Announcement

Collapse
No announcement yet.

Heads-Up No-Limit Holde(squot)m

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Heads-Up No-Limit Holde(squot)m

    Lep pozdrav,
    Ker je tukaj veliko uspešnih projektov, kjer fantje igrajo Heads up, sem se odločil, da se tudi sam podam v te vode, vendar brez Gordona ali katerega drugega coacha - zaenkrat
    Poker igram okoli 3 leta. Sem se pa veliko prestavlal iz SNGjev na turnirje in potem nazadnje na cash game. Sem razmišljal, da mi lih to dela probleme, ker se nikjer nisem ustalil in sem skakal iz enega formata na drugega! Bo zdej druga pesem! Zato sem se tudi odprl ta projekt/blog, ki ga bom updatejtal 1x tedensko.
    Igra: NL50 hu cash game
    Cilj: Čimhitreje po limitih navzgor (NL1000 oziroma 100.000€)

    Zaenkrat bom igral na PokerStars, ker imam trenutno samo tam denar, ampak so novi accounti že v izdelavi. Sem pa že včeraj začel igrati in moram rečt, da mi riverstars ni bil naklonjen, kot lahko vidite :¬/

    Srečno za mizami!

  • #2
    WalterWolf wrote: vendar brez Gordona ali katerega drugega coacha - zaenkrat
    Aleluja! Končno en s.p.
    Srečno.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      CoreySteel wrote: [quote=WalterWolf] vendar brez Gordona ali katerega drugega coacha - zaenkrat
      Aleluja! Končno en s.p.
      Srečno.
      LOL ahahahaahahhaahhahahah

      Comment


      • #4
        tako nekako ja. Hvala!
        Drugače pa sem že začel igrati na drugih straneh, kjer mi bodo pomagale graditi bankroll razne ugodnosti : bonusi - rakeback!
        Se pa kar malo bedno počutim danes, ker sem tak nad EV runnal! Sem pa še vedno pod EV!

        50€ plusa je na grafu še od včeraj, ko sem po polnoči igral.

        Comment


        • #5
          CoreySteel wrote: [quote=WalterWolf] vendar brez Gordona ali katerega drugega coacha - zaenkrat
          Aleluja! Končno en s.p.
          Srečno.
          This,. Loled hard, lepa!
          our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

          Comment


          • #6
            Bomo spremlal in GL.

            Comment


            • #7
              ZOOMer wrote: Bomo spremlal in GL.
              Hvala in GL tudi tebi pri tvojem projektu!
              Pa je teden naokoli! Igral sem manj kot bi si želel, saj sem uspel odigrati samo mal več kot 4600 handov. Me pa veseli, da se je po mal slabšem začetku EV vrnil na svoj položaj
              Za ponovno vrnitev v Heads up vode se je prvi teden lepo končal (hvala bogu, da v +). Mogoče sem igral za začetek preveč loose in bi bilo pametno, da bi zdj za začetek igral bol tight, dokler se ne navadim na igro.
              Srečno!

              Comment


              • #8
                Teden je naokoli in mesec tudi!
                Spet sem igral manj, kot bi bilo potrebno. Upam, da bom v prihodnosti našel več časa, tako za igro kot za učenje!
                Plan za december je, da odigram vsaj 20k handov in da sem v plusu z igro! Še lepše pa bi bilo, da bi lahko z novim letom začel odpirati tudi NL100 mize!
                Teden:

                »mesec«:

                Srečno!

                Comment


                • #9
                  Saos!
                  Ta teden sem imel namen več igrati, vendar mi spet ni uspelo, tak, da glede na hande nisem zadovoljen. Sem pa toliko bolj zadovoljen z igro, ki sem jo spremenil (postal sem bolj agresiven) in pa glede dobička, kar se vidi na grafu! Sem pa tudi 1BI pod EV, ampak tega nisem dodal na graf, ker je potem prava zmeda s temi črtami!
                  Upam, da mi v prihodnje uspe naklepati več handov, da bom počistil vse bonuse oz. dobil čimvečji rake back.
                  Srečno za mizami!

                  Comment


                  • #10
                    Zdravo
                    čist sem neresen glede tega bloga pa tut volje do igranja mi primankuje Tak, da sem ta teden odigral zelo malo handov, ampak sem imel boginjo fortuno na svoji strani in tako zaklučil teden z lepim plusom glede na število odigranih handov.
                    Upam, da se mi volja povrne in da začnem resno delati na igri in odigrati vsaj 30k handov, kot grindajo ostali pokerpro hu blogerji ...ampak to se ta mesec gotovo ne bo zgodilo!
                    4. teden:

                    Comment


                    • #11
                      Tako je tudi pri meni. Če mi gre (pre)dobro, potem igram (pre)malo
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment

                      Working...
                      X