Announcement

Collapse
No announcement yet.

Switch to whatever makes you happy = profit IRL?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Switch to whatever makes you happy = profit IRL?

    Mal mi je dolgčas tele dni, pa sem se odločil za en mini projekt.
    Kolkor resno ga bom vzel ne vem, ampak par dni bom pa že vložil v tole
    Kasneje pa tu pa tam ob jutrih, kadar se mi ne da igrat še mojih normalnih limitov kjer lepo bumhuntam , kako urco dnevno lepo na easy.
    Par dni sem sicer mel ene par 100€ na PSju sam so me povozli na nl25 pa nl50.
    Zanimivo kako je igra ker precej drugačna od tega kar sem sam navajen.
    Mel sem ravno dovolj VPPjev letos, da sem si kupil 10$ Stellar reward.
    Tako, da bom začel z nl2 zoom. Igral pa bom verjetno tudi kasneje večinoma kr zoom, ker bi rad prišel do tega, da sem vsaj 2bb winner na nl100 zoomu. Ampak, kot rečeno, se mi ne mudi, ker na mesec bom ene 30-50 ur max spravil v ta projekt.
    Če bumhuntanje ne bo več profitabilno pa se v tole bolj resno vržem. To pa je glede na trenutno stanje nekaterih miz daleč od tega :lol:
    BR=10$
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

  • #2
    Gl s projektom! Sva že en hand odigrala na 25ki, board je bil AKQQK, si verjetno mel AQ, men je pa K na rivrju dal quadse pa uniču akcijo
    When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience

    Comment


    • #3
      Ti kr grindej sodr limite ja, da bos lah pol EPL z mano igral srecno drugace hehe
      our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

      Comment


      • #4
        Prvi dan se itak vsem dobro konča
        Jutri mam kr busy dan, bom videl koliko handov mi uspe spravit skupaj.
        Statsi pa dokaj normalni glede na to, da nimam nič handov na nasportnikih:
        24/21.5/6.25/4.5 VPIP/PFR/3bet/agg

        Ne vem zakaj, ampak na grafu ni čisto tožno zabeleženo vseh handov. Ene par jih manjka.
        +20.76
        BR=$30.76
        u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

        Comment


        • #5
          fish on a heater alecgor:
          our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

          Comment


          • #6
            Wow. Potrojil si bankroll
            Kdor hoče, najde pot, kdor noče, najde izgovor

            Comment


            • #7
              Da. Niti ne tako težko, če začneš s 5imi buyini
              u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

              Comment


              • #8
                BR=$34.37
                Sem šel igrat nl5, prišel na skoraj 50$, potem pa so mi zrasla krila in sem priklopil 1mizo nl10, hitro zgubil tam stack, pa še eden bad call za konec na nl5 pa sem kjer sem.
                No saj konec koncev 1 buyin shot nl10 je isto kot 2buyina shot na nl5, ampak moraš imet disciplino, da se takoj nižje potem pomakneš, če se že greš res uber agro BRM.
                Tudi tukaj na mikrotih se ne da na silo kaj prida narest. Treba strpno in počasi vztrajno gor.
                Nisem mel veliko časa za igrat, mogoče 1k handov od zandjega updejta, ker mam preprosto preveč stvari za počet zunaj. Tako, da kar moje standardne limite sekam, ostalo pa sem bolj kot ne zunaj.
                u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                Comment


                • #9
                  Pokra mam jaz dovolj.
                  Thats it from me. Vsem, ki grindate, pa good luck pa čim več motivacije.
                  EDIT: not really, samo igro moraš najdit v kateri uživaš ob igranju.
                  u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                  Comment


                  • #10
                    Alo P, umiri konje Saj pridem pojutrišnjem z dopusta pa bova kako rekla, kak D3 run za sprostit se, potem pa nazaj poker no. Še je dnar tle, ogromno dnarja, ne zdaj nehat!

