Announcement

Collapse
No announcement yet.

projekt:kawasaki ninja zx6r

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • projekt:kawasaki ninja zx6r

    lep pozdrav evo bom se js odpr en mini projekt namenoma da mal diskutiramo,in pa seveda za moj splosni napredek v pokru z pomočjo vas, upam da sem ok napisao
    igral pa bom naslednje :
    :club: HU hyper 7
    cilje pa mam nevem če so realni ali ne !?
    spade: odigrat na dan priblizno 50 turnirjev
    spade: delat priblizno 30$ na dan
    :heart: in pa fsak dan pogledat kakšen video na temo hyperje in to bise tud priporočal za kaksne linke ali pa kaj,bi bil res hvalezen od srca :heart:
    no to bi blo to,če koga kaj zanima naj vpraša! drgač pa ..hejj houuu let"s goo po dinarčkeeeee aja.skritii cilj je pa seveda da z denarjem kupim čez cajt motor,2009 letnik :P nisem skromen valjda haha

  • #2
    veliko uspeha ti želim.
    istočasno pa ugovor:
    a ni 50 komadov na dan malo?
    in ali ni 8,5% ROI malo nerealen?
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #3
      maliprofi wrote: veliko uspeha ti želim.
      istočasno pa ugovor:
      a ni 50 komadov na dan malo?
      in ali ni 8,5% ROI malo nerealen?
      hehe,,,hvala
      jap je malo,,bo treba nov cilj naredit glede tega ker pač tečejo turnirčki kot po maslu,ne govorim na profit ampak da jih pač nazgem velik heh
      je pa res da komaj zacenjam,mislim igral sem prej ampak je blo vse brez rollce,trenutno pa je končno prava tak da,,se učim :P
      recimo kolk je pa te realno recimo na 1000 sng-ev da jih zmagam? js sem računal da jih,če bo slo seveda fsaj 600? al sem dal premal sampl vsega?
      koliko je recimo realno odigrat na mesec hyperjev? pa da nisi glih soliden igralec,še ne ?? lp

      Comment


      • #4
        razocaran bos glede na tvoje racunice...

        Comment


        • #5
          Gl
          ..........

          Comment


          • #6
            začel sem katastrofa ampak danes je bil mal boljsi dan tak da od danes in vceraj je graf..bolše plus kot pa minus :P
            zdaj pa pičim na pikado,pol v fitnes mal migat pa vecer grindat naprei,,,
            uzivajte pa se slisjamo

            Comment


            • #7
              ce se ne motim majo top regi okrog 4-5% roi na teh zadevah pa naj me kdo popravi cr sr motim
              our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

              Comment


              • #8
                newjack wrote: ce se ne motim majo top regi okrog 4-5% roi na teh zadevah pa naj me kdo popravi cr sr motim
                Jp bo kr držal
                Pa ko si graf prlimal, brez ev črte ta graf ne pove kej dost, tud sample je premajhen.
                Now is blessed - The rest remembered

                Comment

                Working...
                X