Announcement

Collapse
No announcement yet.

D1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • D1

    Kot večina ostalih tukaj, bom tudi jaz začel s lastnim projektom. Zakaj? Predvsem zato, ker me jebe disciplina in mislim da mi bo zapisovanje stvari tukaj koristilo.
    Za začetek bom igral predvsem HUSNG-je (hyper, turbo), starting BR je 40$.
    Cilj do konca avgusta je prilest do 250$ (ali več seveda). Glede na to, da še imam počitnice bom probal igrat čim več, ampak predvsem delam ta projekt bolj zaradi mentalnega aspekta pokra. Mam problem, ki se mi vleče že par mescev in to je predvsem, da ko zgrindam po 200$, 300$, si rečem grem na višje limite ker mi je tukaj brezveze, ali pa se začnem zafrkavat z mojo C igro na HU cash mizah, dokler še komaj celi bogi gledam v ekran pa klikam, brez da bi sploh kaj globje pomislil. Posledično tudi denar mečem vstran pa še depresiven postaneš po 5 urah grindanja za brezveze. Sepravi, čim manj bedarij, ki bi vplivale na mojo čustveno stanje.
    Osredotočil se bom predvsem na naslednje stvari, ki se meni zdijo pomembne, vendar nekako padem vedno iz tega ritma (upam in se bom res potrudil, da bo tokrat drugače):
    -Igraj, ko si spočit in lahko bistro razmišljaš
    -Ne igraj iger s polovičnim ali pa še večjim deležem BR-ja in tiltom
    -Na vsake 40minut si vzami 5minut pavze, spij kozarec vode, ali hitra meditacija
    -Igraj, ko je okolje okrog tebe čisto, da še nimaš tega na vesti. Osebno me kaos v sobi zelo frustrira in samo jemlje ogromno energije
    -Pojdi na višje limite, ko imaš za tisto limito vsaj 25BI
    -Preden začnem igrat, obvezno pospravim vse ostale stvari, da nimam nič v podzavesti kar bi me žrlo in spet jemalo energijo
    -Če igram več kot 3 ure, si po treh urah vzamem 30minut pavze in nadaljujem
    -Diskutiraj več hendov
    -Poglej vsaj 1 HUSNG video na dan in se iz njega zapomni čim več
    To bi blo nekak to, zaj pa si rem sobo spucat, pol pa grind. Komentarji so dobrodošli, vendar upam da bo to bolj neke vrste blog kot pa okrogla miza.
    LET'S GO


  • #2
    Welcome to the jungle
    And good luck pri projektu!

    Comment


    • #3
      Shr0om wrote: -Pojdi na višje limite, ko imaš za tisto limito vsaj 25BI
      Malo se pozanimaj kak naj bi bil bankroll management za hu hyperce, ker tole se mi zdi precej agresivno. Swingi so bolani, tko da priporočam da maš vsaj 100 ban za limit ki ga igraš.
      Pa gl
      Now is blessed - The rest remembered

      Comment


      • #4
        GL! Glede videov jih imaš nekaj na yt od husng.com. Meni so zelo pomagali
        Saj ni težko, sam d'nar je treba imet

        Comment


        • #5
          mr. mojo risin wrote: [quote=Shr0om]-Pojdi na višje limite, ko imaš za tisto limito vsaj 25BI
          Malo se pozanimaj kak naj bi bil bankroll management za hu hyperce, ker tole se mi zdi precej agresivno. Swingi so bolani, tko da priporočam da maš vsaj 100 ban za limit ki ga igraš.
          Pa gl
          Ja, vem da so lahko swingi po celo 100BI baje, ampak to se mi pretirano zdi. 25-30 sem jaz max doživel.
          Evo sem zdaj malo igral in je BR že na dobri poti.

          Comment


          • #6
            Opa skoraj 3xBR v enem dnevu. Bravo!
            No zdaj se pa res nesposobnega počutim

            Comment


            • #7
              [pokerhandreplayer][/pokerhandreplayer]
              Simonini wrote: Opa skoraj 3xBR v enem dnevu. Bravo!
              No zdaj se pa res nesposobnega počutim
              Uff, vrjemi, da sem si že šel po paysafe kartico za 10€ pol pa po 4-5 urah zgrindal do 300$. Čeprav pol v tisti 6 uri se začne moj problem, ko bi šel na večje stave, ampak sem že zmatran in je moja igra slaba, posledično še na večjih limitah z bolšimi igralci gre prej denar v prazno . No, upam da bom to tokrat popravil :/
              Drugače pa tile micro pa low turboji so na easy, igram brez HUD-a, čimveč po intuiciji.
              Na medium pa so že kr orng ponavadi, čeprav ko igram A igro se mi zdi, da bi lahko vsakem focn z kartami stisno.
              Zdaj pa najest pa dalje grindad ! Malo sem bogi edino danes, ker še mam od včeraj krvno skupino vodko.

              Comment


              • #8
                Jap mi je znano tole tudi pridno počasi nabiram. Pol pa mi draga že drugič avto razbije pa puhnem cel BR v enem dnevu to aja kake by inne pa igras?

                Comment


                • #9
                  3,5$ - 7$ zaenkrat

                  Comment


                  • #10
                    No kr tako naprej alecgor:

                    Comment


                    • #11
                      Evo današnji dan zaključujem, trenutni BR

                      Comment


                      • #12
                        Dobro jutro, čas za zajtrk potem pa grind! Cilj mi bo zgrindat okrog 75-100$.

                        Comment


                        • #13
                          Shr0om wrote: Ja, vem da so lahko swingi po celo 100BI baje, ampak to se mi pretirano zdi. 25-30 sem jaz max doživel.
                          nisi še doživel velik
                          se pa seveda da uporabljat agro brm, sam morš bit discipliniran pa se premikat gor/dol ko je treba
                          <em>“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”</em>

                          Comment


                          • #14
                            Hyper.Active wrote: [quote=Shr0om]Ja, vem da so lahko swingi po celo 100BI baje, ampak to se mi pretirano zdi. 25-30 sem jaz max doživel.
                            nisi še doživel velik
                            se pa seveda da uporabljat agro brm, sam morš bit discipliniran pa se premikat gor/dol ko je treba
                            No, trenutno so se mi na turbojih dogajale same bedarije. Vendar, če nasprotniki nebi bli totalni retardi, bi večina rezultatov blo drugačnih . Nevem, kak maš lahko na turbojih taki swing, po 100BI, pol more s tvojo igro bit nekaj hudo narobe.

                            Comment


                            • #15
                              Uh model brez zamere, ampak z njegovo igro je bolj malo narobe. Swingi na hyperah so res malo večji kot drugje. In če že podvojiš BR v enem denevu si na massive upswingu. No večina jih tule kr obvlada zadevo.
                              Aja pa nisi reko da igraš HUsng? Ker imaš tam in play?

                              Comment

                              Working...
                              X