trenutku :P
                Se bo pa seveda obrnilo
                GL
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  jamranje ne pomaga, take downsvinge smo doživljeli vsi.
                  in če citiram enega, ki je napisal knjigo:
                  ni dovolj, da se zavedaš tega, da se dogajajo bad beati in downsvingi, to dejstvo je treba tudi sprejeti.
                  don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                  Comment


                  • #10
                    Sem nekaj pogooglau o downswingih v tem formatu, ko sem to objavljal in sem ravno to zasledil, kar si napisal, Corey + da lahko runnaš slabše kot bi si sam kadarkoli mislil. Verjamem tudi jaz, da se bo obrnilo, hvala.
                    maliprofi - easier said than done, ne? Sem prebral ta stavek že davno, vendar je izmuzljiv :P

                    Comment


                    • #11
                      veliko veliko slabše kot bi si lahko kadarkoli zamislil

                      Comment


                      • #12
                        Če misliš, da je to to, bolje da prenehaš. ker ko te enkrat uhvati tak downswing, pa ne mislim samo na ta graf, iz katerega ne boš znal nazaj prilezet, bog ti pomagaj. poznam primer kolega in njegove usode.

                        Comment


                        • #13
                          in kakšna je bila njegova usoda? Zanimiv prvi post, dobrodošel na forumu :P

                          Comment


                          • #14
                            mah ne zmeni se sploh za to, ti če imaš dovolj discipline boš že grindal tako dolgo da boš lahko preflop rinil AI 72off pa boš mel 100BI upswing

                            Comment


                            • #15
                              sam pojokat je blo treba, se ze obraca

                              Comment

                              Working...
                              X