Announcement

Collapse
No announcement yet.

Denar za dopust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Denar za dopust

    Lep pozdrav!
    Odločil sem se da odprem svojo temo z namenom povečanja motivacije in zmanjšanja tilta. S pokrom se ukvarjam že 1 leto vendar brez večjih uspehov. Sem cash game FR igalec. Večino časa sem igral 5nl in izvedel shot na 10nl okoli 9krat in vsakič pogorel. Ta poraz pripisujem preagro BRM-ju, slabemu igranju in tiltu. To leto nameravam posvetiti pokru in živeti od njega, ter doseči limit 25nl, vendar se bo ta projekt začel šele spomladi.
    V januarskem projektu bom poiskusil nagrindati denar, ki mi ga primankuje za mesečno potovanje po Tajski/Kambodži, v začetku februarja. Za seboj potrebujem še par sto €. Denar ki mi primankuje bom poiskusil narediti na limitih 2nl in 5nl, saj drugih možnosti za zaslužek trenutno nimam. Nanjmanj, kar hočem doseči pa je 200€ plusa, se pravi približno okoli 250$, odvisno od menjalnega tečaja.
    Začel sem z BR 50$, to sem povečal na 70$ do včeraj.
    Včeraj sem naredil na nl5 20$ (12miz / 1800 handov)
    in na nl2 7$ (20miz / 1200 handov)
    Trenutno stanje je 97$. Upam na čim manj downswingov. Mogoče, če se bom počutil dovolj samozavestnega, bom probal na 150$-170$ narediti še en shot na nl10 z 30$ stoploosa.

  • #2
    kot si že sam opazil čim manj tilta, poterpežljivost in dober brm prinašajo rezultate. če pa še poleg tega delaš na svoji igri in probaš vedno igrati svoj a-game bojo pa rezultati še boljši kot so.
    gl s projektom alecgor:

    Comment


    • #3
      Pozdravljen,
      Smem vprasati kje igras in pa kaksno vrsto igre igras. Svojo zvrst ali na splosno tako kot se igra mikro limite? Zanima me se ce uporabljas HM ali kaj podobnega? Namrec tudi sam se v kratkem podajam v svet mikro limitov in bi mi vsak nasvet prav prisel. Pa se to...je kdo od vas ze delal z deucescracked?

      Comment


      • #4
        Srečno, subbed
        Saj ni težko, sam d'nar je treba imet

        Comment


        • #5
          Hvala za lepe želje. Nedeljski session je končan, sicer sem hotu še kake 2 urce igrat, samo čutim da mi malo koncentracija pada.
          Nl2 danes nisem igral in zato retultati na nl5: +36$ (15miz / 7000 handov) Winrate 10bb/100rok
          Trenutno stanje 133$. Končno imam dovolj velik BR, da lahko igram kolikor miz nl5 želim. Jutri nadaljujem vrjentno z 17-20 mizami.
          Anzetek1: igram na starsih, full ring. Stil igranja imam TAG, igram svojo igro ABC pokra, z prilagajanjem nasprotnikom. Uporabljam PT4, ker je bil en čas v akciji in je bil 25€. Z njim sem zelo zadovoljen, vendar slišim da je HM mogoče še boljši. Če želiš uspeti na mikrolimitih, ti svetujem, da za začetek NIKOLI ne blefiraš, razen v primeru, da poznaš nasprotnikov range. Če imaš hand stavi pošteno, če je drawy board pa stavi še bolj pošteno. Izogibaj se igranju izven pozicije in izogibaj se regularcem. Določi si nek begginer range, maš tabelc dost na netu. Nabiraj iskušnje in nato nadgrajuj svojo igro. Pa ne pričakuj miljone na začetku, tako kot sm jih jst in posledično zgubu rolco večrat. Tok kokr mi je frend reku: "poker je maraton, ne šprint"

          Comment


          • #6
            Kot uporabnik tako HM4 kot PT4 lahko rečem da se mi PT4 dosti bolj dopade (predvsem zard hitrosti ker HEM je laggy k svinja pol k maš enkrat velko bazo). U kombinaciji z notecaddyjem mislm da je lahko močnejši hem čeprov tut pt4 je zlo močn lahko tko da je precej stvar okusa.
            Drugače pa srečno )
            our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

            Comment


            • #7
              miss click

              Comment


              • #8
                Ma ti programi me sploh ne interesirajo ker se mi ze na prvi pogled zdijo komplicirani. Sem brskal za HM nek tutorial oz celoten postopek za zacetnike pa nisem nic nasel. So pa verjetno nujni programi, ce se zelim resno ukvarjat s pokrom? Obstaja kaka druga bolj simpl varianta, po moznosti brezplacna?

                Comment


                • #9
                  so nujni če se misliš s tem resno ukvarjat. ni nobene brezplačne variante. imaš na volj hm in pt. ostalo je crap. no sem pa tja se najde še kakšn da je uporaben ampak ne deluje na takšen način kot pt/hm.
                  tutorial za hm je pa res lahko najdt. potreboval sem par min da sem našel. tukaj imaš vse kar rabiš za hm:
                  - https://www.youtube.com/user/HoldemManager1/videos
                  - https://www.youtube.com/watch?v=lsvgk83eqOI
                  + pod faq na uradni strani od hm je polno materiala za začetnike: http://hm2faq.holdemmanager.com/

