Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grinder (dokumentarni film)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grinder (dokumentarni film)

    http://grindersdocumentary.com/
    Tole je link na uraden page, tam je tudi link do stream-a za ogled, samo nekaj malega stane.
    Kar kul zadeva, vredna ogleda.
    TILTLESS!

  • #2
    zanimiva stvarca a se da kak drugače prit do nje neda se mi tam tistih obrazcov izpolnjevat ?
    thx
    "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

    Comment


    • #3
      lahko bi nekdo mal posharal če ma tole tut men se ne da čez tiste procedure trailer pa zgleda zanimiv...

      Comment


      • #4
        men se pa da cez vse sam niam dnarja ne pa vi ko mate miljone pa se stiskate

        Comment


        • #5
          a to ti shipajo na dom al je downloadable?
          Do what you love and fuck the rest.

          Comment


          • #6
            Downloadable.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              gledaš lahko preko streama na netu za 1.20 funta, download je pa 26€...

              Comment


              • #8
                aia....pol pa tak sam sem prebutast da bi nasu ta link ???? kje pa je ....

                Comment


                • #9
                  http://www.journeyman.tv/62174/docum.../grinders.html

                  Comment


                  • #10
                    Ja, čist pocen je stream, tud za small stakes playerje..
                    Drugje ga nisem zaenkrat zasledil, je pa le vprašanje časa, kdaj bo kakšen torrent..
                    TILTLESS!

                    Comment


                    • #11
                      SoulCrew wrote: Ja, čist pocen je stream, tud za small stakes playerje..
                      Drugje ga nisem zaenkrat zasledil, je pa le vprašanje časa, kdaj bo kakšen torrent..
                      [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=qMxX-QOV9tI[/youtube_wide]
                      sam neda se mi izpolnjevat teh podatkov blabla bla
                      "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                      Comment


                      • #12
                        prisu sem do pay paypala neki me sjebalo sploh newem zaka se gre....u picku milo mater naj gre u kurac vse skup

                        Comment


                        • #13
                          Ni nič kaj več dela, kot pri kateremkoli drugem plačilu z kartico, če imaš paypal pa še manj. Torrent boš tudi moral poiskati, pa če se ti ne bo dalo, pa pač ne boš gledal. Pa hvala za videospot.
                          TILTLESS!

                          Comment


                          • #14
                            pa mam neteler pa sem neki vpisovau pa je napisal da ni prav pa je prav pa naj se jebejo vsi skupi pa se neko novo igralnco sem si dol potegnu pa ne morem verjet da so 4 mize gor pa se to zasedene pa se racunalnik steka pa naj gre vse u picku mater =) nucam joint

                            Comment


                            • #15
                              Dobr si tole useku

                              ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                              Comment

                              Working...
                              X