Announcement

Collapse
No announcement yet.

Micro start

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danes napredujemo na NL5

    Comment


    • danes spet tezke borbe, na konc smo le prlezl do sam 1BI minusa

      pa se skupni graf

      Comment


      • po dolgem casu smo spet igral in je blo super...NOt

        Comment


        • ko 2 dni samo jemljejo more pridt tut kksna svetla tocka
          [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/4807160[/pokerhandreplayer]

          Comment



          • eto danes so ble spet borbe

            Comment


            • ko si ze reces, "dns bomo pa le nekej nazaj dobl" potem od tega ni nic

              Comment



              • podobni statsi ampak razlika

                Comment



                • NL5 me je spravu v bankrot
                  se enkrat od zacetka..

                  Comment


                  • Žal sva nekje na istem. Igrava iste limite, na isti strani. Letos mi niti ena seansa ni šla prav! Ne vem kaj je to, v glavnem sedaj ne jočem samo da mi AA ne zdržijo do konca, ampak po novem ni dovolj niti visok tris, lestvica, itd.
                    V galvnem, ne razumem več kaj se dogaja. Ko ti zgoraj omenjene hende zjebejo z J3s, 36off (sestavi lestvico) in noben AKs ne zdrži proti A3off in podobnimi se sprašujem proti komu ali čemu sploh igramo?!
                    Drugače pa je mogoče dobro da si vzameš nekaj dni ali celo teden pavze preden začneš ponovno. Da se vsaj malo skuliraš. Zase vem, da mi bi uhajala para skozi ušesa

                    Comment


                    • hehe res sva na istem. na NL2 je slo za salo, tukj pa stala.
                      nic zacnemo se enkrat ampak direkt na NL5

                      Comment


                      • HardGain wrote: se sprašujem proti komu ali čemu sploh igramo?!
                        Igramo proti nasprotnikom, (ne)sreči, varianci, rakeu. Zdravilo pa je dobra igra, ne-tilt in volumen, volumen, volumen.
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • Seveda, na NL2 se ne splača vračat, tako da srečno s ponovnim začetkom !
                          CoreySteel ja nasprotnikom, ampak kakšen stvor zariva AI preflop s 36s in stakne lestvico? against all odds

                          Comment


                          • En modrec je enkrat na forumu napisal nekaj v stilu...
                            10 % ni 0 %
                            in
                            80 % ni 100 %
                            Si velja zapomnit
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • Jest mam še za odtenek slabši graf zadnjih treh mesecev, ko sem se odločil, da spet probam cash game. Prvi mesec sem bil precej pod EV, ampak v plusu, drug mesec sem bil nad EV in malo bolj v plusu, ta mesec mi pa nikakor ne zdrži in gre vse v franže...

                              Vse kul, vse zastopim in ne krivim ne karte, ne sajta, samo se pa resno sprašujem, koliko še prenesem pa zakaj še vztrajam, glede na to, da štir leta že gonim tele karte, zato da me zdej nl5 jeba v glavo

                              Comment


                              • Daj povej kako ti je ratal spušit 20BI v ene 1k hendih, pa koliko časa (ur/dni) je to trajalo?
                                P.s. Priporočam igranje 6max ali 9max sng turnirjev z 1,5ish BI, ker morajo te trikrat zapored nalomit ko prasca, da pušneš en švoh NL5 BI, ki ga lahko v momentu skockaš ko rineš v 90VPIP modela s QQ on drži pa AA.
                                Bubble bubble i'm in trouble.<br />[br]Es ist unmöglich in diese zustände zu gewinnen!

                                Comment

                                Working...
                                X