Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da še jst malo pojamram

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da še jst malo pojamram

    Ob takih dnevih me kar prime, da bi pustu vse skupaj za en cajt.
    Danes sem odigral približno 4k handov NL50 FR Rush in mi čisto nič ne zdrži.
    1. 200+BB deep z totalno ribo, mam KK, ne folda tip nič, na 85TJ turnu ga spravim AI, pokaže QT, river T.
    2. Imam QQ, tip 3betne moj CO pfr z BB, samo kličem, flop Q86ss, greva AI na flop, seveda pokaže AhAx, turn h, river h.
    3. 3way pot mam 88, utg odpre MP+1 flatne, jst flatnem na CO. flop 952, vsi checknemo, turn 8, utg prbije, jst prbijem nazaj, pokaže 99
    Da ne omenjam vsaj 3eh primerov, ko mam set, riba seveda noče odstopit sploh, tok da dobi svoj runner runner do straight / flush.
    Tako da lepih 9 BI dol. Svašta.
    P.S.: Aja pol pa še NL50 FR Rush špila Hal Lubarsky in mi še bolj živce žre, ko vidim kak kreten je pa za FT igra.

  • #2
    Kar se rusha tiče se mi zdi da tale citat najbol nazorno pove:
    We all know, the Rush butt f$c*ing with a sandpaper condom can come at any time.
    Hal Lubarsky je pa drugač slep , zato je tud red pro.

    Comment


    • #3
      Kady wrote: Kar se rusha tiče se mi zdi da tale citat najbol nazorno pove:
      We all know, the Rush butt f$c*ing with a sandpaper condom can come at any time.
      Hal Lubarsky je pa drugač slep , zato je tud red pro.
      uf, se mislu da se zajebavaš, ampak:
      "In order to play online, Full Tilt Poker has provided Hal with a special computer program that reads the cards and chat messages."
      The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

      Comment


      • #4
        Kady wrote: Hal Lubarsky je pa drugač slep , zato je tud red pro.
        Aha potem pa vzamem nazaj vse kar sm grdega reku o njem. Ampak slep al pa ne, igra še vseeno glupo!
        Ma sej drugače ni panike, sj vem da pridejo take bedarije vsake tolko, kar je najbolj depressing je to, da se ti cela plejada takih floskul zgodi v roku 3k handov. Kr mine me, pa ravno dons ko mam še nekaj časa za igrat. Ah ja

        Comment


        • #5
          Ma ja res čudn igra, včasih je short stacku, pol mal middle stacku zdaj big stacka ampak boli ga 30$/h + 100% RB.
          Drugač pa ja poker je krut pr rushu gre pa še vse tok hitrej, sploh ne veš kdaj te je vse tok uničl.

          Comment


          • #6
            naučiti se čim prej prepoznati, da ni tvoj dan in končati session za tisti dan, oziroma se logirat out za nekaj ur.

            Comment


            • #7
              Predlagam stop-loss limit za take dneve.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                J-kob jaz mam že 5 mescov tak (preko 300k handov navadne igre, ne Rusha) ... potrpet je treba ni druge
                Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

                Comment


                • #9
                  same here bro
                  kot sm že omenu, vse sete, ki sem jih imel (set % = 5%) razen 1ga v zadnjih 3 dneh sem izgubil v cca 8k handih,
                  KK vs AA standard ene 4x, AA enkrat dobil AI PF
                  ah jeba je tale pokaa

                  Comment


                  • #10
                    [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3048644[/pokerhandreplayer]
                    Evo še ko me končno rock zapne, in to DEEP, še takrat gre u kurac!

                    Comment


                    • #11
                      Mah taki handi so res bedni, k mas tris, al pa nevem AA, in cist cel board zlozi al za flush al pa za lestvico, in pol te na riveju se tipson zabije, in valda poklices k si itk ze commitan in ti se tist uzame :/

                      Comment


                      • #12
                        J-kob wrote: Ob takih dnevih me kar prime, da bi pustu vse skupaj za en cajt.
                        Torej si vzemi en dan pavze. Poglej si par filmčkov in pojdi skozi svoje hande/statse in poskušaj najdit načine, da popraviš igro.
                        Danes sem odigral približno 4k handov NL50 FR Rush in mi čisto nič ne zdrži.
                        Klasična izjava nekoga, ki ne razume variance. Poglej si filmčke in preberi literaturo o varianci.
                        1. 200+BB deep z totalno ribo, mam KK, ne folda tip nič, na 85TJ turnu ga spravim AI, pokaže QT, river T.
                        2. Imam QQ, tip 3betne moj CO pfr z BB, samo kličem, flop Q86ss, greva AI na flop, seveda pokaže AhAx, turn h, river h.
                        3. 3way pot mam 88, utg odpre MP+1 flatne, jst flatnem na CO. flop 952, vsi checknemo, turn 8, utg prbije, jst prbijem nazaj, pokaže 99
                        Da ne omenjam vsaj 3eh primerov, ko mam set, riba seveda noče odstopit sploh, tok da dobi svoj runner runner do straight / flush.

                        Glej razumeti moraš: Glavni razlog, da lahko delamo profit v pokru je zaradi slabih nasprotnikov kateri gredo allin z 2parom ali pa nočejo odstopit od handa in kličejo za runner runner flush Če slabih igralcev občasno nebi nagradilo oni nebi hoteli igrati in ponovno nalagat denar itd. Tako, da takrat ko spraviš denar notr kot 80% favorit proti ovci in izgubiš stack investiraš v prihodnost pokra In to je dobra stvar, right ????

                        Tako da lepih 9 BI dol. Svašta.
                        Za nekatere je to dnevna varianca... sploh na Rushu se kar navadi na 10BI swinge.
                        P.S.: Aja pol pa še NL50 FR Rush špila Hal Lubarsky in mi še bolj živce žre, ko vidim kak kreten je pa za FT igra.

                        Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

                        Comment


                        • #13
                          NL50 FR rush če ima kdo 9BI dnevne swinge more met pa kr leake.

                          Comment


                          • #14
                            Malo nejasno sem se izrazil,ko sem rekel, da je to za nekatere dnevna varianca sem imel v mislih igralce na nekoliko višjih limitih sploh sh/hu... ja na NL50 FR rush ali pa ne rush bi bilo precej grozno, če bi dnevno imel 9BI swinge
                            zadnji stavek "sploh na Rushu se kar navadi na 10BI swinge." pa seveda ni mišljen kot dnevno z tem sem hotel povedat, da to pač ni taka redkost kot se mogoče zdi J-kobu in se na žalost lahko ponovi precej pogosto
                            Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

                            Comment


                            • #15
                              66 hand, river bet nima pomena, saj te bo klical samo boljsi hand
                              in se dodatno je super spot za nasprotnikov allin bluff, ne vem kaj je on razmisljal tukaj. da sem jaz z AA tukaj, bos videl snap allin in call v 75% s tvoje strani.

                              Comment

                              Working...
                              X