Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vsak teden pod EV črto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vsak teden pod EV črto

    Zadnje 4 mesece vsak teden na FastForward cash igrah na PartyPokru zaključim pod EV črto. V resnici se sploh ne spomnim, kdaj sem na zadnje imel +EV teden. Razlika med EV in dobičkom pa je običajno tudi toliko banj, da mi je slabo. Ko sem analiziral hande sem celo namešel bug, ki narobe računa EV črto. Že sporočil HM2 in ga bodo odpravili pri naslednjem update-u.
    Ali ima kdo podobne težave (morda v obratni smeri)?
    Ali sem jaz kaj spregledal in bi moj dobiček v povprečju vedno moral biti pod EV črto v HM2?
    Res je namreč čudno, da če je 50% šans, da sem pod EV črto, da sem 16 tednov zapored pod njo.

  • #2
    Ja, hem2 ma bug za Party Poker hende. Me je kr orng zajebalo letos ko sm žgal 500FF mize in ne iskal alternative, kr sm mislu da sm dosti boljši kot sm bil ker sem mel "dober EV". Predlagam da si pobereš vsaj trial verzijo hem3, oziroma pt4, tam hud dela.
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #3
      Samo pri pt4 vedi, da je razlika v računanju EV glede na HEM v parih situacijah. Recimo kjer igraš hand 3 way in je en player allin preflop ali na flopu(shortie), ti pa potem igraš HU še turn in river, bo EV kazal narobe, kot da si bil 100% +ev, če zmagaš in obratno, če izgubiš. Precej moreče, ampak njihov support pravi, da ne bojo popravljali, ker so tudi to na dolgi rok izravna.

      Comment


      • #4
        advo wrote: Zadnje 4 mesece vsak teden na FastForward cash igrah na PartyPokru zaključim pod EV črto.
        Res je namreč čudno, da če je 50% šans, da sem pod EV črto, da sem 16 tednov zapored pod njo.
        Si mogoče v obdobju pred 4mi mesci kaj cashoutal ?
        22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

        Comment


        • #5
          Sem cashoutal, vendar to ne bi smel biti problem.
          Drugače pa sem inštaliral HM3 in so EV dobički čisto drugačni, bolj logični in realni. Tale napaka pri HM2 očitno zelooo pokvari EV izračun in je popolnoma varljiva.
          Hvala vsem za pomoč.

          Comment


          • #6
            AtaTheGreat wrote: [quote=advo]Zadnje 4 mesece vsak teden na FastForward cash igrah na PartyPokru zaključim pod EV črto.
            Res je namreč čudno, da če je 50% šans, da sem pod EV črto, da sem 16 tednov zapored pod njo.
            Si mogoče v obdobju pred 4mi mesci kaj cashoutal ?

            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              hahah jako si me prebral :lol:
              22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

              Comment

              Working...
              X