                  Comment


                  • #10
                    Sick sick dan. Danes sem pa runov neverjetno dobro. Igral sem spet samo nl5 in pomoje nl2 sploh nebom igral, ker imam dovolj buyinov za nl5 da lahko tudi 24tablam udobno.
                    NL5 rezultati: prvi session: +36$ (19miz / 3200 hendov) winrate 22,5/100
                    drugi session: +37$ (20miz / 4100 hendov) winrate 18/100
                    Odprl sm tudi tretji session samo sem biu že preveč zaspan in ga zaklučil po 800 hendih breakeven.
                    BR: 202$. V dveh dneh 105$ na petki, sem zelo zadovoljen
                    Še graforino od danes:

                    Glede na to, da mi gre veliko boljše od pričakovanj, razmišlam, da bi še enkrat probal nl10. Zahtevo za odblokiranje limita sem že poslal, če bi se mi ju3 slučajno igralo, ampak nisem še zihr. V primerjavi z lani sem igro zelo izbolšal in zaprl veliko leakov, ampak nevem če je še dovolj za nl10. Če bi tako dobro runov na destki bi bilo to več kot dobro, samo me je še malo strah 10ke.
                    Poročam ju3 kaj sem se odločil, grem gledat film The Drop, ko ga tako hvalijo. Skurjen od grinda do konca.

                    Comment


                    • #11
                      Odločil sem se, da vseeno probal nl10. Ni bilo takšnega poraza kot lani, dobro pa tudi ni bilo.
                      Nl10: -14$ (15 miz / 7400 rok )
                      BR: 188$
                      Grafolino:

                      Na limit definitivno še nisem pripravljen niti se ne počutim tako dobro kot na 5ki. Preflop je več 3betanja in igra sama je bolj agresivna. Mogoče je ena od napak katere delam da premalo stavim, ko mam hand? Je veliko situacij v katerih neznam odreagirati, pa možno tudi, da preveč kličem. Možno pa je tudi da me je ujel bad beat, ker sem v tem sesnu setnil samo 5-7krat, zadel flush 1krat, open ender se mi pa ni nikoli dokočnal. Ednino kar je držalo so bili asi preflop all in okoli 3krat. Dokler ne pridem do 250-300$ se 10ke ne dotaknem več. Potem pa spet ene 30$ reskirat za shot.

                      Comment


                      • #12
                        Danes je bil pa stalingrajski poraz. na začetku mi ni nič zdržalo samo sem se pobral nazaj in naredu celo malo plusa, potem pa kar naenkrat downsking samo to še ni najhujše. Najhujše je postalo potem, ko se 6k rok nisem mogel ustavit pri sprejemanju bednih odločitev, klical sem tut če sem vedu da sm behind. Fucking tilt, mentaliteta samo nazaj dobim pa konc. Sprijaznit bi se mogu z 20$ pa lepo drug dan dalje.
                        Nl5: -72% (24miz / 12,500 hendov)
                        BR: 116$

                        Mogoče pri 24 tablanju lažje tiltnem. Ponavadi igram 20 miz in je tempo ravno pravšnji. Pa še session je bil eden najdaljših do sedaj in neprekinjen in na koncu se mi je že malo megla u glavi delala. Čisto za brez veze sem podoniral keš, ko sem vidu da ne gre, bi se mogu ustavit. Uglavnem 20miz max, pa več sešnov z pavzo umes. Morala je pa u pozdi. Ko se BR veča je top feeling, če pa pada je pa eden najbolj gadnih feelingov.

                        Comment


                        • #13

                          Edit: Mi ne uspe da bi se video pokazal na strani -.-
                          Saj ni težko, sam d'nar je treba imet

                          Comment


                          • #14
                            azos dobro je tudi da si določiš stop lose. recimo; si določiš plan da greš danes največ 5BI minusa. pa za take stvari obstaja tudi programi kot so recimo tilt breaker(http://tiltbreaker.com/).
                            potem tudi ko vidiš da tiltaš preveč je dober da takoj na pokerstarrsih das si recimo prepoved igranja za 12h in v tem času delaš na teoriji in poiščeš napake v igri nato pa naslednji dan ponovno štartaš.
                            pa če ti mental game pokra predstavlja težave je na internetu povno materiala na to temo. recimo to kar ti je dal Jojo5678 je ena izmed teh stvari.
                            priporočam ti tudi da si prebereš/poslušaš te dve knjigi:
                            -http://www.audible.com/pd/Sports/The...0713193&sr=1-1
                            -http://www.audible.com/pd/Self-Devel...0713193&sr=1-5

                            Comment


                            • #15
                              Hvala za mental support. Sem se definitivno ohladil in vidim kaka bedarija je bla to učeraj. Totalno brez veze. Ko vidiš da ne gre je pač treba nehat, ker nisi razsoden.
                              Jojo super posnetek, sm ga poslušal že dvakrat in še ga bom. Hvala!
                              Galzar, bom še knjige prečekiral
                              Danes sem si bol u izi uzel, dva krajša sešna odšpilov. 20 miz je definitivno bolše, sem bol razsoden in imam več časa da razmislim o nasprotnikovem rangu. Prvi sešn je gladko teku, drugi sm pa preveč napak naredu, 3 alline zgubu za kere nism bil zihr in bi praviloma mogu foldat, ampak še vedno je bil na koncu skromen plus, tako da ni panike.
                              Nl 5: 1 session: +22$ (20T / 3000 H)
                              2 session: +8$ (20T / 2400 H)
                              BR: 146$
                              Graf je malo zmeden, se je nadaljeval od učerajšnjega dowswinga, kar sem čez polnoč igal, pa sm ga mogu odrezat:

                              Upam da bo do nedelje lukna že pokrita in bo BR nazaj na 200$.

                              Comment

                              Working...
                              X