Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOOM from 0$ to 1000$ ASAP!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ZOOM from 0$ to 1000$ ASAP!

    Ojla,
    že nekaj časa sledim razpravam na vašem forumu, tako da sem se odločil logirati in odpreti novo temo v smislu osebnega projekta.
    Glede mojih začetkov, znanja pokra in BRM-ja ne bom izgubljal besed. U glavnem vem za kaj se gre (kakor povečini vsi tukaj na forumu), ampak na čisto amaterski/rekreativni ravni.
    Gremo rajši kar k bistvu.
    Igral bom izključno ZOOM mize, in (kar se da redno) postal svoje vzpone oz. padce. Glede časovnega okvirja ne morem imeti omejitev (družinski človek z redno službo), zato bom igral kolikor se bo le dalo. Srečo imam da v igranju pokra uživam, tako da me bo tale mini projekt samo dodatno motiviral.
    Upam da se bom lahko od izkušenejših uporabnikov kaj naučil, zato bom odprt za vse komentarje in mnenja.
    Salute,
    ZOOMer

  • #2
    GL!
    6max ali fullring?

    Comment


    • #3
      kokosss91 wrote: GL!
      6max ali fullring?
      Thx,
      osredotočil sem se na FR, čeprav sem zadnje čase igral povečini SH.
      Mislim da bo lažje bildat BR (manj izrazita varijanca, slabši igralci).
      Salute

      Comment


      • #4
        Ojla,
        nabavil sem si HM, ampak prepozno preveril kako je s trekanjem ZOOM miz.
        Menda imajo neke probleme po zadnji posodobitvi PS-ja, tako da sem 2 uri prebiral forume in študiral kako bi ga usposobil.
        Žal ni bilo uspeha, tako da sem se odločil zagnati igro brez HUD-a. Če ne bom uspešen z nastavitvijo, si bom moral umisliti PT. Počakajmo kaj odgovorijo majstri na HMju?
        Vem da brez vsaj majhnega sempla statsov ni mogoče debatirati o handih, ampak vseeno (pocket misija):
        PF 4-bet bi verjetno rešil napako.
        http://www.boomplayer.com/en/poker-h...887_9BD4D7B0DD
        Board se mi je zdel ful dry tako da sem slovplajal, ampak ovco je zadel.
        http://www.boomplayer.com/en/poker-h...629_773F6736BE
        Hero fold (kva pa vem, dal sem ga na set)?
        http://www.boomplayer.com/en/poker-h...854_AA990880FB
        Loose call na flopu, ampak se je splačal (sploh ko je zajel drug par).
        http://www.boomplayer.com/en/poker-h...884_1842CD5697
        Verjetno je mel AK ali nižji pocket, probat je treba .
        http://www.boomplayer.com/en/poker-h...489_865710726F
        Salute

        Comment


        • #5
          QQ hand je čisto okay, bv bi tam 4 betal ker te bojo po večini samo boljši handi callali, tak da rajsi obdrzis notri njihov slabsi range pa potem playas na flopu, drugače pa si pol dobro odigral samo jebiga je zadel
          Kk bi lahko več raisal preflop
          10-10 je bil kar tvegani hand brez huda, ker neveš kolko 3bet bluffa
          Pa še ena stvar ko maš hand staviš 90% pota, kar se mi zdi preveč in te dostikrat nebojo pay offali

          Comment


          • #6
            KillerSlo wrote: QQ hand je čisto okay, bv bi tam 4 betal ker te bojo po večini samo boljši handi callali, tak da rajsi obdrzis notri njihov slabsi range pa potem playas na flopu, drugače pa si pol dobro odigral samo jebiga je zadel
            Kk bi lahko več raisal preflop
            10-10 je bil kar tvegani hand brez huda, ker neveš kolko 3bet bluffa
            Pa še ena stvar ko maš hand staviš 90% pota, kar se mi zdi preveč in te dostikrat nebojo pay offali
            Thx za coment.
            KK sem res premalo navil, TT ni za komentirat brez statsov...
            Ponavadi stavim (c-bet na flopu) 85% pota, če bom prilezel višje (vsaj NL10) bom zmanjša na c.c.a. 65%-75% pota.

