Announcement

Collapse
No announcement yet.

Je tole sustainable?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je tole sustainable?

    PokerStars 2.fiddy 180-mans, sample 1500, ROI 80%, odigrano v dobrem tednu

    Bi blo dost carsko Drugače pa mi je precej vseeno, je skrajni čas, da se skobacam iz kiddie stakesov
    Sej me bo POKERPRO stejkal in pobral ves RB pa še pol profita :P

  • #2
    lol, nice
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Kako leto dve nazaj je blo nekje 50% ROI zelo dober ROI longterm za te 180 mane. Ne vem pa če so kaj strukturo spremenili zdaj al pa če je manj vzhodno evropskih regov, ki so takrat to nonstop grindali.
      u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

      Comment


      • #4
        lep volumen drugače .
        na 2+2 je blo kar nekaj poizkusov nagrindat 5k$ plusa v mesecu dni iz teh 180 manov in mislim da so kr vsi failali.
        u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

        Comment


        • #5
          Regov je ogromno, ampak so večinoma brezvezniki (beri: brezupni niti in LAG spewtardi). Znajo v flipe hodit in to je to. Postflop dela folk veliko napak. Se pa seveda najdejo tudi mega drooler fishi, ki pa so ... oh ... sinonim za glavobol.
          CoreySteel wrote: lol, nice
          STAKE ME

          Comment


          • #6
            Zakaj bi želel, da te stejkamo, ko pa delaš sam tak lep plus? gg

            Comment


            • #7
              Malo se hecam, ker mi je njegova ponudba ostala v spominu :P Takaltak pa nikoli ne igram z denarjem, ki ni moj.

              Comment


              • #8
                To je res lep volumen za dober teden. Sploh glede na to, da se tja do treh štirih popoldan filajo zlo počas, najbrž še odpiraš kaj druga zravn? Kakorkoli lep rezultat! gg

                Comment


                • #9
                  Hvala. Ja, saj sem ves teden bolj ali manj grindal, od popoldneva do nekje dveh, pol treh zjutraj. Luknjo ponavadi zapolnim z 18-mani, ker se začnem dolgočasit, če mi laufa manj kot 24 miz. Zdaj nameravam povohljat po 3.fiddy rebuyih, pa tudi 90-man progressive super knockouti delujejo zanimivo. Drugače 180-mani laufajo nekje do buyina 15$, potem je pa treba že na taprave MTT-je preklopit. :P

                  Comment


                  • #10
                    Svaka čast!! Tak winrate je rahlo nerealen na teh turnirjih ker je polno regov Jst bi rekel da je to nerealno pričakovat, sploh če res igraš 24 miz naenkrat. Kak ROI bi imel šele če bi igral samo 8 miz. 150%? Noro. Realno za dobrega igralca je po moje nekje okoli 20% ROI sploh če multitabla toliko kot ti. Bi pa bilo zanimivo videti kakšen bi imel ROI po odigranih 10k turnirjih (3 mesece glede na tvoj volumen) glede na to da veš kaj delaš. Da vidim približno kaj se da pričakovati glede na to da sem jih tudi jst začel ponovno grindat in upam na 15% ROI.

                    Comment


                    • #11
                      Homer wrote: Malo se hecam, ker mi je njegova ponudba ostala v spominu :P Takaltak pa nikoli ne igram z denarjem, ki ni moj.
                      Moja ponudba? Nikoli nisem nikomur ponudil stakinga, sem preveč na zihr s svojim denarjem
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        fcmura2005 Imaš kr prav. Spomnem se, ko sem še kdaj pogooglal kakšnega igralca na 180manih, da imajo regi odigranih letno približno od 10 do 15k teh turnirjev (poleg ostalih SNG MTTjev), pa imajo ROI cca med 15% in 25%.

                        Comment


                        • #13
                          fcmura2005 wrote: Realno za dobrega igralca je po moje nekje okoli 20% ROI sploh če multitabla toliko kot ti. Bi pa bilo zanimivo videti kakšen bi imel ROI po odigranih 10k turnirjih
                          Sem se jih odločil igrat naprej, ker me zanima, koliko bo kaj korekcije. V tem runu namreč ni bilo nobenega resnejšega downswinga, ki so, kolikor mi je znano, tukaj kar pogosti (tudi po več 100 buyinov). Tako da 1.5k je verjetno premajhen vzorec za vlečt kakšne zaključke (zato sem se tudi odločil vprašat tukaj), moram pa priznat, da je situacija obetavna in da po občutku sodeč ne bi smel imeti preveč težav z dosego zglednega ROI tudi in the long run. Turnirski format mi zelo odgovarja, sploh takole, kadar ni na tisoče igralcev in se nekje na poti hočeš-nočeš izgubiš. :P Veliko sreče tudi tebi pri grindu.
                          CoreySteel wrote: Moja ponudba? Nikoli nisem nikomur ponudil stakinga, sem preveč na zihr s svojim denarjem
                          Ah ne, enkrat sva imela na Skypu debato o prihajajočem staking dealu na pokerpro, tega sem imel v mislih. Ostalo mi je v spominu zaradi zanimivih pogojev, hehe. Drugače pa se rad pohecam in se tudi tokrat nisem mogel upret ... :P

                          Comment


                          • #14
                            Homer wrote: [quote=fcmura2005]Realno za dobrega igralca je po moje nekje okoli 20% ROI sploh če multitabla toliko kot ti. Bi pa bilo zanimivo videti kakšen bi imel ROI po odigranih 10k turnirjih
                            Sem se jih odločil igrat naprej, ker me zanima, koliko bo kaj korekcije. V tem runu namreč ni bilo nobenega resnejšega downswinga, ki so, kolikor mi je znano, tukaj kar pogosti (tudi po več 100 buyinov). Tako da 1.5k je verjetno premajhen vzorec za vlečt kakšne zaključke (zato sem se tudi odločil vprašat tukaj), moram pa priznat, da je situacija obetavna in da po občutku sodeč ne bi smel imeti preveč težav z dosego zglednega ROI tudi in the long run. Turnirski format mi zelo odgovarja, sploh takole, kadar ni na tisoče igralcev in se nekje na poti hočeš-nočeš izgubiš. :P Veliko sreče tudi tebi pri grindu.
                            Hvala. Se bova pa kar redno srečevala glede na to da grindman po 10+ ur na dan. Včeraj sem te parkrat imel za svojo mizo. Moj nick je mylove190207. Upam da se čim večkrat srečava v HU igri.

                            Comment


                            • #15
                              Hudo, se vidiva HU!

                              Comment

                              Working...
                              X