Announcement

Collapse
No announcement yet.

KuraKAVSAzrna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KuraKAVSAzrna

    Živjo sem xxxxxxx yyyyyyyy star sem okoli 140let . Ni važno kdo sem ampak važno je kdo sm .
    Projekta se bom lotil zato,da dokažem vsem kako se ZRNA nabira.
    Zrna bomo začeli nabirat na NL2. ( Vsak dan boste dobili kolk ZRN smo nabral ) HM2 grafi
    Cilj mi je,da NAKLUVAM za NL600 in sem temu bolj posvetim .
    Inspiracijo zato sem dobil od našega slovenskega zvezdnika Luka''CoreySteel'' ki vsak dan navdušuje z svojimi videi in se kot gondola na Voglu vzpenja proti svojemu cilju.
    Naj še povem,da sem popoln začetnik,ki bo veliko delal na igri ...
    Moj slogan : Zrno na zrno ti hitro izpuhti, če te bobr ulovi ! alecgor:

  • #2
    lol...
    Srečno
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Ja srecno. Pa da te vidmo na NL 600

      Comment


      • #4
        Če kura lahko nese jajca potem lahko tudi KLJUVA ZRNA ( FIRST NIGHT ) alecgor:

        Comment


        • #5
          Hehe dobra, spremljam. En nasvet, daj si gor program kot je naprimer greenshot za screenshote, tako boš lahko sam določil okvir in ti ne bo potrebno v slikarju delat teh črnih pik/črt.
          Ya hya chouhada!!!

          Comment


          • #6
            sej mas na winsih snipping tool (napis v start menuju) gor pa tut si sam oznacis okvir... =)
            pa gl s projektom!
            PS: ka pa igras to, zoom al kaj da tok hendov nardis al grindas 12miz navadne?
            Shut up and take my money!!!

            Comment


            • #7
              Všeč mi je tudi ime HM baze
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Inv1ctus wrote: Hehe dobra, spremljam. En nasvet, daj si gor program kot je naprimer greenshot za screenshote, tako boš lahko sam določil okvir in ti ne bo potrebno v slikarju delat teh črnih pik/črt.
                Ali pa še bolje tako...
                Narediš alias zrnoODPLAKNE, dodaš aliasu svoj nick z igralnice, izbereš ta alias levo zgoraj pod hero.
                Potem pa pri grafu klikneš na options in save as. Pa bo lep graf, brez obrezovanja in cenzure, s tvojim aliasom in brez usernamea.
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  uu po temu grafu sklepam d si zelo agresiven igralec..

                  Comment


                  • #10
                    a si tole igral NL5 ane ?

                    Comment


                    • #11
                      Danes zanimiva noč . Vse kure prijateljice so šle spat ... in sm moral sam po ZRNU KLUVAT . ( Odpravil nekaj napak pa gremo dalje ) alecgor:

                      Comment

                      Working...
                      X