            Comment


            • #7
              http://forums.holdemmanager.com/hm2-...om-update.html
              tule je ta zadnji update in bi ti moral HUD spet delat

              Comment


              • #8
                domen2991 wrote: http://forums.holdemmanager.com/hm2-...om-update.html
                tule je ta zadnji update in bi ti moral HUD spet delat
                Hvala za link, sem poskusil pa mi ne dela ok.
                Hud se pokaže, ampak ostane ista oseba ko se igralci menjajo. Spet sem porabil 1,5 ure za "programiranje". Možno da je problem tudi v meni - sem bolj slab glede računalništva. Javil sem osebju in jih o povprašal tudi o možnosti refundacije nakupa (da igram izključno ZOOM in ne dela v redu)?
                Ko uredim tracker bom nalimal kakšen graf oz. hand.
                Salute

                Comment


                • #9
                  Hm, če si lahko sposodm temo.
                  Tudi meni ne dela hm2 na zoom-u. Pomoje imajo neke probleme na hm2. Kokr sm prebiru forum na hm2 usem neki noče hud-a kazat. Ampak to samo na zoomu.
                  Mogoče komu dela, ki igra zoom?
                  Corey mogoče kaj veš?
                  Hvala

                  Comment


                  • #10
                    No evo sm rešu zadevo po nekaj časa trajajočem jeb.anju
                    In sicer mi dela hud, če izklopim AVG antivirus, preden zaženem HM2. In če med igro vklopim AVG nazaj spet vse lepo dela. Mogoče probaj to pa ti bo delalo
                    Upam da se čimprej vidimo na višjih limitah fulring zoom-a GL

                    Comment


                    • #11
                      Ojla,
                      sam sem si nabavil PT4 , menda mi bodo na HM-ju celo vrnili denar (bomo videli).
                      Ker imam hande importane in potrekane nima smisla več pisati ur in BR-ja saj je vse razvidno.
                      Včeraj sem bil brez neta (bravo Amis), tako da sem danes odigral kratek sešn in se sproti še malce poigral z nastavitvijo HUD-a.

                      In še ZOOM od začetka (nekaj handov ni potrekanih).

                      Sestrična je rodila zato gremo mal zalit, v bližnji prihodnosti se oglasim s kakšnim zanimivim handom.
                      P.S.
                      postal sem silverstar *** :P
                      Salute

                      Comment


                      • #12
                        Težava HM2 pri zoomu je nastala po novem updajtu starsev. Sicer od zamega začetka zooma, pa do danes se je to zgodli že parkrat. potem traja kak tedn, da mojsti iz HM to uredijo s kako svojo verzijo. Rešitev pa je ta, da starse downgrajdamo, pomeni, da jih vrnemo na prejšno verzijo. Zdaj kako se to nardi sem malo pozabo, zato bolš da ne dajem napačnih informacij, use google je pa tud že na tem forumu blo to napisan postopek ...
                        Za preventivo pred vsem tem pa je bolš da starse odpirate iz folderja in sicer file pokerstars.exe, ne pa iz same ikone katera se naredi na namizju. ta je namreč poveza na pokerstarsupdate.exe , kjer prvo preveri update in potem zažene ringšpil.
                        Nekdo davno je glede tega modro izjavil: če ti stvar deluje, ne vidim zakaj bi blo potrebe po updajtu ...

                        Comment


                        • #13
                          Starse se trenutno ne da vrnit na prejšnjo verzijo, ker je bil "forcan" update.
                          Ta modra izjava je bila pa moja :P
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #14
                            ko sem upgredal starse na novo beta verzijo mi je nehal delat hud v zoomu. resitev je bila reinstall HM2-ja. je pa treba pred instalacijo izklopit antivirus, ker zazna dve datoteki kot potencialni virus in jih da v karanteno, potem pa nic ne dela.
                            lp

                            Comment


                            • #15
                              Ojla,
                              graf včeraj:

                              In danes:

                              Glede na volumen bolj slabo.
                              Sem pa naredil primerjavo po limitih:
                              (včeraj) NL 5 : 1344 handov , 9.97BB/100
                              NL 2 : 1440 handov , 5.94BB/100
                              (danes) NL5 : 2416 han. , 12.95BB/100
                              NL2: 2552 Han. , -9,83BB/100
                              NL 2 mi ne prinaša dobička, zato še natolčem nekaj handov in ko pridem do 200$ pustim NL2 in probam zajahati NL10.
                              Zanima me tudi vaše mnenje glede plačevanja all-inov z KK pre-flop. Jaz drugače plačam vedno, me pa zanima če bi mogel zapirati pri npr. supertight ovcah (VPIP npr. pod 8), oz. ali kdo gleda kakšen drug stats?
                              Salute

                              Comment

                              Working...
                              X