                    Comment


                    • #11
                      Evo mene spet. Seveda nisem nehal igrat. Sem pa na srečo našel zvrst v pokru katero z veseljem grindam.
                      Turnirje!
                      Bumhuntat mi res ni bilo več, 6max zooma se mi preprosto ni dalo učit še enkrat, od lani pa se je igra tam na nl50 kar precej spremenila. Bil sem celo toliko len, da imam še zmeraj 1k$ v coachingu v dobrem, ki jih verjetno ne bom kaj kmalu izkoristil.
                      Grindal sem malo FR nl50 in nl25 ampak me je po mescu dni minilo.
                      Zdaj pa sem kak mesec dni nazaj naložil mal več $$$ na starse in grindam turnirje vsak teden več. 400$ sem zapravil še za 5 ur zelo zelo produktivnega coachinga, ki mi je odprl pogled na turnirje.
                      Sicer sem odigral par tisoč turnirjev že v preteklosti ampak takrat sem igral res veliko slabše kot pa zdaj po coachingu. Neke osnove že vem, je pa še ogromno odzadaj, kar bi se dejansko rad naučil, kar je dokaj novo pri meni saj sem kar len kar se tiče učenja v pokru.
                      Igram nekje avg buyine tam okoli 9$ (do 22$ freezoute + par shotov na 55$). Na računu mam dovolj, da pol leta ne rabim nič skrbet glede variance, BR za turnirje je pa tudi dovolj velik, če bo pa kriza bom pa še malo dodal iz stav mogoče, al pa se premaknil na nižje limite, kar mi res ni problem.
                      Ko te določena zvrst pokra res veseli sploh ni pomembno katere limite igraš, in tudi če printaš $$$ al pa delaš komaj 1k€ na mesec ni ravno pomembno. Seveda pomaga, če maš nekaj malega že na stran.
                      Eni grindate v Sloveniji, eni ste šli na toplo...
                      No jaz pa grindam na severu Evrope, kjer smo ravno te dni imeli okrog -2C čez dan. Ko bo vse zamrznilo, se bom pa naučil drsat malo za rekreacijo.
                      No več pa v prihodnjih dneh, da ne bodo kasneje sam boring rezultati nalimani tukaj
                      u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                      Comment


                      • #12
                        Jest edini problem pri MTTjih vidim v tem, da jih ne moreš zaključiti kadar bi želel, ampak jih moraš pač špilat dokler ne izpadeš oz jih osvojiš Se pravi tudi po 5, 6, 7 in več ur skupaj.
                        S tem nimaš težav? Si imel že prej tako dolge sešne? Pa tudi dnevni ritual se popolnoma spremeni.
                        GL!
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #13
                          Mah sem že prej bil navajen igrat po par ur skupaj. FR sem igral tudi po 6 ur skupaj, če je bilo potrebno. Zdaj pa začnem grind ob 4ih-6ih popoldan, igram pa do 1ih-4ih zjutraj. Spat pa tako hodim ob 4ih, tako da mi ni problem.
                          Ko sem bumhuntal sem pa hodil ob 7ih zjutraj haha.
                          Med 5minutnimi brejkom pa po kozarec vode al pa malo pretegnit.
                          Saj že konec koncev pogledaš je tako, kot da bi mel nek navaden popoldanski šiht, s tem da jaz lahko gledam TV med "delom", pa čas kar hitro mine na račun par procentov ROIja
                          Imam pa obvezne dneve, ko ne igram nič, niti cash gama.
                          Na 2-3dni grinda vzamem 1 dan pavze.
                          u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                          Comment


                          • #14
                            V petek sem začel session ob 8ih zvečer, pa mi je kljub temu uspelo spravit več kot 20 turnirjev. Včeraj blizu 50. Danes pa me je prestavitev ure ujela malo nepripravljenega in sem začel 2 uri kasneje, tako da je blo za nedeljski grind skrominh 42 al nekaj turnirjev.
                            Ni kaj veliko za povedat, ene 150$ sem up. BRja mam renutno za 800 avg buyinov pa me je še vedno strah delat rebuye na 8$R turnirju in ga igram kot 16$ freezout, mogoče tu pa tam kot 24$ turnir, potem 22$1R1A igram kot 22$ freezout.
                            Mogoče sem malo preveč previden, ampak boljše tako, da se počutim udobno glede svingov, kot pa zapravit po 750$ dnevno za turnirje. Čez teden gre 350-400$ za dnevni grind turnirjev, danes pa recimo kar 500$. Igral sem še enega izmed ta velikih 55$ turnirjev, pač malo shotal.
                            Bile so ene 2 al 3 finalke v teh 3 dneh, ampak nič kaj velik score. Danes na koncu končal 20$ up, potem ko je na sredini bila kar klavrna slika.
                            Jaz pravim, da vsak dan ko se grind turnirjev konča v bilo kakem plusu, tudi če samo 1$ je velik uspeh
                            Malo na funny note: dobim prejšnjič pisalo v roke pa list papirja, da bi moral nekaj napisat. Sem rabil par sekund, da sem se spomnil kako se sploh kuli prime v roke, ko sem začel pisat pa sploh nisem imel občutka kako pa kaj :lol: Verjetno ravno 3x na leto kaj dejansko napišem, še razglednic se mi ne da pisat.
                            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                            Comment


                            • #15
                              sej glede rebuy turnirjev je itak tko da se lohk high end buyine od BRM-a igra buyin+addon kao za manjsi variance in najvecji ROI (dost ljudi tud tko igra vse rebuye kokr gledam po blogih)
                              jst osebno igram rebuye do 22r pac kokr nanese, 33r+ pa late reg +addon in gg
                              <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

                              Comment

                              Working...
                              X